Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 582 315 111
+420 582 359 169
+420 582 359 170

O nás

Napsali jste nám

Poděkování LDN oddělení

7.3.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážení, naše babička L. S. byla u vás v Prostějově od  23.11.2018  na traumatologickém odd. operována a hospitalizována z důvodu operace krčku. Chtěl bych touto cestou našim jménem i jménem naší babičky (bohužel dva dny po návratu z LDN v Přerově  8.2.2019 domů dostala cévní mozkovou příhodu, po které  18. února u vás zemřela) velice poděkovat celému kolektivu vašeho traumatologického odd., zejména p. MUDr. N.  všem sestřičkám, fyzioterapeutům i ostatnímu personálu za perfektní péči, ochotu, trpělivost, porozumění a vlídné slovo, neboť se starými lidmi to není mnohdy vůbec jednoduché. Dále děkujeme za hezké a vždy čisté a upravené prostředí. Dne  10.2.2019 byla k vám na neurologickou JIP převezena s cévní mozkovou příhodou. Přestože  18.2.2019 zemřela, chtěl bych rovněž moc  poděkovat celému kolektivu výše uvedeného oddělení za péči, trpělivost a lidský přístup, který naší babičce v posledních chvílích jejího života věnovali. Přejeme vám tímto mnoho spokojených pacientů , jako to bylo v našem případě. Moc všem děkujeme. Jsem s pozdravem za rodinu M. M.


Poděkování Centru léčebné rehabilitace a Ortopedickému oddělení

7.3.2019 / Nemocnice Prostějov

VáženÍ, Dne  23. 11. 2018 se mi přihodil úraz, kdy jsem si pořezal šlachy palce pravé ruky a byl ve vašem zařízení operován a jeden den hospitalizován. Chtěl bych touto cestou velice poděkovat p. MUDr. G. za dobře provedenou operaci (nejen dle mého názoru), dále p. MUDr. N, ale i celému personálu traumatologického odd. za péči, ochotu, lidský přístup, čisté a upravené prostředí. Dále bych chtěl poděkovat děvčatům na rehabilitaci . Obvzvlášť velký dík a uznání patří zejména pí M., která mi nalila do žil hned zpočátku přes můj pesimismus optimismus s tím, že to bude dobré a na její průpovídku „že tančíme na tenkém ledě“ v době, kdy se mohlo při neopatrné manipulaci něco přihodit nikdy nezapomenu. Opravdu žena na svém místě. Její práce byla opravdu tou takzvanou třešničkou na dortu. Už setkání s ní léčí a uzdravuje. Dnes dokončím rehabilitace, cítím se dobře, palec je funkční a proto ještě jednou veliké díky s přáním mnoha spokojených pacientů jakým jsem byl já. Ať se daří a zůstávám s pozdravem. M. M.


Poděkování Dětskému oddělení

26.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Ředitelství Nemocnice Šternberk Jívavská 20 Šternberk 78501  Ve Šternberku 21.2.2019  Dobrý den, předmětem mého dopisu je poděkování kolektivu détského oddělení Vaší nemocnice.  V době od 11.2. - 19.2. byla moje 3letá dcera hospitalizována na dětském oddělení pro těžký zápal plic. Vše se odehrálo velice rychle. Po vyřčení této diagnózy jsem byla jako zdravotník naprosto ochromená strachem, co vše by se mohlo stát. Završilo to odhalení původce onemocnění, pneumokok. První dny pro mne byly noční můrou. Proto bych chtěla vyjádřit obrovské DÍKY všem zúčastněným. Lékařům, sestrám, sanitářům, uklízečkám. Všichni se snažili prohodit pár slov pro povzbuzení, a že ho bylo potřeba. Přijati jsme byli velice rychle, cílená léčba byla zahájena okamžitě. Nemám co vytknout. Z chování všech vyzařovala jistota a klid. Mám s čím porovnávat, více jak deset let jsem pracovala v oboru anestezie ve FN Olomouc. Nemůžu vyjádřit slovy vděk za uzdravení toho nejcennějšího, co mám... Přeji Vám mnoho spokojených malých pacientů a dobrý pocit z Vaší práce, DĚKUJI. Zapomenout nesmím ani na sono pracoviště na akutním příjmu, kde na nás byli vždy milí, snažili se nás vyšetřit co nejdříve a dotazy ustrašené matky pokaždé zodpověděli. DĚKUJEME.  S pozdravem, B. a M.D., Šternberk.  


Poděkování Traumatologickému oddělení

15.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat Dr. Puszkailerovi a potažmo Nemocnici Šternberk za perfektní a profesionální ošetření traumatu kolena v loňském roce a následně nyní ošetření abscesu. Díky za lidský přístup, ochotu a profesionalitu. S pozdravem J. N.


Poděkování lékařům Neurologického a chirurgického oddělení

12.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Vážení. Od října 2018 se léčím na chirurgické ambulanci ve Šternberku, v lednu jsem ležela týden na neurologickém odd. tamtéž. Můj dík patří čtyřem zdravotníkům, jak za léčbu, tak lidský postoj. 1.  Na neurologii MUDr. Klimenko, který svojí laskavostí zpříjemňoval pacientům pobyt. 2.  Na chirurgii MUDr. Polevy a MUDr. Hevko velice pečliví lékaři a jejich citlivý přístup k            pacientům, laskavé slovo a zodpovědné léčení. 3.  Totéž platí také o sestřičce paní Ševčíkové, stále laskavá a citlivá. Všem čtyřem vřelé díky za vše výše uvedené a za to, že do svoj zodpovědné práci vkládají svá srdce. pacientka P. I.


Poděkování lékařům na interním oddělení

11.2.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko. V 12.9.2018  jsem měl zdravotní potíže. V noci se mě zvedl puls na 150/min. Nepřikládal jsem tomu velkou pozornost, ale přesto jsem navštívil po poledni svoji praktickou doktorku, která mě neprodleně poslala na urgentní příjem k vám do nemocnice. Nestačil jsem se divit, jakou tam pozornost věnují pacientům. Okamžitě se mě ujaly velmi příjemné sestřičky a skvělá paní doktorka Martina Janečková. Následovalo jedno vyšetření za druhým, vždy s vysvětlením co provádějí a proč. Nic mě nebolelo, puls mě upravili a já chtěl odejít domů. Doma jsme malovali a další den jsem měl jet na MS veteránů do Pacova a další den do Chorvatska. Po vysvětlení a doporučení paní doktorky Janečkové jsem musel uznat, že má pravdu, abych zůstal přes noc a ráno absolvoval ještě vyšetření na ultrazvuku a zátěžové EKG. Večer za mnou přišel ještě na konzultaci velmi příjemný pan primář Špaček . Ráno mě odvezli na ultrazvuk, kde mě po malinké chvilce čekání vyšetřili a následně jsem absolvoval zátěžové EKG. Obě vyšetření byla v pořádku. Po návratu na interní oddělení, mě velmi příjemná paní doktorka Vránová doporučila a domluvila ještě vyšetření v FN Olomouc na kardiooddělení - angiografii. Napřed jsem o tom nechtě slyšet, ale dal jsem na její doporučení a souhlasil jsem. I ve FN OL proběhlo vše bez komplikací a s vysokou profesionalitou. Mohl jsem tak absolvovat vše plánované. Nyní nemám žádné potíže. Proč ale tohle vše píši. Velmi mile mě překvapil přístup všech, kteří se o mě starali. Paní doktorky Janečková a Vránová, pan primář Špaček a všechny sestřičky , které měly zrovna službu. Všichni byli naprosto skvělí. Jsem toho názoru, aby se toto jejich příjemné a profesionální jednání , dostalo i k jejich nadřízeným a vedení nemocnice. Jsem přesvědčen, že i vedení a majitele AGELu, bude tato informace, kterou jim současně předávám, jak se chovají lékaři a personál k pacientům v Prostějově zajímat. Prosím , vyslovte vašim zaměstnancům moje poděkování za krásný, milý a profesionální přístup k pacientům. A vám, paní ředitelko, děkuji, jak dobře vedete naši Prostějovskou nemocnici Děkuji ještě jednou všem , kteří se o mě tak hezky starali . S úctou Pavel J.


Poděkování pracovníkům Gynekologickému oddělení

1.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Ještě jednou bych chtěla poděkovat vřele panu MUDr. Labounkovi z Nemocnice ve Šternberku za jeho příjemný a pohotový přijetí!  Lidský přístup! Odborné vyšetření! A rychlý zásah... Kde si doktoři v Olomouci ve FN nevěděli rady, tak u pana doktora stačila chvíle a bylo téměř vše jasné! Děkuji mnohokrát! Opravdu vynikající doktor, jak se o něm povídá! S pozdravem a poděkováním. L. H.


Poděkování zaměstnancům Oddělení traumatologie

30.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, 30.1.2019 jsem byl propuštěn po operaci zápěstí v Nemocnici Šternberk. Musím vyseknout poklonu všem dámám na odděleni traumatologie, které se o mě staraly. Příjemné, ochotné, milé, profesionální. Děkuji S.


Poděkování oddělení LDN

30.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování a uznání celému kolektivu LDN Nemocnice Šternberk pod vedením primářky MUDr. Soni Kočířové. Děkuji z celého srdce všem sestřičkám a ošetřovatelům za každodenní péči o mou nemocnou maminku. Vše nám bylo vždy skvěle vysvětleno, postup vyšetření i léčby, proto velké dík patří MUDr. Veronice Šrámkové. Po celou dobu maminčiny hospitalizace jsme věděli, že je v dobrých rukách. S úctou děkuji celému kolektivu a přeji hodně spokojených pacientů. dcera paní L. Z.


Poděkování Neurologickému oddělení

21.1.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den,chtěla bych poděkovat paní doktorce Mudr.Lucii Ivánkové, sestřičkám Janě Kadlecové a Věře Zímové z Akutní neurologické ambulance za velmi profesionální, lidský a vstřícný přístup.Všem velký dík. E.D.


Poděkování MUDr. Janušové

16.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Mám to veliké štěstí, že mohu chodit k paní doktorce Ladě Janušové, která působí ve Vaší nemocnici ve Šternberku. Je to výborná lékařka a také skvělý člověk. Je velice profesionální. Už jsem navštívila spoustu lékařů, ale musím říct, že ona je první, kdo mě konečně poslouchá. Kéž by bylo takových lékařů více. Z její ordinace jsem odcházela nadšená, ano, nadšená, nemohla jsem zkrátka uvěřit, že mě konečně lékař vyslechl a soustředil se opravdu na problémy, které jsem mu řekla. Můj zdravotní stav se od doby, co ji navštěvuji, zlepšil. Jsem ji neskutečně vděčná, i s mojí maminkou, které také moc pomohla. Po letitých zdravotních problémech, se konečně cítí mnohem lépe. Jen jedno nepochopím, proč takoví nejsou všichni lékaři, jako je paní doktorka Janušová. Děkuji mnohokrát, s přáním pěkných dní A. P.


Poděkování pracovníkům Neurologického oddělení

15.1.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych Vaším prostřednictvím moc poděkovat Neurologickému oddělení Vaší nemocnice. I když jsem tam byla jen krátce hospitalizovaná, cítila jsem se tam velice příjemně. Přístup celého lékařského kolektivu, sester i pomocného personálu byl tak profesionální, lidský a milý že jsem cítila že nejsem na obtíž a všichni mají zájem mi pomoci. Jsem vyššího věku a ne všude se člověk v dnešní době takto cítí. Prosím vyřiďte celému kolektivu Neurologického oddělení můj upřímný a velký dík. S pozdravem Pavla H. Prostějov


Poděkování Dětskému oddělení

10.1.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat a vychválit Dětské oddělení resp. NDIP. Syn je od narození velice vážně nemocný a za celých 12 let jsme zažili ledacos, ale každodenně usměvavý, ochotný a milý personál, nikdy, až zde v Prostějově. Naprostý profesionální přístup s kombinací "domácího, rodinného" zázemí a přístupu. Z Brněnské Dětské JIP by se k Vám měli chodit povinně zaškolovat, jak má fungovat sestra/doktor. Děkujeme S.


Poděkování chirurgii

21.12.2018 / Nemocnice Přerov

Text zprávy: Chtěla bych moc poděkovat chirurgickému oddělení,kde jsem byla na zákroku,péče a vstřícnost byla maximální,s takovou jsem se ještě nikde nesetkala. Všichni byli moc hodní a usměvaví.Děkuji i paní Erice Frydryškove za podporu a přeji hezké a klidné svátky.


Poděkování LDN

20.12.2018 / Nemocnice Přerov

 Kam nechodí slunce, tam chodí lékař a to byl můj případ. Bylůa jsem doma, slunce daleko, moje chůze složitá.  Na LDN "B" Přerov mě vždy dostanou do formy. Týmová práce, ochota personálu, řádná rehabilitace. Správná motivace u pacienta, klid a pohoda. Děkuji za Vše M.


Poděkování Neurologickému oddělení

20.12.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat pánům záchranářům, sestřičce a paní dokorce z mého dnešní převozu a příjmu v Prostějovské neurologické ambulanci.... všichni byli profesionální, moc hodní, vstřícní a obětaví. Díky Bc. Veronika Zapletalová


Poděkování za péči na neurologickém oddělení.

18.12.2018 / Nemocnice Přerov

 V prosinci 2018 jsem byl hospitalizován na neurologickém oddělení nemocnice Přerov. Přestože jsem se fyzicky necítil zpočátku nejlépe, přístupem celého personálu a díky kvalitní zdravotní a lidské péči jsem onemocnění i pobyt v nemocnici zvládl bez zbytečných nervů a trápení. Moc Vám všem děkuji za práci, kterou děláte a přeji do budoucna mnoho sil, pozitivní energie a lásky. L.  


Poděkování zaměstnancům Gynekologie a porodnice

17.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za úžasnou práci a profesionalitu Vašeho týmu na oddělení gynekologie a porodnice Nemocnice Šternberk. Můj obzvlášť velký dík patří porodní asistentce Bibianě Drápalové. Ve Vaší porodnici jsem měla tu čest přivést na svět obě své děti - Žofii i Vavřince - o oba porody se velkým dílem zasloužila právě paní Bibiana. Její laskavost, trpělivost a víra ji povyšují na strážného anděla. Zároveň však stojí nohama na zemi, je velmi rozumná a dokáže pohotově pomoci v nouzi. Její téměř mateřská péče o klientky působí konejšivě a blahodárně. K porodům přistupuje s plným nasazením, doprovází ženy po celou dobu, "dře" spolu s nimi. Paní Bibiana svou práci vykonává jako poslání a za to jí patří Velký Dík. Všem svým přátelům z Čech i ze zahraničí Vaši porodnici doporučuji jako nejlepší volbu. Přeji mnoho spokojených klientek i v dalších letech. Se srdečným pozdravem MUDr. Bc. K. B. 17.12.2018


Telefonické poděkování zdravotníkům ortopedie, COS, ARO z dospávacího pokoje

14.12.2018 / Nemocnice Přerov

 Jsem Vaše pacientka V.  a vyjádřuji naprostou spokojenost při  mé nedávné hospitalizaci na Ortopedicko-traumatologickém oddělení, byla jsem překvapená se všemi pracovníky, kteří se podíleli na mém vyšetření, operaci a následné péči. Velmi děkuji za tak ochotný, profesionální a přitom lidský přístup, s kterým jsem se nikde jinde nesetkala.   Pozdravuji pana primáře MUDr. Přikryla, kterému chtěla osobně poděkovat a bohužel jej už pak nezastihla. Přerovskou nemocnici budu všem doporučovat. Děkuji také paní uklízečce, která se starala o čistotu na moc pěkném a vybaveném oddělení.    


Poděkování LDN

13.12.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní primářko, dovolte abych Vám a Vašemu týmu jménem svým i jménem manžela velice poděkovala za péči, která byla poskytnuta tchíni pani M. Díky Vaší vstřícnosti mohla dožít v klidu a důstojně a nám jste nesmírně ulehčila situaci po logistické stránce. Velice si toho vážíme. Osobně navíc mohu ocenit profesionální přístup, který dnes v našem zdarvotnictví, zejména v péči o tento typ pacientů, není samozřejmostí. Vyřiďte, prosím, naše poděkování i personálu oddělení, kde paní... ležela. V úctě a s přáním klidných svátků a vše nejlepšího v celém následujícímn roce.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

6.12.2018 / Nemocnice Prostějov

Vážení, 13.11.2018 jsem na Vašem oddělení gynekologicko-porodnickém podstoupila operační korekci stresové inkontinence.Jistě každý kdo jde do nemocnice na jakýkoliv zákrok tak má obavu i svým způsobem strach. Po propuštění z nemocnice mohu jen a jen všem lékařům a sestřičkám moc a moc poděkovat za péči,starostlivost a vlastní zákrok.Byla jsem maximálně spokojena.Tuto tak pro nás důležitou práci děláte výborně , Vše nejlepší v Novém roce 2019 s pozdravem pacientka Jitka D.


Poděkování personálu Interního oddělení

4.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Poděkování internímu oddělení Nemocnice Šternberk Dovolte mi touto cestou poděkovat lékařům a sestřičkám interního oddělení muži za empatický přístup, pochopení a vstřícnost v péči o mého přítele. Jejich porozumění bylo pro mě velikou oporou v těžké životní situaci. S pozdravem L. N.  


Poděkování Internímu oddělení

3.12.2018 / Nemocnice Prostějov

Děkuji celému oddělení interny B, za neskutečně obětavou a příkladnou péči mojí 96. leté maminky, pani Konšelové.Maminka byla přivezena v kritickém stavu dehydratace a selhání ledvin.Jž jsme v rodině ani příliž neočekávali, že to maminka v tomto věku a stavu přežije. Celý perzonál se choval úžasně vtřícně a léčba byla nad všechno očekávání.Maminka se dnes vrací domů. Za celou rodinu děkuje dcera.


Poděkování personálu oddělení JIP a chirurgie

1.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému personálu oddělené JIP a chirurgie Nemocnice Šternberk, hlavně primáři MUDr. Smetkovi, MUDr. Martinu Hruškovi, sestřičkám i všem ostatním za vzornou péči a lidský přístup. Ještě jednou dík. S pozdravem F. Č. P.S. I když jsem vybíravý v jídle moc mi chutnala nemocniční strava, přestože se jednalo o dietu č.4.


Poděkování ortopedickému dodělení

1.12.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat Mudr. J. Václavkovi, který mě zbavil dlouhodobých bolestí pravého ramene. Po operaci, která proběhla v dubnu tohoto roku, mé problémy ustoupily a díky tomu funguji v práci téměř jako dřív. Ještě jednou mockrát děkuji. S pozdravem V. Š.  


Poděkování traumatologii

26.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování prim. MUDr. Kocourkovi za precizní a nadstandardní přístup při ošetřování a léčbě mé dcery S.B. po úraze kolene od ledna letošního roku. Zvlášť si cením jeho lidský přístup a trpělivost při vysvětlování možností a postupů , které bylo pochopitelné i laikovi.  


Poděkování neurologii

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní primářko, dne 18.11. se v péči Vašeho oddělení ocitla moje sestra, .... Profesionální a lidský přístup, kterého se jí, jako pacientce a mně v roli příbuzného dostalo od ošetřujících lékařek a středního zdravotního personálu rozhodně není samozřejmostí i v zařízeních mnohem větších a věhlasnějších než Přerovská nemocnice. Chci Vám proto poděkovat a popřát vše dobré do další práce. S úctou MUDr. B. V.  


Poděkování chirurgii

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den,   ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo koncem srpna 2018 na chirurgii nemocnice Přerov. Byla jsem ošetřená na pohotovostní chirurgické ambulanci a nasledně krátce hospitalizována na chirurgickém oddělení. Všichni zdravotnící, lékaři, sestry i ostatní zdravotnický personál, se chovali velmi přívětivě, vlídně a profesionálně. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Stanislavovi Kalabusovi.   S pozdravem, J. K.


Poděkování interně a ambulanci praktického lékaře nemocnice Přerov

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den,   Ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo na ambulanci závodního lékaře a na interním oddělení II /interna C/ i interní ambulanci nemocnice Přerov. Všechen personál, se kterým jsem měla tu čest se za těch pár dnů setkat, se choval velmi lidsky, přívětivě a zároveň profesionálně, a dostalo se mně pomoci od mých potíží. Lékaři, sestry, ošetřovatelky, sanitářky, pani uklízečky nevyjímaje. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Pluháčkové a sestře Ježové, MUDr. Šopíkové Churavé, MUDr. Ručkovi a MUDr. Březinové. Jména sester z interny bohužel neznám, ale jak na oddělení, tak na ambulanci, poskytují vysoce profesionální práci.   S pozdravem, J.K.


Poděkování Gynekologické ambulanci

19.11.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, dne 17.11.2018 ve večerních hodinách jsem byla ošetřena na gynekologické ambulanci panem primářem Vacou, sestřičku si jménem bohužel nepamatuji. Ráda bych oběma alespoň tímto způsobem moc poděkovala za velice taktní a trpělivý přístup. Byli úžasní. Pan primář vše podrobně a srozumitelně vysvětlil, byl velmi ohleduplný. Sestřička mi byla obrovskou oporou (i když jsem jí asi rozmačkala prsty) a dodávala mi odvahu a klid. Opravdu profesionálka na svém místě. Oba byli naprosto skvělí a já bych byla ráda, kdyby se k nim poděkování dostalo. Přeji hezký zbytek dne a více takových dobrých duší. N. V.


Poděkování oddělení Gastroenterologii

19.11.2018 / Nemocnice Prostějov

Text zprávy: Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat primáři MUDr. Mgr. Jaroslav Macečkovi Ph.D. a jeho týmu za velmi vstřícný, profesionální a lidský přístup. Na vyšetření jsem nikdy nebyla a nevěděla, co mě čeká. Pan doktor mi všechno vysvětlil a ujistil, že se nemám čeho bát. Ještě jednou děkuji a jsem ráda, že máme v naší nemocnici opravdu lékaře, sestry a všechen ostatní zdravotnický personál na svém místě a dělají svou práci s láskou. Petra Ř.  


Poděkování Dětskému oddělení

16.11.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, v neděli 11.11.2018 byla naše desetiměsíční dcerka hospitalizovaná na dětskou JIP ve Šternberku. Velmi mile nás překvapilo jednání všech zaměstnanců oddělení. S naprostou samozřejmostí jsem se účastnila všech vyšetření a intervencí prováděných mé dceři, byla jsem s ní po celou dobu hospitalizace, dcerka mohla být kojena na požádání, spát se mnou, sestry si poradily i s látkovými plínami a snažily se vyjít ve všem vstříc. Do pokoje personál oddělení vcházel vždy tiše, klepal, všichni byli neustále milí a ohleduplní. Byl brán ohled na spánkový režim dítěte, a co bylo možné, bylo tomuto režimu přizpůsobeno. Díky tomuto citlivému a respektujícímu přístupu dcerka zvládla hospitalizaci v klidu a bez nepříjemných zážitků. Personál byl nejen velmi ohleduplný a milý, ale byla znát i velká míra profesionality a odbornosti. Vše nám bylo vždy skvěle vysvětleno a postup vyšetření i léčby byl velmi efektivní, přitom bez zbytečných zásahů a úkonů. Zkrátka chceme tímto vyjádřit veliký obdiv a hlavně poděkování celému personálu dětského oddělení (lékařkám, sestrám i všem ostatním, se kterými jsme se setkali). Bohužel jsem si nezapamatovala jména sester a dalších, které jsme během pobytu poznaly. Všechny jednaly velmi mile, citlivě a odborně a já jim velmi děkuji. Také děkujeme primářce oddělení a lékařce MUDr. Dopitové a hlavně MUDr. Vidičanové, která jednala velmi profesionálně, odborně a přitom s obrovskou dávkou citu a lásky. Přála bych každému, aby v těžkých chvílích, kdy potřebuje zdravotnickou pomoc, byl obklopen lékaři, sestrami a dalším personálem, jako jsou na dětském oddělení vaší nemocnice. A vám a všem těmto skvělým lidem přejeme mnoho radosti nejen při práci. Ať se vám láska a ohleduplnost, kterou věnujete vašim pacientům v životě, vrací a těší vás.   S úctou a upřímným poděkováním Mgr. Gabriela K. a Ing. Zdeněk K.


Poděkování pracovníkům Interního oddělení

15.11.2018 / Nemocnice Prostějov

Vážený pane primáři vyslovuji tímto své vroucí poděkování za péči na vašem lůžkovém oddělení. Při obou pobytech jsem byla jako v nebi, obklopena všestrannou péči všech pracovníků oddělení. Plná obav a nejistot jsem při každém kontaktu byla pozorně vyslechnuta a každičká obava rychle mizela. Všestranná 24 hodinová péče přinesla velmi rychlý výsledek, návrat domů s řadou rad a postupů, jak si zdraví navrátit, uchovat a posílit. Všichni pracovníci plní své povinnosti s úsměvem a je citit, že tuto svou službu neberou jako povinnost, ale poslání s radostí, když se pacient rychle zotavuje. Bylo zajímavé sledovat rychlost a postup spolupráce mezi všemi pracovníky a jinými pracovišti. Odebírání vzorků, jejich vyšetření a zpětná další léčba. Ke všemu ještě milý úsměv a ujištění, že se nám pacientům daří navracet ztracené zdraví. Prostředí vzorně uklizené, vytopené, dostatek teplé vody a kvalitní stále čerstvá a teplá strava,  teplý čaj jsou u vás na oddělení samozřejmostí. Chválím i klid na oddělení , který také léčí. Omlouvám se za nás pacienty, kteří často v panice a neznalosti, někdy maří vaše úsilí, ale časem všichni uznáváme, že bez takových obětavých a spolehlivých pomocníků, by to dál nešlo. Přeji vám všem pracovníkům hodně kvalitních léků, krátké pracovní směny, dostatek personálu a odpovídající platové ocenění. V osobním životě pak hodně štěstí v kruhu svých rodin a čas na plnění svých nejtajnějších přání. S úctou vaše vděčná pacientka J. P.


Pochvala porodnímu oddělení

1.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, v pátek jsem ve vaší porodnici porodila dceru Emu. Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za úžasnou péči, jak během porodu, tak i po porodu. Za vaši úžasnou starostlivost, pochopení, zejména ochotu. Velmi si cením vaši práce, která je velice náročná. Přeji mnoho sil do budoucna. L. a E.


Poděkování Onkologickému oddělení

31.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní inženýrko.  Chtěla bych touto cestou vyjádřit velké poděkování za péči a perfektní přístup oddělení klinické onkologie v čele s prim. MUDr. M. Zlevorovou. Hlavně děkuji za skvělý profesionální a lidský přístup MUDr. P. Praskačovi a kolektivu sestřiček. S pozdravem


Poděkování Porodnici a Šestinedělí

28.10.2018 / Nemocnice Šternberk

Vážení představitelé Nemocnice Šternberk, dovolte mi, abych vám adresovala velké poděkování za skvělou péči, které se nám dostalo v létě ve vaší porodnici. Píši s několikatýdenním zpožděním, síla našeho pozitivního zážitku ovšem nijak nevyprchala. V úterý 7. srpna se nám ve vaší porodnici narodila dcera. Naše veskrze pozitivní zkušenost s porodnicí ve Šternberku začala doporučením paní doktorky Šimečkové a pana doktora Vrublovského rodit právě u Vás. Za toto doporučení a veškerou předporodní péči jsem jim velmi vděčná. Již během července jsem několikrát navštívila předporodní ordinaci, v níž mne vyšetřovali pan primář MUDr. Vaca. Pan primář indikoval porod císařským řezem a jeho vysvětlení situace a přístup byl skvělý ve všech ohledech. Velmi příjemné a milé bylo také přijetí sestřičkami pracujícími na příjmu/předporodním úseku a předoperační vyšetření paní doktorkou Juklovou, s níž jsem se poté potkala i přímo na sále. Mé největší díky patří panu doktoru Jiřímu Labounkovi. Obdivuji jeho profesionalitu spojenou s úžasně milým, laskavým a veselým přístupem. Operaci, které jsem se trochu obávala, proměnil pan doktor Labounek se svým  týmem v nezapomenutelný zážitek. I ve své pozici operované jsem s velkým obdivem vnímala naprostou profesionalitu pohybu na sále. Panu doktoru Labounkovi a všem kolem něj jsem velmi vděčná. Na poporodním oddělení se o nás potom starala úžasně milá porodní asistentka paní Laura, které tímto moc děkujeme za její skvělou péči v prvních hodinách s naším miminkem. Neméně jsem vděčná všem lékařům a sestřičkám pracujícím na oddělení novorozenců. Bylo zřejmé, že pro ně byl tento srpen pracovně velice náročný. Skvělou péči nám během pobytu i v týdnu poté poskytovali pediatři MUDr. Malec, MUDr. Pospíšil a MUDr. Chromcová a jejich sestřičky. Na přeplněném novorozeneckém oddělení všechny sestřičky naprosto bravurně zvládaly starost o rodičky i novorozence a vždy s úsměvem (přes permanentní pohotovost, ba v běhu) odpověděly na všechny mé otázky – a to ve dne i v noci, kdy oddělení utichalo jen zdánlivě. Práce sestřiček starajících se o miminka byla obdivuhodná a zvláště v noci jsem opravdu ocenila jejich vstřícný přístup a pomoc. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, zvláště pak paní Bc. Haně Štěpánkové, jejíž laskavě-razantní přístup a humor mi osobně velmi pomohl překonat první strachy a nástrahy mateřství. Všem skvělým lékařům a sestřičkám obou oddělení jsme toto poděkování celé týdny dlužili. Vynikající reputace šternberské porodnice zkrátka není náhodná – snaha všech, kteří se na zdraví a dobré pohodě maminek a novorozenců podílí, je zde patrná od první návštěvy. Ještě jednou jim tímto tedy velmi děkujeme a přejeme hodně energie a radosti v jejich další velmi náročné práci. Se srdečným pozdravem Markéta Ž. s manželem a dcera Zuzan Říjen 2018


Poděkování internímu oddělení

23.10.2018 / Nemocnice Přerov

 Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat celému internímu oddělení nemocnice 0Přerov, za velmi obětavou a důslednou péči při mé hospitalizaci. Po celou dobu mé hospitalizace  jsem se sestkávala s velmi vstřícným a lidským přístupem k mé osobě. Zvláštní poděkování patří zejména panu MUDr. Davidu Halatovi, jehož obětavý přístup a trpělivost může být příkladem dalším zaměstnancům nemocnice. Ještě jsednou děkuji A. N.


Poděkování urologii, ARO, interna

21.10.2018 / Nemocnice Přerov

Vážení, chtěla bych i tímto způsobem poděkovat za včasnou diagnostiku a akutně provedenou urologickou operaci mého syna. I když ,,spádově "k vám nepatříme profesní i lidský přístup byl neskutečně úžasný, což můžeme oba jako pracovníci ve zdravotnictví posoudit. Děkuji MUDr. Kocourkovi za telefonické rady / i když nemusel/, prim. MUDr. Jadrníčkovi a jeho zástupci MUDr. Hrabcovi za provedenou operaci, MUDr. Janotové za anestezii a i celému urologickému oddělení za vzornou a přitom lidskou a milou péči o mého syna, a to ještě v neskutečně čistém a krásném oddělení, což se s mnohými nemocnicemi v JmK nedá mnohdy ani srovnat. Já sama osobně mám podobné vysoce pozitivní zkušenosti s přístupem na interním oddělení, zvláště s MUDr. Březinovou a MUDr. Konvičkou. Všem opravdu upřímně děkuji. MUDr. H. A.


Poděkování neurologii a interně

20.10.2018 / Nemocnice Přerov

  Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala za laskavou péči personálu neurologické ambulance, kam jsem 10. října dorazila k ošetření při akutní změně mého zdravotního stavu. Dále bych chtěla poděkovat celému zdravotnickému týmu interního oddělení I. (B), kde jsem byla hospitalizována od 10. do 15. října, za příkladnou profesionální a laskavou péči. Pečovali o mne s vlídností a porozuměním a personál byl velmi ochotný. U lékařů bych ještě ráda vyzdvihla jejich snahu o maximální informovanost svých pacientů. Snaha sesterského a ošetřovatelského týmu o mou spokojenost byla skvělá. Také s péčí personálu vyšetřovacích metod CT a SONO jsem byla spokojená. Oceňuji a jsem velice vděčná panu MUDr. Dulanskému za péči a plánované převzetí do následné ambulantní péče po ukončení mé hospitalizace. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v péči o pacienty a spokojenosti v práci. D.K


Poděkování dětskému oddělení

18.10.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat celému personálu dětského oddělení za skvělou péči. Moje dcera byla v září hospitalizovaná na dlouhých 21 dní, takže jsem opravdu dobře nahlédla na chod celého oddělení. Byla jsem vděčná za milý přístup celého personálu k mé dceři, snažili se jí ten pobyt co nejvíce ulehčit a já jim za to z celého srdce děkuji. Sice už jsme rádi, že je dcera vyléčená doma, ale stejně vzpomínáme v dobrém. Děkuji a přeji všem jen to dobré. Z.


Poděkování pro oddělení ARO

17.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den pane primáři, jménem zarmoucené rodiny si Vám dovoluji vyjádřit upřímné poděkování za profesionální péči celého zdravotnického týmu pracoviště ARO při poskytování péče o pacienta pana M. B. v období 12. - 14.10.2018. Ačkoliv mu byla poskytována opravdu maximální péče, těžkému infarktu nakonec díky dalším komorbiditám podlehl. Rodině byla umožněna přítomnost u umírajícího a především sestry projevili nesmírnou dávku empatie a obrovskou psychickou podporu. O napsání poděkování mě požádala dcera zemřelého A. Z.  


Poděkování Ortopedicko - traumatologickému oddělení

11.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, dne 11.10.2018 jsem byla se svým dvouletým synem na RTG kvůli podezření na zlomeninu předloktí. Ráda bych touto cestou poděkovala za to,  že všechny tři dámy jmenovitě MUDr.Eva Langerová, Bc.Markéta Bukáčková a DiS Markéta Macalíková přispěly svým profesionálnim, velmi lidským a laskavým přístupem k tomu, že jsme vyšetření zvládli. Děkuji Vám za to, co děláte. L. P.


Poděkování Infekčnímu oddělení a Centru léčebné rehabilitace

10.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych vyslovit velké uznání  infekčnímu oddělení nemocnice v Prostějově, na kterém jsem byla hospitalizovaná od 21.8 do 4.9.2018. Na infekční jsem byla přeložena z oddělení neurologie, kde mi po 10 dnech diagnostikovali boreliozu.  Po  celou dobu pobytu jsem se setkávala s ochotou, úsměvy a dobrou náladou od lékařů až po úklidové pracovnice, takže se postupně vytrácely moje obavy a strach .  Paní doktorka Pavličíková mi vysvětlila, co mne postihlo a dodala mi víru, že se můj stav brzo začne zlepšovat. Sama pro to udělala maximum co se týče léčby a také hned přistoupila k rehabilitaci.  Brzo se začala moje schopnost , zpočátku neschopnost  pohybu zlepšovat a já jsem pomalu začala chodit a přestávala padat, i když chůze byla hodně nejistá.  A tak Vás prosím, poděkujte jim za mne také Vy , opravdu si to zaslouží . Byla bych jim to napsala i do knihy na oddělení, ale v důsledku nemoci se mi dosud nedaří nic čitelně napsat a tak se obracím na Vás Musím říci, že i rehabilitace je vynikající a všude se setkávám jenom s porozuměním a ochotou a díky jim se stále moje potíže zmenšují. Přeji pěkný den a děkuji Marta D.


Poděkování ORL oddělení

9.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Děkuji za krásný a vřelý přístup všech lékařů a sestřiček a veškerého personálu při léčení mé dcery Zuzky na oddělení ORL.Jejich přístup k pacientům je velice profesionální a za to jim patří velké poděkování .


Poděkování Onkologickému oddělení

9.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den. Ráda bych touto cestou poděkovala sestrám a MUDr. Praskačovi na onkologickém oddělení vaší nemocnice. Chodím na pravidelné kontroly po operaci a jejich vstřícný a milý přístup k pacientům mě vždy potěší. E. S.


Poděkování Infekčnímu odělení

2.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, v nemocnici asi nikdo není rád. Při mé hospitalizaci na infekčním oddělení Nemocnice Prostějov vedeném primářem MUDr. Zdeňkem Prokešem však VŠICHNI pracovníci přispěli svým profesionálním, vysoce lidským a laskavým přístupem k tomu, že jsem se cítila jako v ráji. V rámci vlastních limitů samozřejmě. Zvláštní poděkování bych ráda vyslovila MUDr. Janě Mikšíkové a vrchní sestře Marii Pliskové - jejich lidský a usměvavý přístup je nad všechny léky světa. Eva Z.


Poděkování Chirurgicko - traumatologickému oddělení

30.9.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, velké díky lékařskému a zdravotnickému personálu Chirurgicko - traumatologickému oddělení Nemocnice Šternberk za provedenou operaci a následnou péči z 22.9. - 28.9.2018 na oddělení B. A moc velké díky sestře Hance Wiedermannové za 100% profesionální přístup. S pozdravem hezkého dne spokojený pacient Jiří V.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

25.9.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, moc děkuji celému týmu za péči, která nám byla poskytnuta. Vše začalo již na porodnim sále, velmi mila a profesionální pece PA, moc děkuji lékařům a panu primari, jejich úsměvy a opravdu krásný přístup, když je člověk v bolestech. Dále pak děkuji všem sestrickam. Díky nim byl pobyt v nemocnici moc příjemný! :) R. C.


Poděkování pro Edukační centrum diabetologie

12.9.2018 / Nemocnice Prostějov

Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup k pacientům Centrum pro diabetiky Edukační sestra Lenka Prokopová.  S pozdravem Marie D.


Poděkování pracovníkům urologie a anestezie

5.9.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní magistro, v době od 31. 8. - 3. 9. 2018 jsem byla hospitalizovaná v nemocnici na odd. urologie. Chtěla bych vyjádřit poděkování všem pracovníkům oddělení, sestřičky byly velmi milé, vstřícné a ochotné. Z lékařů oceňuji zejména přístup MUDr. Kabilky a dále MUDr. Dvořákové, která se mi velmi věnovala při zákroku na operačním sále. Přeji mnoho zdaru a spokojených pacientů i do budoucnosti. S pozdravem D. J.


Poděkování pracovníkům z oddělení dětské, anestezie, ortopedie, rentgenu, operačních sálů..

30.8.2018 / Nemocnice Přerov

Vážené vedení nemocnice, vážená paní předsedkyně, pane předsedo, obracím se na Vás s upřímným poděkováním a ohromnou pochvalou, kterou snad ani nebudu umět slovy vyjádřit, ale pokusím se.   Náš příběh je velmi složitý, tak jej zkrátím tak, že jsem, byť sama s těžkým fyzickým postižením lomivostí kostí, maminkou 2 letého synka, se kterým jsme minulý týden absolvovali ve Vaší nemocnici v Přerově ortopedickou operaci - narovnání a výztuž kosti - Fassier Duval hřebemvedenou Mudr. Ročákem. S ním a s paní Ing. Milenou Křivinkovou se známe již cca 1 rok, po který nám oba velice pomáhali na nelehké cestě vůbec se k možnosti takové operace dostat, oba je to stálo mnoho hodin práce navíc, upřímného zájmu o to pomoci nám a možná i několik vrásek na čele. Děkujeme!! S lékařským personálem jsem já osobně v kontaktu celý život, i se synem jsme teď prošli mnoho "odborníků", a tak můžeme svědomitě říci, že panu Ročákovi se ve znalostech o našem vzácném onemocnění, zručnosti i úžasném přístupu k lidem nikdo nevyrovná. Je to obrovská věc, mít na dosah někoho takového - a pan doktor je opravdu na dosah, jak v nemocnici, tak i doma na telefonu nebo emailu. Patří mu náš obrovský dík! Stejný bych ráda vyslala i na adresu Dětského oddělení, dalších lékařů ortopedie i pracovníků Anestezie, sálových sester nebo sester na rentgenu. Zažili jsme toho v nemocnicích opravdu hodně a často to vůbec nebyly hezké věci, a tak jsme vždycky raději "připraveni na cokoliv". V Přerově jsme si ale připadali buď jako na hotelu nebo jako v náručí milujících tetiček. Tolik krásného lidského přístupu, něhy, zájmu, úcty a respektu jsem se synem ještě nikdy nezažila. Za celou dobu v kontaktu s personálem ani jednou nezaplakal - snad jen, když se trochu bál rentgenu. Ráda bych Vám vyjmenovala všechny věci, kterých si nesmírně cením, nevím ale vůbec, jestli to bude vše :) : Lékaři i sestry klepou než vejdou, zdraví, představují se, mluví na děti, hrají si s nimi, hladí je - každé vyšetření proběhlo pro kluka jako hra a to se lékařů bojí! Každá sestra mi byla kdykoliv k ruce a zase naopak nikdy žádnou péči nenutila a nesnižovala moje schopnosti o syna pečovat, každá sestra oznamovala co dává synovi za léky apd.. Všichni, počínaje úžasnou paní doktorkou z Anesteziologického oddělení, včetně sestřiček na rentgenu či zdravotního zřízence obrovsky dbali na to, aby malého nic nebolelo, ohromně ho opečovávali, opravdu jemně s ním manipulovali a také dbali na to, aby měl maminku na dosah naprosto kdykoliv (např. předání na sál/ze sálu, vše naprosto klidné, milé, rychlé)...To je pro nás s onemocněním křehkých kostí něco ohromného!...Až slzy na krajíčku mám, když to píši, protože po těch "hrůzách", co máme se synem za sebou byl pro nás pobyt v Přerově jako balzám na tělo i duši, ačkoliv šlo o náročnou operaci. V poslední řadě, to je a pro nás byla třešnička na dortu :), bych chtěla moc poděkovat tomu, kdo zařídil a realizoval interiér Dětského oddělení včetně toho, jak vypadá nadstandartní pokoj (ano, takhle má vypadat bezbariérový pokoj, to jsem nezažila ještě v žádné nemocnici), jak vypadají chodby nebo dětská herna. Ještě nás čeká dlouhá cesta k co nejplnějšímu fyzickému zdraví, ale věříme, že právě do takový přístav, jako je nemocnice Přerov, nám vždycky dodá potřebnou sílu a budeme se do něj s klidem a důvěrou vracet, protože zde je opravdu svět v pořádku, zde jsou lidé na správném místě. Pokud bychom se mohli jakkoliv podílet na odměně tamních pracovníků, pokud by se využil někde nějaký dar nebo jakkoliv jinak bychom se mohli odvděčit (článkem do novin, čímkoliv...), dejte prosím vědět. Nyní tak činíme alespoň takto. Klobouk dolů a ještě jednou - veliký dík!! D. M. a synek V.


poděkování Chirurgii a RDG

21.8.2018 / Nemocnice Přerov

Vážené vedení nemocnice Přerov, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování.  Byla jsem  přivezena ZZS po autonehodě, již první kontakt v ambulantní části se sestrou Máčkovou a MUDr.Jankovou, následně s MUDr. Polzerem byl velmi příjemný a profesionální.S vděčností vzpomínám také na sestru Hanu Zdráhalovou, která mi byla na pracovišti CT velkou oporou. Hospitalizace proběhla na oddělení chirurgie, zde děkuji nelékařskému personálu, zejména sestře Markétě Lysákové za ochotný a lidský přístup. Velký dík patří primáři MUDr. Hanincovi a jeho týmu lékařů. Největší poděkování chci vyjádřit MUDr. Kalabusovi za jeho vstřícnost, empatii, ochotu a zájem o pacienta. S pozdravem MT


Poděkování dětskému oddělení

8.8.2018 / Nemocnice Přerov

Pro vedení nemocnice Přerov Dobrý den, byli jsme teď se synem hospitalizovaní na 9 nocí na dětském oddělení v Přerově. Za tu dobu mě oddělení přesvědčilo, že jde o opravdové profesionály. Diagnostika onemocnění, ale i celková péče a přístup personálu byl víc než skvělý. Nechyběl ani lidský přístup. Za celou tu dobu jsem se nesetkala s ani jednou protivnou sestřičkou, nebo doktorem. Všichni byli úžasní. Opravdu od uklízečky až po primáře. Tímto ještě jednou mockrát za vše děkuji ! Jen tak dál. S pozdravem a přáním hezkého dne R.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

20.7.2018 / Nemocnice Šternberk

Vážený pane řediteli, vážená nemocnice, dovolte mi, abych poděkovala Nemocnici ve Šternberku za profesionální a lidský přístup. Dne 25.5.2018 jsem v nemocnici přivedla na svět svoje první dítě. Jmenovitě chci moc poděkovat MUDr. Šimečkové za všechny služby, péči, přístup, byla s námi od začátku těhotenství až po jeho konec. Dále moc děkuji MUDr. Kučerovi, zástupci primáře MUDr. Látalovi - bez nich by to nešlo, dále sestřičce Mgr. Horákové, její psychická podpora mi dala hodně. :) Samozřejmě velké poděkování patří celému týmu novorozeneckého oddělení. Všichni jsou to úžasní lidé. :) Děkuji za vyřízení všem. Přeji pěkný den a jen ten nejlepší personál. S pozdravem Kateřina Nezvalová


Poděkování pracovníkům traumatologie

19.7.2018 / Nemocnice Přerov

Poděkování Mudr. Hoplíčkovi a ošetřujícím zdravotním sestrám. Dobrý den, v podvečer 3.května jsem byl ošetřen ve Vaší nemocnici na traumatologii po amputaci části palce pravé ruky. Pan doktor Hoplíček mi velice pomohl a díky jeho práci budu moci svou ruku v budoucnu snad zase naplno využívat. V tuto chvíli se léčím na oddělení plastické chirurgie ve FN v Olomouci, ale touto cestou Vám chci sdělit, že si moc vážím Vaší odvedené práce a ještě jednou děkuji. S pozdravem M. D.


Poděkování Internímu oddělení

15.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážená paní vrchní, chtěla bych touto formou velmi poděkovat za vzornou péči kterou jste věnovali  moji babičce Marii V., do její poslední chvíle 15.9.2017 která byla  hospitalizována na interním oddělení . Velký dík patří celému oddělení, panu primáři, ošetřujícím lékařům, Vám a také samozřejmě sestřičkám a ošetřovatelkám za jejich velkou péči, vtřícnost a ochotu při vykonávání tak náročné práce. Děkuji Vám za Vše  Markéta K.


Poděkování Oddělení Rehabilitace

15.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážený pane řediteli, protože tak trochu tuším, že se obvykle na ředitele snášejí spíše jen stížnosti či kritika, chtěla bych naopak vyjádřit svou velkou spokojenost s přístupem na odd.rehabilitace. Koncem června jsem absolvovala poměrně náročnou operaci kolene a následně jsem začala docházet na rehabilitaci v  Nemocnici Šternberk. Paní MUDr.P.Výsluchová byla vždy velmi vstřícná, vše mi vysvětlila a maximálně se snažila o nápravu mé nohy. Největší poděkování však patří p.Mgr. Marku Vysloužilovi, díky kterému běhám téměř jako zamlada. Přístup p.Mgr. Vysloužila byl příkladný, vždy věnoval mé končetině maximum času (i když byla doba dovolených, zdravotníků málo a pacientů hodně), nikdy neměl špatnou náladu a celkově bylo vidět, že ho práce těší, že se zajímá o nové metody. Dnes jsem rehabilitaci ukončila a proto bych všem chtěla maximálně poděkovat. Vám, pane řediteli, přeji hodně takových pracovníků a rovněž spokojenost s vaší/naší nemocnicí! Tamara K.


Poděkování internímu oddělení

4.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážení, dovolte, abych vyjádřil své poděkování za profesionální a citlivý přístup lékařkám MUDr. Evě Vláčilové, MUDr. Barboře Havlíčkové, zdravotním sestrám Ivetě Wiedermannové a Dagmar Mišové z akutní interní ambulance. Rovněž také děkuji za obětavou péči celému personálu interního lůžkového oddělení. S pozdravem F.D.


Poděkování oddělení Léčebny dlouhodobě nemocných

4.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážená paní primářko, z celého srdce děkuji celému personálu LDN za péči, laskavost a opravdový lidský přístup, který jste věnovali panu Františkovi K. během jeho pobytu na Vašem oddělení. S pokorou a úctou obdivuji profesi Vás všech na tomto oddělení, kteří jste dočasnými strážnými anděli pro nemocné a bezmocné na sklonku jejich života. Obrovské DĚKUJI všem za našeho Františka. S Úctou J. K.


Poděkování Dětskému oddělení

28.4.2017 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den!!! Moc ráda bych poděkovala celému personálu na dětském oddělení nemocnice ve Šternberku kde jsme byli s dcerou při prvním záchvatu epilepsie.....zejména paní doktorce, která byla dole na pohotovosti za pohotové a rychlé jednání! U lékaře na oddělení jsem zejména ocenila že nám vše vysvětlili a každý krok nám hlásili,  proč se zákrok dělá atd....pro nás rodiče, kteří mají o své dítě neskutečný strach a jsou vystrašeni je to opravdu moc důležité vědět co se s dítětem děje a proč mu dělají vyšetření tohoto typu atd....touto cestou moc děkujeme za pozitivní přístup a vstřícné a pohotové jednání, které vedlo k rychlému uzdravení naší 4 leté dcery!!!Srdečně děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů v léčbě pacientů. S pozdravem R.