Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Středomoravská nemocniční a.s.

byla založena v souvislosti s účastí holdingu Agel ve Veřejné obchodní soutěži na pronájem nemocnic v Prostějově, Přerově a Šternberku a po vítězství v soutěži také od 1.7.2007 tyto nemocnice řídí a spravuje.

Smyslem naší práce v nemocnicích není redukce, ale racionalizace provozu a klientsky orientovaný přístup k pacientům. Chceme nabídnout více než dosud, a to nejen ve smyslu poskytované péče, ale i důslednou orientací na humanizaci a kvalitu. V tomto smyslu máme na co navazovat. Prostějovská nemocnice je držitelem akreditace SAK, přerovská nemocnice držitelem certifikátu ISO. Naším úkolem je dosáhnout v roce 2008 akreditace SAK i v nemocnicích v Přerově a Šternberku.

V dnešní době poskytujeme péči v širokém spektru oborů a svou velikostí a kvalitou služeb plníme funkci regionální i nadregionální. V případě potřeby superspecializované péče spolupracujeme se špičkovými pracovišti nemocnic skupiny Agel, a.s. nebo s Fakultní nemocnicí v Olomouci.

Nemocnice Středomoravské nemocniční a.s. mají bohatou historii. Vážíme si všech, kteří se zasloužili o jejich dobrá jména. V každé z nich se o naše pacienty komplexně starají týmy erudovaných a zkušených lékařů a zdravotnických pracovníků.

Cílem našeho snažení je spokojený pacient, kterému poskytneme kvalitní léčebnou a ošetřovatelskou péči. To vše při zachování profitability, která umožní další rozvoj jak lidských zdrojů , tak i technického vybavení našich nemocnic.