Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 582 315 111
+420 582 359 169
+420 582 359 170

O nás

Napsali jste nám

Poděkování LDN oddělení

7.8.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, dovolujeme si vyjádřit velké poděkování LDN C, které je pod vedením empatického  p .primáře Hleba. Celý tým se o našeho tchána postaral s profesionálním nasazením. Ceníme si přístupu  pracovníků na tomto oddělení a děkujeme jim za veškerou péči. S pozdravem V.


Poděkování Plicnímu oddělení

3.8.2018 / Nemocnice Prostějov

Poděkování plicnímu oddělení Ráda bych poděkovala paní primářce a všem lékařům za vysoce profesionální a lidský přístup v péči o mého tatínka pana M. G. Stejně tak všem sestřičkám za jejich ochotu a vstřícnost. S.M.


Poděkování Dětskému oddělení

2.8.2018 / Nemocnice Prostějov

Velice děkujeme za peci o nasi dceru. Byli jsme moc spokojeni jak s profesionalni peci, tak s velmi vstricnym a milym lidskym pristupem. Vse nam moc pomohlo v reseni zraneni daleko od domova. At se cele nemocnici dari!


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

28.7.2018 / Nemocnice Prostějov

Poděkování za veškerou odbornou i lidskou péči primáři MUDr. M. Balákovi a kolektivu jeho lékařů, kteří o mně pečovali a všem ostatním lékařům, kteří měli službu na oddělení i na operačních sálech. Zvláštní dík patří sestřičkám a sanitářům. Sestřičky nikdy neodmítly radu ani pomoc, jsem moc ráda, že jsem Vás poznala…díky.


Poděkování sociální pracovnici

26.7.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěli bychom touhle cestou poděkovat vaší sociální pracovnici p.Zbožínkové za nadstandartní práci, kterou provádí s velkým srdcem. S prosbou o pomoc nás neodbyla  a pečlivě se nám věnovala ,aby co nejlépe pomohla. Patří jí ještě jednou od nás VELKÉ díky. S pozdravem V.


Poděkování Plicnímu oddělení

23.7.2018 / Nemocnice Prostějov

Moc děkuji touto cestou osazanstvu plicního oddělení,lůžková část. Milým sestřičkám za ochotu, úsměv a pochopení. S takovým přístupem, který nejen pomáhá, ale i pohladí po duši, jsem se zatím nikde nesetkala. Lékařům děkuji za profesionální léčbu, příjemné vystupování a trpělivost při vysvětlování našich laických dotazů. Spokojená pacientka M. Š.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

20.7.2018 / Nemocnice Šternberk

Vážený pane řediteli, vážená nemocnice, dovolte mi, abych poděkovala Nemocnici ve Šternberku za profesionální a lidský přístup. Dne 25.5.2018 jsem v nemocnici přivedla na svět svoje první dítě. Jmenovitě chci moc poděkovat MUDr. Šimečkové za všechny služby, péči, přístup, byla s námi od začátku těhotenství až po jeho konec. Dále moc děkuji MUDr. Kučerovi, zástupci primáře MUDr. Látalovi - bez nich by to nešlo, dále sestřičce Mgr. Horákové, její psychická podpora mi dala hodně. :) Samozřejmě velké poděkování patří celému týmu novorozeneckého oddělení. Všichni jsou to úžasní lidé. :) Děkuji za vyřízení všem. Přeji pěkný den a jen ten nejlepší personál. S pozdravem Kateřina Nezvalová


Pochvala dětskému oddělení

16.7.2018 / Nemocnice Prostějov

Vážený pane primáři,  ráda bych poděkovala paní doktorce Jeřábkové a celému týmu sester za skvělý přístup. Včera jsem ležela s dcerkou na Vašem oddělení a velmi si vážím práce, kterou pro nás všichni dělali. Paní doktorka i sestřičky byly milé, klidné, usměvavé, vstřícné a já bych jim tímto ještě jednou ráda poděkovala. Hezký den a stále tak milé lidi kolem sebe. S pozdravem L. K.


Poděkování Internímu oddělení

10.7.2018 / Nemocnice Prostějov

Před týdnem v noci mě k vám přivezla záchranka z Lázní Skalka s bolestí na hrudi. Moc si toho nepamatuji, ani paní doktorku, která mě hned poslala do Olomouce. Ale její stisk ruky si budu pamatovat do smrti. Byl pevný, upřímný a dalo se mu věřit. Přežil jsem to. Děkuji.


Poděkování oddělení Gastroenterologie

4.7.2018 / Nemocnice Prostějov

Touto cestou chci poděkovat za velmi vstřícný, profesionální a lidský přístup pana MUDr. Mgr. Macečka, Ph.D a jeho týmu. Byl jsem u něj 3.7.2018 na kolonoskopii a přestože jsem se velmi bál, byl celý zákrok naprosto v pohodě a opět mě přesvědčil o kvalitách oddělení gastroenterologie. Díky moc !


Poděkování Infekčnímu odělení

3.7.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, rád bych touto cestou chtěl poděkovat paní MUDr. Mikšíkové za fantastické zacházení při mé krátkodobé hospitalizaci na infekčním oddělení. Její věčný úsměv a šikovné ruce zcela vymazaly strach, se kterým jsem do nemocnice přišel a já jsem opravdu rád, že jsem měl to štěstí a stal se jejím pacientem. PS: až budete rozdělovat prémie, dejte jí dvojnásob, zaslouží si to. Petr L.


Poděkování Dětskému oddělení

2.7.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali celému kolektivu na Dětském oddělení v Nemocnici Prostějov za příkladnou péči o naši tříletou dceru Sárinku Pošvancovou, která je dlouhodobě na umělé plicní ventilaci a byla v červnu hospitalizovaná dva týdny právě ve Vaší nemocnici. Sestřičky na tomto oddělení byly moc milé, ochotné a hezky se staraly o naši dceru Sárinku. Velký dík patří také panu primáři Tenorovi. Srdečně všem děkujeme Pošvancovi


Poděkování Dětskému oddělení a JIP

2.7.2018 / Nemocnice Prostějov

Chtěla bych velice poděkovat dětskému lůžkovému oddělení a JIP za vzornou péči a úžasný přístup nejen ke mě jako "bojící se" matce, ale také o perfektní přístup k našemu 2letému synovi Adámkovi V. Byl u Vás přijatý s akutní bronchitidou a ihned při přijetí na JIP dne 28.6. jste jej dokázali uklidnit a hlavně mu pomoci po zdravotní stránce a mohl být tak přesunut na dětské lůžkové oddělení, kde byla opět kvalita všeho perfektní a mohli jsme být propuštěni 2.7. do domácího léčení. Bohužel nevím všechna jména sestřiček a pomocného personálu, kteří měli tyto dny službu, ale jmenovitě především panu primáři MUDr.Josefovi Tenorovi, dále MUDr. Eva Budinská, MUDr. Renata Žmolíková, MUDr. Julie Trpělková a všechny úžasné sestřičky a pomocný personál. Děkujeme za vše Lenka G. a Roman V.


Poděkování Neurologickému oddělení

19.6.2018 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko, dne 30.5.2018  byla přivezena již se čtvrtou cévní mozkovou příhodou a dalšími komplikacemi v kritickém stavu naše maminka, paní J. S. (1930) do nemocnice Prostějov na JIP Neurologického oddělení .  Po celou dobu jsme se setkávali s personálem na oddělení na všech pozicích s nebývalou ochotou, empatií a odbornou snahou udělat pro maminku maximum. Nyní leží na standardním oddělení neurologie. Při návštěvách si uvědomujeme objem velmi náročné péče, který je jí poskytován, ve velmi pěkném prostředí a s vysokým hygienickým standardem což je u takto nemocných nesmírně obtížné.  Ačkoli oba zdravotníci a já stále zaměstnanec SMN a.s.,  máme srovnání s péčí o takové nemocné na různých odděleních této obornosti. Neurolgické oddělení v Prostějově se kvalitou poskytované péče a udržováním vysokého standardu na oddělení jak JIP tak standardních lůžek běžnému průměru v pozitivním  slova smyslu vymyká. Za paní J. S., dcera a zeť


Centrum léčebné rehabilitace

15.6.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den.Chtěla bych poděkovat rehabilitačnímu oddělení Vaší nemocnice zejména panu primáři Konečnému ale hlavně paní mgr. Sladkové za odbornou péči se kterou jsem se setkala v průběhu rehabilitace.Moc mi její cvičení pomohlo zbavit se bolesti krční páteře.Děkuji též paní ředitelce Mudr Marsové za její pomoc v léčení. Děkuji všem.Alena L.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

12.6.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou z celého srdce poděkovat gynekologicko - porodnickému oddělení, především panu primáři MUDr. Martinu Balákovi, za přivedení mé dcery na svět, dále panu doktorovi MUDr. Petrovi Feitovi, za pooperační péči na porodnickém oddělení. Mé poděkování samozřejmě patří i všem porodním asistentkám, byli jste úžasné, za vše mockrát děkuji. S pozdravem Andrea Š.


Poděkování Chirurgickému oddělení

4.6.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den pane primáři, ve dnech 27.5. - 1. 6. 2018 byla moje dcera p.P hospitalizovaná na Chirurgickém oddělení B prostějovské nemocnice. Chtěla bych poděkovat celému personálu tohoto oddělení, za jejich péči, ochotu a profesionální přístup k dceři,která trpí panickou poruchou. Jmenovitě pak určitě MUDr. Šťastnému a staniční sestře paní Neradové za lidské vlídné slovo. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem D.V.


Poděkování Urologickému oddělení

30.5.2018 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní doktorko, od začátku února kdy mi ledvinová kolika začala komplikovat život jsem byl odkázán na pomoc vašeho urologického oddělení. Velice rád bych poděkoval za profesionální přístup především lékaře MUDr. Romana Baťka, vzorně se o mě starala sestřička paní Helena Šilhánková a sestřička Bc. Pavla Hrudová.  Osobní přístup, výborná komunikace s pozitivním nádechem všech podávaných informací, úsměv, podpora a dodávání dobré nálady mě při každé návštěvě vždy příjemně překvapilo a potěšilo. Jsem velmi rád, že se můj velmi bolestivý stav díky péči vašeho urologického oddělení výrazně zlepšil. Vzhledem k uvedenému mohu říci, že se již těším na usměvavou listopadovou kontrolu v ambulanci. Byl bych velmi potěšen, kdyby jste tuto moji pochvalu předala i MUDr. Romanu Baťkovi a jeho sestřičkám. S úctou a ještě jedním poděkováním za péči, která mi byla poskytnuta Ing. Pavel P.


Poděkování ORL oddělení a Dětskému oddělení

25.5.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, rádi bychom poděkovali za léčbu i starost o našeho syna Štěpána S., kterého jste operací zbavili vleklých zánětů kvůli přerostlým mandlím. Tímto děkujeme panu primáři, doktorům a personálu dětského a ORL oddělení. Ještě jednou děkujeme, s pozdravem Kateřina a Jakub S.


Poděkování pro ARO

18.5.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den pane primáři, dovolte mi, abych Vám a všem zaměstnancům vašeho primariátu poděkoval za neskutečně obětavou práci, kterou odvádíte pro zdraví a záchranu pacientů. Měl jsem tu možnost týden být nablízku mé velmi nemocné sestry paní Jany Koehlerové, která byla na vaše oddělení přeložena po zhoršení svého opravdu podlomeného zdraví. Bohužel její stav byl už natolik vážný a nevratný, že minulý týden v pátek zemřela. Během návštěv, které nám všem byly vždy umožněny, byli lékaři i sestřičky vstřícní, milý, s úsměvem, profesionální a musím se přiznat, že jsem nevěřil, že je naše zdravotnictví na takto profesionální úrovni nejen vybavením, ale hlavně lidským potenciálem a jejich přístupem k člověku. Nebyl pro ně problém při své náročné práci pomoci s nabídkou zajištění duchovní pomoci přes paní kaplanku vaší nemocnice, s nabídkou židle, s omluvou, že musí vyrušit, protože si jdou plnit své povinnosti k pacientovi, není to samozřejmé, díky jim. Prosím, pokud bude čas na poradě, abyste předal poděkování všem sestrám a lékařům. Ještě jednou děkuji za jejich práci. S přáním požehnaného dne v úctě Dan Š.


Poděkování Infekčnímu odělení

9.5.2018 / Nemocnice Prostějov

Poděkování primáři MUDr. Prokešovi a jeho týmu. Chtěl bych poděkovat panu primáři MUDr. Zdenkovi Prokešovi a celému týmu infekčního oddělení prostějovské nemocnice za vysoce odborný, profesionální a přitom velmi lidský přístup, který mě provázel během mé hospitalizace v dubnu 2018. Tento určitě nadstandardní (a ne ve všech nemocnicích - bohužel - běžný) přístup lékařů, sester a dalšího personálu oddělení a erudovanost pana primáře mi pomohl k úspěšnému vyléčení z mého dosti obtěžujícího onemocnění, za což vám ještě jednou velmi děkuji. Jsem vám moc vděčný!


Poděkování dětskému oddělení

31.12.2017 / Nemocnice Přerov

  Dobrý den, v říjnu 2017 byla u Vás operovaná naše dcera E. na tříselnou kýlu. Chtěli bychom tímto poděkovat za profesionální i lidský přístup doktorů, sestřiček i ostatního personálu nemocnice. E. se operace a pobytu v nemocnici obávala, protože v nemocnici nikdy nebyla. Díky přístupu personálu, zvláště sester na dětském oddělení, zvládla vše výborně. Přejeme všem zaměstnancům nemocnice do nového roku 2018 vše nejlepší, hodně spokojených pacientů a pevné zdraví. Rodina K.


Poděkování urologii a COS

29.12.2017 / Nemocnice Přerov

Děkuji za péči urologického oddělení i personálu operačních sálů, za péči o manželku ...(urostomik) při výměnách stentů a celkový profesionální a lidský přístup. S přáním úspěšného roku 2018, M.Č.


Poděkování chirurgii

27.12.2017 / Nemocnice Přerov

Děkuji lékařům za provedenou operaci žlučníku, sestřičkám na chirurgickém oddělení za péči a starost po operaci a přeji celému týmu do roku 2018 hlavně zdraví a spokojenost v práci. A.M.


Poděkování rehabilitaci

20.12.2017 / Nemocnice Přerov

Děkuji kolektivu pracovníků RHB oddělení Nemocnice Přerov, kteří mi pomohli překonat fyzické následky mé choroby.  K.


Poděkování gynekologii

16.12.2017 / Nemocnice Přerov

Vážený doktore Ševčíku, chtěla bych touto cestou upřímně poděkovat lékařům a zdravotním sestrám Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Přerov za vynikající péči a starost, kterou mi poskytli během doby mé hospitalizace. Oceňuji, že si i při tak náročné a odpovědné práci dokáží při kontaktu s pacientem udržet velmi citlivý, lidský a vstřícný přístup. Jejich profesionalitu a výbornou kvalitu lékařské péče a práce zdravotních sester pak nejlépe dokládá můj dobrý pooperační stav.   Se srdečným pozdravem V. V.


Poděkování neurologickému oddělení

16.12.2017 / Nemocnice Přerov

Vážení chtěl bych poděkovat paní primářce dr, Švamberkové nejen za odbornou a kvalitní péči, ale také za úžasný, lidský přístup k nám, jejím pacientům. Jsem přesvědčen, že díky jejímu přístupu k mým problémům mohu ji dnes poděkovat a popřát další úspěchy v novém roce 2018. Díky . V. O.  


Poděkování oddělení domácí péče

15.12.2017 / Nemocnice Přerov

Jsem invalidní důchodkyně upoutaná na invalidním vozíku. Měla jsem operace a mimoto často u mne dochází ke zdravotním problémům, které vyžadují hospuitalizaci v nemocnici.. Ležela jsem na různých odděleních, a oceňuji příjemný přístup od vašich sestřiček z domácí péče. Tímto jim děkuji za péči, kterou mi poskytují vždy s úsměvem.  H.


Poděkování LDN C

12.12.2017 / Nemocnice Přerov

Chtěla bych touto cestou poděkovat ošetřujícímu personálu LDN-C pod vedením Prim.Dr.Malátkové za vzornou péči o mou sestru S. M.po dobu její hospitalizace.  Z.


Poděkování interně a RDG

12.12.2017 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, ráda bych "za tepla" poděkovala Mudr. Zuzaně Březinové a sestře v její ordinaci a také rentgenologickým laborantkám na centrálním RTG. Velmi oceňuji jejich lidský i odborný přístup k našemu tatínkovi, devadesátiletému, imobilnímu pánovi. Všechny jmenované ženy se snažily, aby všechna vyšetření absolvoval co nejlépe a v nejkratším možném čase. Podařilo se. Přeji všem pacientům, aby se i jim dostalo tak vzorného a odborného vyšetření. Děkuji dcera


Přání a poděkování dialýze

7.12.2017 / Nemocnice Přerov

Krásné vánoční svátky, šťastný nový rok 2018 a zároveň přijměte poděkování za péči, kteroiu věnujete mému manželovi. Moc si jí vážíme. Vám všem na dialyzačním oddělení  S.


Poděkování urologii

4.12.2017 / Nemocnice Přerov

Chtěla bych touto cestou poděkovat oddělení urologie, za vzornou péči, která mi byla zde poskytnuta. Za velmi dobré chování, jak ze strany lékařů i sester. Za dobrou stravu a celkovou péči. Z.


Poděkování očnímu oddělení

4.12.2017 / Nemocnice Přerov

Rád bych alespoň těmito pár slovy poděkoval za opravdu vyjímečné nadstandardní přístup lékařek i personálu očního oddělení a absolutně vstřícný a profesionální přístup při ošetření i léčbě mého zdravotního problému. Snad se tyto slova dostanou i k vedení Přerovské nemocnice, jelikož by i oni měli vědět, že zde mají opravdu lékaře a ostatní zaměstnance, které jim můžou ostatní nemocnice jen závidět. Ještě jednou děkuji.  Velký dík patří MUDr. Koblihové, MUDr. Čechákové, MUDr. Chlupové, a sestřičkám.  Holky opravdu moc děkuji a přeji co nejvíce vyléčených pacientů, tak jako se vám to povedlo u mě. P.P.


Poděkování urologickému oddělení

2.12.2017 / Nemocnice Přerov

Text zprávy: Dobrý den chtěl bych moc poděkovat za Péči a ochotný přístup Za dobu mých dvou pobytů hospitalizace  v listopadu  až do  prosince  2017. Všem sestřičkám, vrchní sestřičce, všem doktorům i Panu Zástupci a Panu Primáři z Urologického oddělen Nemocnice Přerov Ještě jednou všem děkuji. S podravem M.CH  


Poděkování porodnímu oddělení

2.12.2017 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za porození mého krásného a zdravého syna T.. Děkuji celému personálu, který se podílel na porodě, jejich okamžitý zásah při rozdýchání T. byl neuvěřitelný. Profesionální a týmová práce. Obrovské díky patří porodní asistence Julii Strakové, která byla pozitivně naladěná, přátelská a hlavně má profesionální přístup k rodičkám. Zachovala si svoji skvělou povahu i přesto, že jsem jakožto prvorodička přes velké bolesti odmítala spolupracovat, vždy našla jiné řešení. Ještě jednou obrovské díky celému personálu P. B.  


Poděkování LDN

1.12.2017 / Nemocnice Přerov

Děkuji za chování lékařů i sester, které bylo výborné K. A.


Poděkování urologii

1.12.2017 / Nemocnice Přerov

Byla jsem hospitalizována na urologickém oddělení Přerov.  Velice jsem byla spokojena s oparací, kterou vedl pan primář Jadrníček a panem doktorem Hrabcem.  Děkuji sestřičkám za velmi obětavou péči. Odcházím spokojena a ještě všem jednou děkuji. B.


Poděkování LDN A

1.12.2017 / Nemocnice Přerov

Moje teta pani A. je u Vas v nemocnici hiospitalizována na LDN, nejdrive Vam chci podekovat jak o ni moc dobre pecujete je u Vas hodne spokojena ja jsem to videla na vlastni oci kdyz jsem za ni jezdila v Dubnu a v Kvetnu.  Děkuji za péči neteř H. C.  


Poděkování oddělení LDN

1.12.2017 / Nemocnice Přerov

 Nemocnice Přerov oddělení LDN C. Vážení a milí, chtěla bych se podělit s Vámi za postřehy získané při pobytu u Vás na LDN. 1) Děkuji paní primářce MUDr. A. Malátkové, paní doktorce MUDr. Daně Kovaříkové a celému kolektivu sestřiček, i dalšímu personálu za trpělivost a snahu mi pomoci, kdy jsem bojovala o život. 2) Největší dar, který jste mně všichni a moje rodina bdali je, že žiji a v pondělí se po delším pobytu u Vás vracím živá a i trochu zdravá domů. Ten den se dožívám 80. let a nikdy jsem při tempu mého života nepočítala, že se takového věku dožiju. Ještě jednou děkuji. 3) Omlouvám se Vám všem, že na počátku mého pobytu z Vás jsem se nevhodně chovala. Zápasila jsem o život a musím také sdělit, že víc jak 50 let jsem nebyla v nemocnici a dosud brala jen 2 prášk. 4) Na vstřícnost a ochotu celého personálu včetně paní doktorky si  nemohu stěžovat, jelikož mají zlatou trpělivost s námi pacienty, kteří si někdy zrozmařilosti stěžují na vše možné i nemožné. 5) Rovněž musím konstatovat, že je zde udržována čistota, hygiena a vše co k životu potřebujem. Ještě jednou děkuji za vše a přeji Vám všem Šťastné a veselé svátky vánoční. Do nového roku 2018 zdraví , štěstí a spokojenost po celý rok 2018 a léta následující.  Vaše moc vděčná pacientka M. V.


Poděkování hemodialýze

30.11.2017 / Nemocnice Přerov

 Celému kolektivu dialýzy děkuji za Vaši péči, probdělé noci a omlouvám se za šedivé vlasy, které Vám díky mě za posledních 20 let! přibyly. Váš L.


Poděkování neurologii

28.11.2017 / Nemocnice Přerov

Chtěl bych poděkovat za příkladnou péči v době mé hospitalizace na neurologickém oddělení Vaší nemocnice v době od ....do ...11.2017. Takový kolektiv pracovníků Vám v dobrém slova smyslu závidím. Byl jsem nad míru spokojen a je vidět že péče o pacienty je na prvním místě. Ještě jednou děkuji H. M.


Poděkování Internímu oddělení

15.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážená paní vrchní, chtěla bych touto formou velmi poděkovat za vzornou péči kterou jste věnovali  moji babičce Marii V., do její poslední chvíle 15.9.2017 která byla  hospitalizována na interním oddělení . Velký dík patří celému oddělení, panu primáři, ošetřujícím lékařům, Vám a také samozřejmě sestřičkám a ošetřovatelkám za jejich velkou péči, vtřícnost a ochotu při vykonávání tak náročné práce. Děkuji Vám za Vše  Markéta K.


Poděkování Oddělení Rehabilitace

15.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážený pane řediteli, protože tak trochu tuším, že se obvykle na ředitele snášejí spíše jen stížnosti či kritika, chtěla bych naopak vyjádřit svou velkou spokojenost s přístupem na odd.rehabilitace. Koncem června jsem absolvovala poměrně náročnou operaci kolene a následně jsem začala docházet na rehabilitaci v  Nemocnici Šternberk. Paní MUDr.P.Výsluchová byla vždy velmi vstřícná, vše mi vysvětlila a maximálně se snažila o nápravu mé nohy. Největší poděkování však patří p.Mgr. Marku Vysloužilovi, díky kterému běhám téměř jako zamlada. Přístup p.Mgr. Vysloužila byl příkladný, vždy věnoval mé končetině maximum času (i když byla doba dovolených, zdravotníků málo a pacientů hodně), nikdy neměl špatnou náladu a celkově bylo vidět, že ho práce těší, že se zajímá o nové metody. Dnes jsem rehabilitaci ukončila a proto bych všem chtěla maximálně poděkovat. Vám, pane řediteli, přeji hodně takových pracovníků a rovněž spokojenost s vaší/naší nemocnicí! Tamara K.


Poděkování internímu oddělení

4.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážení, dovolte, abych vyjádřil své poděkování za profesionální a citlivý přístup lékařkám MUDr. Evě Vláčilové, MUDr. Barboře Havlíčkové, zdravotním sestrám Ivetě Wiedermannové a Dagmar Mišové z akutní interní ambulance. Rovněž také děkuji za obětavou péči celému personálu interního lůžkového oddělení. S pozdravem F.D.


Poděkování oddělení Léčebny dlouhodobě nemocných

4.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážená paní primářko, z celého srdce děkuji celému personálu LDN za péči, laskavost a opravdový lidský přístup, který jste věnovali panu Františkovi K. během jeho pobytu na Vašem oddělení. S pokorou a úctou obdivuji profesi Vás všech na tomto oddělení, kteří jste dočasnými strážnými anděli pro nemocné a bezmocné na sklonku jejich života. Obrovské DĚKUJI všem za našeho Františka. S Úctou J. K.


Poděkování Dětskému oddělení

28.4.2017 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den!!! Moc ráda bych poděkovala celému personálu na dětském oddělení nemocnice ve Šternberku kde jsme byli s dcerou při prvním záchvatu epilepsie.....zejména paní doktorce, která byla dole na pohotovosti za pohotové a rychlé jednání! U lékaře na oddělení jsem zejména ocenila že nám vše vysvětlili a každý krok nám hlásili,  proč se zákrok dělá atd....pro nás rodiče, kteří mají o své dítě neskutečný strach a jsou vystrašeni je to opravdu moc důležité vědět co se s dítětem děje a proč mu dělají vyšetření tohoto typu atd....touto cestou moc děkujeme za pozitivní přístup a vstřícné a pohotové jednání, které vedlo k rychlému uzdravení naší 4 leté dcery!!!Srdečně děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů v léčbě pacientů. S pozdravem R.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

24.4.2017 / Nemocnice Šternberk

Poděkování chtěla bych velmi poděkovat za lidský a profesionální přístup gynekologicko - porodnického oddělení Nemocnice Šternberk, a to ze dne 19.4. - 20.4.2017, kdy se narodil náš syn Kryštof. Porodní asistentky Bibiana, Pavla a Laura i pan doktor Kučera byli úžasní, vstřícní, vždy mě informovali o postupu, který bude následovat a vždy se mi snažili vyjít vstříc. Díky jejich vedení na porod vzpomínám velmi pozitivně, ačkoli trval opravdu dlouho. Závěr byl za odměnu během několika minut. Děkuji za takové zdravotníky, jsou to lidé na svém místě! V. K.


Poděkování Chirurgicko - traumatologickému oddělení

19.4.2017 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, touto cestou bych chtěl poděkovat za práci MUDr. Romanu Tkatchikovi a kolektivu při provádění zákroku na mé pravé ruce - operaci šlachy, která byla provedena 1.3.2017 v Nemocnici ve Šternberku. Děkuji za profesionální přístup a péči. Mgr. Tomáš L.


Poděkování personálu celému Chirurgicko - tramatologického oddělení

26.3.2017 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, děkuji celému personálu Chirurgicko - tramatologického oddělení Nemocnice Šternberk za neuvěřitelně příjemně strávený čas před, v průběhu a po operaci. B. Michal.


Poděkování Dětskému oddělení

26.2.2017 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat a zároveň pochválit veškerý personál dětského oddělení Nemocnice Šternberk.  Už dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným a ochotným personálem, vše co jsem potřebovala, tak mi vysvětlili, pomohli a ukázali. Ještě jednou moc děkuji za to, jak se tady o mne a mou dcerku Elenku staráte. Děkuji Vendula V.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

26.2.2017 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěli bychom ještě jednou poděkovat celému gynekologicko-porodnickému týmu Nemocnice Šternberk za nejkrásnější zážitek v životě a to přivedení na svět našeho živůtka Matyáška. Speciální poděkování patří paní Bc. Olince Havelkové a paní doktorce Zlamalové. U porodu byly profesionální, ale také lidské, trpělivé a milé. Dále bychom chtěli poděkovat sestřičkám z šestinedělí za skvělou péči a sestřičkám z novorozeneckého za péči o našeho bobiška, speciálně sestřičce Jořenkové která nás rozkojila. :-) Díky těmto všem milým lidem jsme v porodnici strávili nádherné chvíle, na které budeme vždy moc rádi vzpomínat. Cítila jsem se u vás opravdu krásně a příjemně jako v pohádce. Určitě bychom chtěli do budoucna další miminko a rodit bych si přála opět jedině u vás ve Šternberku. Měla jsem z porodu obrovský strach a obavy, ale díky důvěře a obrovské psychické podpoře z Vaší strany to je zážitek, na který budeme vždy moc rádi vzpomínat. Maminka Michaela, tatínek Luděk a miminko Matyášek T.. :-)


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

26.2.2017 / Nemocnice Šternberk

Krásný den :-) V prosinci jsem u vás ve Šternberku porodila dceru Ellu. Přes komplikace jsem u vás byla moc spokojena, jak s týmem dole na sále, tak i na novorozeneckém/šestinedělí. :-) Byl to zážitek, na který i díky vám všem nikdy nezapomenu. Až se nám podaří další děťátko vím, kam můžu bez obav a s jistotou jít rodit :-) Děkujeme. Jinak se mějte všichni moc krásně, ještě jednou veliký dík a zase brzy naviděnnou :-) Jarka J.


Gynekologicko – porodnické oddělení

25.11.2016 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Dnes jsem postoupila menší zákrok a chtěla jsem všem poděkovat jak doktorům, tak sestřičkám gyn-por oddělení nemocnice Šternberk. Všichni byli super, zvláště chci poděkovat sestřičce Lauře. Děkuji Kamila Ž.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

25.11.2016 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou ocenit ochotu a vstřícnost personálu rehabilitačního oddělení Nemocnice Šternberk, zvláště bych vyzvednul profesionální a lidský přístup p. MUDr. Výsluchové a skvělou rehabilitační péči p. Bc. Zuzany Homolové. Všem moc děkuji. Antonín K.


Poděkování dětskému oddělení

12.11.2016 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Dekuji celému kolektivu dětského oddělení za skvělou péči o nás - dceru Emily a mne. Budu o vašem milém přístupu k dětem všude referovat a chválit. I díky vám dcera vše zvládla v pohodě. Lucie B.


Poděkování chirurgickému oddělení

15.10.2016 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat panu MUDr. Vojáčkovi CSc., panu MUDr. Fegyveresovi a celému zdravotnickému personálu za vynikající péči při mé hospitalizaci. V záři jsem podstoupila operaci žlučníku. Byla jsem maximálně spokojena. Ivana H.


Interní oddělení

15.10.2016 / Nemocnice Šternberk

Dobry den, chceme moc podekovat personálu interny v Nemocnici Šternberk. Jsou to odborníci na svém místě. Lékaři velice pečliví a pracovití. Mnoho let jsme se trápili s otcovou nemocí a nikde jsme se nedovolali pomoci, až jsme narazili na lékaře u vás. Moc se nám ulevilo, již nemá bolesti, dýchá se mu o mnoho lépe. Paní doktorky vše řešily s každým detailem, od srdce až po bolesti nohou. Velký dík patří panu primáři MUDr. Pruckovi, MUDr. Šrámkové a MUDr. Lazárové a samozřejmě všem sestřičkám na oddělení. Mnohokrát všem děkujeme a jsme moc rádi za vaši spolupráci a veškeré podané informace. Do budoucna se tešíme na další spolupráci. Z celého srdce děkujeme. K.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

2.10.2016 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den všem z porodnicko-gynekologického oddělení, den 16. 09. 2016 byl pro mě a mého "parťáka" zlomovým v našich životech. Čekali jsme 8,5 měsíce na narození našich dvou dětí Viktora a Lukáše vůbec netušili co si představit při takové události. Díky megabombastickému teamu porodníků (pan doktor Labounek mě dokonce několikrát pobavil, pan primář Vaca mi u Lukáška dost pomohl), porodních asistentek, paní doktorky Vidičanové a ostatních (velmi nerada bych na někoho zapomněla) se tento den stal nezapomenutelnou událostí a i když to byla dřina (ale fakt rychlovka - 4 hodiny a něco minut jsem nečekala), nechala bych se "ukecat" k přirozenému porodu dvojčat znovu (-: po bitvě je každý generál, že... Každopádně vám všem hluboce děkuji za péči, přístup, příjemné prostředí a je až neuvěřitelné vidět v našem zdravotnictví, že tady jsou lidi na těch nejsprávnějších místech. Maminy, nebojte (-: FAKT DÍKY VŠEM!!! JSTE BOMBARĎÁCI (-: Z Bruntálu zdraví Jana B., Petr & Viktor & Lukáš M.


Poděkování novorozeneckému a gynekologicko-porodnickému oddělení

10.9.2016 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat všem, kteří se zasloužili, že máme doma krásnou dcerku. I přes větší dojezdovou vzdálenost, kterou jsme párkrát jeli zbytečně kvůli planému poplachu, svého rozhodnutí rodit ve Šternberku nelituji. Také děkuji všem z novorozeneckého oddělení za jejich péči, povzbuzování a neustále usměvavé tváře. Velký dík patří paní Radce Sedláčkové za veškerou pomoc a psychickou podporu.  Zuzana Luštíková


Poděkování chirurgicko-traumatologickému oddělení

8.9.2016 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. V sobotu 3.9. t.r. jsem si přivodil nepříjemný úraz levé ruky. Touto formou chci, prosím, vyjádřit vděk a poděkovat panu MUDr. Poláchovi za pomoc (i psychickou) a provedenou operaci. Děkuji všem sestrám, které se o mne a další pacienty chirurgicko-traumatologického oddělení staraly a nezapomněly ani na vlídné slovo a laskavost. Jména všech neznám a tak jim děkuji prostřednictvím sester Haliny, Renaty, staniční Evy, Ludmily Svozilové. S úctou a pokorou Vladimír Z.