Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 582 315 111
+420 582 359 169
+420 582 359 170

O nás

Napsali jste nám

Poděkování infekčnímu oddělení

15.8.2019 / Nemocnice Prostějov

Rád bych touto formou poděkoval za péči celému kolektivu infekčního oddělení nemocnice Prostějov. Vůbec poprvé jsem se ocitl v nemocnici, kde jsem se setkal s nevšední péčí lékařek i ostatního zdravotního personálu. Zvláště chci ocenit a pochválit práci sestřiček a všech sanitářek. Setkal jsem se s nebývalým zájmem, ochotou a snahou ulehčit pacientovi jeho pobyt v nemocnici. Sestřičky jsou vřelé, vlídné, dovedou povzbudit, jejich ochota pomoci je tak úžasná, že mi každý den vytvářela úsměv a optimismus do života.. Kéž by se takový vzorný personál vyskytoval v každém zdravotním zařízení. Velké díky patří také lékařům pod vedenim úžasného Primáře. Na těchto10 ač nudných dní budu dlouho vzpomínat. Ještě jednou děkuji a Všem přeji jen to krásné, protože co je krásné je i dosti vzácné. S pozdravem Váš pacient Tomáš H.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

15.8.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych opravdu moc poděkovat celému personálu prostějovské porodnice. Sestřičky i doktorky byly moc hodné, ochotné a díky nim byl pobyt v nemocnici opravdu moc příjemný. Ještě jednou moc děkuji všem!!


Poděkování infekčnímu oddělení

18.7.2019 / Nemocnice Prostějov

Děkuji všem sestrám, sanitářkám a úklidovým pracovnicím na infekčním oddělení Prostějov za příjemné chování a pochopení, kterým ulehčují hospitalizovaným pacientům pobyt v nemocnici a odloučení od rodiny. Byla jsem hospitalizovaná s boreliozou v červenci 2019 celých 14 dní a přístup všech byl po celou dobu velice profesionální a příjemný. Dobrý den, vážená paní Navrátilová


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

24.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Chtěla bych touto cestou poděkovat ortopedicko-traumatologickému oddělení nemocnice a také panu MUDr. Davidu Baciakovi za bezproblémové provedení artroskopie kolene a následnou péči, která není všude samozřejmostí. Také oceňuji velmi příjemné prostředí celé nemocnice, což také napomáhá pozitivní reakci ze strany pacientů. I.B.


Poděkování infekčnímu oddělení

19.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Děkuji kolektivu lékařů,sester a celému personálu Infekčního oddělení, kde jsem byla hospitalizovaná od 1.6 do 5.6 2019, za velmi lidský a ochotný přístup ke mně. S takovou ochotou a milým přístupem k pacientovi jsem se dlouho nesetkala. Hlavně chci poděkovat paní doktorce Pavličíkové, která vždy s úsměvem vše ochotně vysvětlila a poradila. Přeji celému kolektivu pod vedením p. primáře dr. Prokeše, mnoho úspěchů v léčbě nás pacientů. A.Š. Přerov


Poděkování očnímu oddělení

10.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Touto cestou si dovoluji poděkovat a vyjádřit svou maximální spokojenost panu primáři MUDr. Petru Frgálovi za plastickou operaci horních víček, kterou jsem 10. 05. 2019 podstoupila. Profesionální a příjemný přístup a šikovné ruce. Ještě jednou děkuji. Jitka S.


Poděkování dětskému oddělení

10.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat všem z dětského oddělení. Od prvotního příjmu bylo vše na jedničku. Děkuji za milé úsměvy celého personálu, za starost o dceru a profesionální péči. Díky Vám byl pobyt pro nás s dcerou méně stresující, malé se pak od Vás ani nechtělo. Přeji Vám co nejméně práce a spokojené pacienty. Zuzanka s maminkou


Poděkování oddělení LDN a hemodialýzi

9.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko, chtěli bychom poděkovat za vysoce profesionální a lidský přístup při péči o naši maminku, paní MN, po celou dobu hospitalizace. Velké poděkování patří Dialyzačnímu oddělení a Oddělení LDN C. Rodina Š.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

2.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko,vážený pane primáři, 11. června 2019 jsem byla ošetřena ve vaší gastroenterologické ambulanci, podstoupila jsem vyšetření tlustého střeva. Ráda bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za milý a profesionální přístup paní doktorky Báťkové a ochotu sestřiček. Jarmila K.


PODĚKOVÁNÍ GYNEKOLOGICKO - PORODNICKÉMU ODDĚLENÍ

27.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, nedávno jsem byla hospitalizovaná a operovaná na gynekologickém odd. a chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat celému oddělení za skvělou péči, vlídnost a ochotu. Děkuji moc Mudr Jiřímu Prachařovi za lidský a profesionální přístup a přeji všem hodně úspěchů v další práci. S pozdravem, úctou a vděčností děkuji MJ


Poděkování Plicnímu oddělení

27.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Ve dnech 17.– 24. dubna 2019 jsem byl hospitalizován na plicním oddělení nemocnice Prostějov. Během týdenní hospitalizace jsem se tam cítil velmi příjemně, protože přístup lékařského kolektivu, sester i pomocného personálu byl profesionální a lidský, za což jim chci všem poděkovat.


Poděkování LDN C a Ortopedicko-traumatologickému oddělení

23.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Poděkování a uznání LDN - oddělení C a oddělení traumatologie. Rád bych se touto cestou poděkoval zdravotnímu personálu výše uvedených oddělení za vzornou a příkladnou starostlivost o moji maminku, která bude mít v tomto roce 98 let. Po pádu, kdy měla bolestivě naraženou kostrč (naštěstí se ukázalo, že bez zlomeniny) nebyla schopna chůze a byla hospitalizována na výše uvedených odděleních. Personál těchto pracovišť ji nejenže zbavil velkých bolestí, ale vzornou starostlivostí ji vytvořil prostředí, kde se dobře cítí. Následnou vzorně prováděnou rehabilitací se jí vrací schopnost chůze pod odborným dohledem s pomocí chodítka. Za Váš přístup k pacientům máte můj obdiv a moc za vše děkuji. Ing.J. H.


Poděkování Plicnímu oddělení

23.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Poděkování plicnímu oddělení Moje manželka byla přijata koncem ledna 2018 kvůli zhoršenému zdravotnímu stavu. Při vyšetření se zjistil velice vážný stav - voda na plících, rakovina a další závažné onemocnění. Manželka se léčila 15 měsíců, i když prognozy od několika lékařů byly 6 - 12 měsíců. Jsem rád, že díky lékařům a zdravotnímu personálu se podařilo prodloužit manželčin život o několik týdnů až měsíců. Mohla v rodinném kruhu slavit Vánoce a později oslavit 60 let svého života. Moc vám děkuji. Touto cestou bych chtěl za manželku poděkovat zdravotnímu personálu na lůžkovém oddělení, paní primářce Grygárkové a všem doktorům na plicním. Po celou dobu manželka chodila na ambulanci k paní doktorce Zelené - děkuji za přístup a posleních 7 měsíců k panu doktorovi Zlámalovi - moc děkuji za jeho vstřícnost, často poradil a svým profesionálním přístupem hodně pomohl a prodloužil manželce život. Jeho ochota se ani nedá vyjádřit slovně. Moc a moc vám děkuji. L. Ž.


Poděkování ORL oddělení

23.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, dovolte mi prosím, abych se vám svěřil se svými pocity jakožto pacienta ležícího v Prostějovské nemocnici na lůžkovém oddělení ORL, kde jsem byl přijat od 16.4. do 21.4.2019 k operativnímu zákroku: septoplastika, turbinoplastika. Asi jako snad každý pacient, tak i já jsem v den nástupu přicházel se sevřeným hrdlem, úzkostí a smíšenými pocity. Co mně vlastně čeká, do jakého prostředí přicházím a jak se ke mně budou chovat??? Tyto myšlenky vám věru na odvaze nepřidají. Moje obavy se naštěstí velice rychle rozplynuly a realita najednou nebyla vůbec strašidelná, ba naopak. Jedním z faktorů je prostředí do kterého přicházíte a to mně na tomto oddělení velice příjemně překvapilo. Moderní, upravené, čisté. Ale to nejdůležitější proč vlastně píšu tento dopis je samotný lidský přístup k pacientovi. A tady musím opravdu velice chválit a moc a moc poděkovat všem, kteří se o mně jakýmkoli způsobem starali. Všichni a to ať už lékaři, sestry, ošetřovatelky ke mně přistupovali profesionálně, velice ochotně a s maximální laskavostí. A s tímto se vše zvládá mnohem lépe. Velice si tohoto přístupu vážím a moc děkuji za tuto zkušenost. P. M.


Poděkování Onkologickému oddělení

22.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Poděkování oddělení klinické onkologie Moje manželka se léčila od února 2018 do poloviny dubna 2019 na ambulanci klinické onkologie. Rád bych touto cestou poděkoval paní primářce MUDr. Miloslavě Zlevorové a panu MUDr. Petru Praskačovi. Mojí manželce svým přístupem a léčbou prodloužili život o několik týdnů či měsíců. Hned na začátku jsem se dozvěděl zprávu, že manželčin stav je téměř ztracen a že zbývá několik týdnů jejího života. Byl jsem z toho psychicky na dně. Ale díky přístupu celého oddělení klinické onkologie se manželce život prodloužil o 15 měsíců. Moc vám děkuji. Během této doby se také léčila v nemocnici v Novém Jičíně, kde prodělala velmi těžkou operaci. Poděkování patří panu MUDr. Bučkovi a celému jičínskému oddělení. Moc děkuji. Pokud se člověk ocitne v této situaci, hledá informace a pomoc naprosto všude. A snaží se v této beznaději hledat záchranu. Během této dlouhé doby mi podávali pomocnou ruku - informace. Paní primářce Zlevorové a panu MUDr. Praskačovi ještě jednou z celého srdce moc a moc děkuji za vše, co pro mou manželku vykonali. L. Ž.


Poděkování Ortopedicko - traumatologickému oddělení a Centru léčebné rehabilitace

19.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, v nemocnici Prostějov jsem 4. 4. 2019 absolvoval náhradu kyčeního kloubu a velmi rád bych touto cestou poděkoval jak MUDr. J. Grénarovi, který mě operoval, tak i celému kolektivu Ortopedického oddělení a Centra léčebné rehabilitace. Během svého pobytu jsem se na všech úrovních setkal s vysokou mírou profesionality a vstřícným a mimořádně citlivým přístupem. Má zkušenost s hospitalizací je veskrze pozitivní a jsem vděčný za pomoc s překonáním předoperačních problémů. Z. B.


Poděkování oddělení ARO

4.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko, 1.4. jsem byla hospitalizována na ortopedickém oddělení a podstoupila plastiku křížového vazu. Chtěla bych tímto poděkovat MUDr.Nevrlovi,který mě svým přístupem přesvědčil o tom, že v naší nemocnici máme skvělé odborníky a hlavně lidi s empatií a porozuměním. Veškerý personál, který se o mě obětavě staral zaslouží poděkování a mé uznání. Děkuji ještě jednou ARO týmu, celému ortopedickému oddělení v čele s vrchní a staniční sestrou. Byli jste užasní. A panu doktorovi přeji mnoho vděčných pacientů. S pozdravem, úctou a vděčností, MO


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

1.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Poděkování za péči - gynekologicko porodnické oddělení Dobrý den, ve dnech 26. - 30. 3. 2019 jsem byla hospitalizována s akutními gynekologickými problémy na gynekologicko porodnickém oddělení nemocnice v Prostějově. Chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat celému oddělení pod vedením pana primáře Mudr. Martina Baláka za skvělou péči. Děkuji moc také Mudr. Jiřímu Prachařovi (který mě přijímal a propouštěl) a Mudr. A. Frgálové (která mě operovala) za jejich lidský a profesionální přístup a v neposlední řadě kolektivu sestřiček za jejich lidskost, vlídnost a ochotu. Přeji všem hodně úspěchů v jejich další práci. Jste skvělý tým. Děkuji HJ


Centrum léčebné rehabilitace

28.3.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chci veřejně poděkovat fyzioterapeutce paní Stanislavě Musilové za příkladnou péči při méně častých komplikacích, které nastaly po zlomenině malíčku na ruce. Nebýt její ochoty tyto problémy řešit, tak snad bych ani nemohl ruku řádně využívat Po návratu z FN Olomouc jsem v únoru nastoupil intenzivní fyzioterapii u paní Musilové. Bylo náročné uvést dle možnosti do pohybu zatuhlé prsty a zápěstí. Svoji práci odvádí s maximální snahou pomoci pacientovi k jeho uzdravení. Léta praxe jsou znát a hlavně pozitivní přístup, měla by předávat dál své letité zkušenosti. Ještě jednou velké díky paní Musilová a přeji mnoho spokojených pacientů. S pozdravem JŠ


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

7.3.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, moc děkuji celému týmu Gyn-por oddělení v Nemocnici Šternberk za péči, která nám byla poskytnuta u vás již na příjmu. Vaše velmi milá a profesionální péče, hlavně trpělivost a ochota, když je člověk v bolestech . Moc děkuji lékařům a paní doktorce, sestrám na sále za jejich úsměvy a krásný přístup, podporu, obzvláště, když rodíte poprvé.. . Díky nim byl náš pobyt v nemocnici moc příjemný! :) Děkuji ještě jednou, Vám.... S přátelským pozdravem, M. Z.


Poděkování Centru léčebné rehabilitace a Ortopedickému oddělení

7.3.2019 / Nemocnice Prostějov

VáženÍ, Dne  23. 11. 2018 se mi přihodil úraz, kdy jsem si pořezal šlachy palce pravé ruky a byl ve vašem zařízení operován a jeden den hospitalizován. Chtěl bych touto cestou velice poděkovat p. MUDr. G. za dobře provedenou operaci (nejen dle mého názoru), dále p. MUDr. N, ale i celému personálu traumatologického odd. za péči, ochotu, lidský přístup, čisté a upravené prostředí. Dále bych chtěl poděkovat děvčatům na rehabilitaci . Obvzvlášť velký dík a uznání patří zejména pí M., která mi nalila do žil hned zpočátku přes můj pesimismus optimismus s tím, že to bude dobré a na její průpovídku „že tančíme na tenkém ledě“ v době, kdy se mohlo při neopatrné manipulaci něco přihodit nikdy nezapomenu. Opravdu žena na svém místě. Její práce byla opravdu tou takzvanou třešničkou na dortu. Už setkání s ní léčí a uzdravuje. Dnes dokončím rehabilitace, cítím se dobře, palec je funkční a proto ještě jednou veliké díky s přáním mnoha spokojených pacientů jakým jsem byl já. Ať se daří a zůstávám s pozdravem. M. M.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

1.3.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, ve dnech 26.02.2019-28.02.2019 jsme byly hospitalizovány na gynekologickém oddělení Nemocnice Šternberk. Touto cestou bych chtěla za osazenstvo pokoje č.4, co nejsrdečněji poděkovat za profesionální péči, která se nám dostala od veškerého lékařského i ošetřujícího personálu celého gynekologického oddělení. Srdečné díky patří i lékařskému týmu a personálu na operačním sále dne 27.02.2019. Pacientky A.S., P.T. a K.M. Ještě jednou co nejsrdečněji děkuji, za Váš lidský přístup k nám pacientkám. S pozdravem K.M.


Poděkování Dětskému oddělení

26.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Ředitelství Nemocnice Šternberk Jívavská 20 Šternberk 78501  Ve Šternberku 21.2.2019  Dobrý den, předmětem mého dopisu je poděkování kolektivu détského oddělení Vaší nemocnice.  V době od 11.2. - 19.2. byla moje 3letá dcera hospitalizována na dětském oddělení pro těžký zápal plic. Vše se odehrálo velice rychle. Po vyřčení této diagnózy jsem byla jako zdravotník naprosto ochromená strachem, co vše by se mohlo stát. Završilo to odhalení původce onemocnění, pneumokok. První dny pro mne byly noční můrou. Proto bych chtěla vyjádřit obrovské DÍKY všem zúčastněným. Lékařům, sestrám, sanitářům, uklízečkám. Všichni se snažili prohodit pár slov pro povzbuzení, a že ho bylo potřeba. Přijati jsme byli velice rychle, cílená léčba byla zahájena okamžitě. Nemám co vytknout. Z chování všech vyzařovala jistota a klid. Mám s čím porovnávat, více jak deset let jsem pracovala v oboru anestezie ve FN Olomouc. Nemůžu vyjádřit slovy vděk za uzdravení toho nejcennějšího, co mám... Přeji Vám mnoho spokojených malých pacientů a dobrý pocit z Vaší práce, DĚKUJI. Zapomenout nesmím ani na sono pracoviště na akutním příjmu, kde na nás byli vždy milí, snažili se nás vyšetřit co nejdříve a dotazy ustrašené matky pokaždé zodpověděli. DĚKUJEME.  S pozdravem, B. a M.D., Šternberk.  


Poděkování Traumatologickému oddělení

15.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat Dr. Puszkailerovi a potažmo Nemocnici Šternberk za perfektní a profesionální ošetření traumatu kolena v loňském roce a následně nyní ošetření abscesu. Díky za lidský přístup, ochotu a profesionalitu. S pozdravem J. N.


Poděkování lékařům Neurologického a chirurgického oddělení

12.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Vážení. Od října 2018 se léčím na chirurgické ambulanci ve Šternberku, v lednu jsem ležela týden na neurologickém odd. tamtéž. Můj dík patří čtyřem zdravotníkům, jak za léčbu, tak lidský postoj. 1.  Na neurologii MUDr. Klimenko, který svojí laskavostí zpříjemňoval pacientům pobyt. 2.  Na chirurgii MUDr. Polevy a MUDr. Hevko velice pečliví lékaři a jejich citlivý přístup k            pacientům, laskavé slovo a zodpovědné léčení. 3.  Totéž platí také o sestřičce paní Ševčíkové, stále laskavá a citlivá. Všem čtyřem vřelé díky za vše výše uvedené a za to, že do svoj zodpovědné práci vkládají svá srdce. pacientka P. I.


Poděkování pracovníkům Gynekologickému oddělení

1.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Ještě jednou bych chtěla poděkovat vřele panu MUDr. Labounkovi z Nemocnice ve Šternberku za jeho příjemný a pohotový přijetí!  Lidský přístup! Odborné vyšetření! A rychlý zásah... Kde si doktoři v Olomouci ve FN nevěděli rady, tak u pana doktora stačila chvíle a bylo téměř vše jasné! Děkuji mnohokrát! Opravdu vynikající doktor, jak se o něm povídá! S pozdravem a poděkováním. L. H.


Poděkování zaměstnancům Oddělení traumatologie

30.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, 30.1.2019 jsem byl propuštěn po operaci zápěstí v Nemocnici Šternberk. Musím vyseknout poklonu všem dámám na odděleni traumatologie, které se o mě staraly. Příjemné, ochotné, milé, profesionální. Děkuji S.


Poděkování oddělení LDN

30.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování a uznání celému kolektivu LDN Nemocnice Šternberk pod vedením primářky MUDr. Soni Kočířové. Děkuji z celého srdce všem sestřičkám a ošetřovatelům za každodenní péči o mou nemocnou maminku. Vše nám bylo vždy skvěle vysvětleno, postup vyšetření i léčby, proto velké dík patří MUDr. Veronice Šrámkové. Po celou dobu maminčiny hospitalizace jsme věděli, že je v dobrých rukách. S úctou děkuji celému kolektivu a přeji hodně spokojených pacientů. dcera paní L. Z.


Poděkování MUDr. Janušové

16.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Mám to veliké štěstí, že mohu chodit k paní doktorce Ladě Janušové, která působí ve Vaší nemocnici ve Šternberku. Je to výborná lékařka a také skvělý člověk. Je velice profesionální. Už jsem navštívila spoustu lékařů, ale musím říct, že ona je první, kdo mě konečně poslouchá. Kéž by bylo takových lékařů více. Z její ordinace jsem odcházela nadšená, ano, nadšená, nemohla jsem zkrátka uvěřit, že mě konečně lékař vyslechl a soustředil se opravdu na problémy, které jsem mu řekla. Můj zdravotní stav se od doby, co ji navštěvuji, zlepšil. Jsem ji neskutečně vděčná, i s mojí maminkou, které také moc pomohla. Po letitých zdravotních problémech, se konečně cítí mnohem lépe. Jen jedno nepochopím, proč takoví nejsou všichni lékaři, jako je paní doktorka Janušová. Děkuji mnohokrát, s přáním pěkných dní A. P.


Poděkování chirurgii

21.12.2018 / Nemocnice Přerov

Text zprávy: Chtěla bych moc poděkovat chirurgickému oddělení,kde jsem byla na zákroku,péče a vstřícnost byla maximální,s takovou jsem se ještě nikde nesetkala. Všichni byli moc hodní a usměvaví.Děkuji i paní Erice Frydryškove za podporu a přeji hezké a klidné svátky.


Poděkování LDN

20.12.2018 / Nemocnice Přerov

 Kam nechodí slunce, tam chodí lékař a to byl můj případ. Bylůa jsem doma, slunce daleko, moje chůze složitá.  Na LDN "B" Přerov mě vždy dostanou do formy. Týmová práce, ochota personálu, řádná rehabilitace. Správná motivace u pacienta, klid a pohoda. Děkuji za Vše M.


Poděkování za péči na neurologickém oddělení.

18.12.2018 / Nemocnice Přerov

 V prosinci 2018 jsem byl hospitalizován na neurologickém oddělení nemocnice Přerov. Přestože jsem se fyzicky necítil zpočátku nejlépe, přístupem celého personálu a díky kvalitní zdravotní a lidské péči jsem onemocnění i pobyt v nemocnici zvládl bez zbytečných nervů a trápení. Moc Vám všem děkuji za práci, kterou děláte a přeji do budoucna mnoho sil, pozitivní energie a lásky. L.  


Poděkování zaměstnancům Gynekologie a porodnice

17.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za úžasnou práci a profesionalitu Vašeho týmu na oddělení gynekologie a porodnice Nemocnice Šternberk. Můj obzvlášť velký dík patří porodní asistentce Bibianě Drápalové. Ve Vaší porodnici jsem měla tu čest přivést na svět obě své děti - Žofii i Vavřince - o oba porody se velkým dílem zasloužila právě paní Bibiana. Její laskavost, trpělivost a víra ji povyšují na strážného anděla. Zároveň však stojí nohama na zemi, je velmi rozumná a dokáže pohotově pomoci v nouzi. Její téměř mateřská péče o klientky působí konejšivě a blahodárně. K porodům přistupuje s plným nasazením, doprovází ženy po celou dobu, "dře" spolu s nimi. Paní Bibiana svou práci vykonává jako poslání a za to jí patří Velký Dík. Všem svým přátelům z Čech i ze zahraničí Vaši porodnici doporučuji jako nejlepší volbu. Přeji mnoho spokojených klientek i v dalších letech. Se srdečným pozdravem MUDr. Bc. K. B. 17.12.2018


Telefonické poděkování zdravotníkům ortopedie, COS, ARO z dospávacího pokoje

14.12.2018 / Nemocnice Přerov

 Jsem Vaše pacientka V.  a vyjádřuji naprostou spokojenost při  mé nedávné hospitalizaci na Ortopedicko-traumatologickém oddělení, byla jsem překvapená se všemi pracovníky, kteří se podíleli na mém vyšetření, operaci a následné péči. Velmi děkuji za tak ochotný, profesionální a přitom lidský přístup, s kterým jsem se nikde jinde nesetkala.   Pozdravuji pana primáře MUDr. Přikryla, kterému chtěla osobně poděkovat a bohužel jej už pak nezastihla. Přerovskou nemocnici budu všem doporučovat. Děkuji také paní uklízečce, která se starala o čistotu na moc pěkném a vybaveném oddělení.    


Poděkování LDN

13.12.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní primářko, dovolte abych Vám a Vašemu týmu jménem svým i jménem manžela velice poděkovala za péči, která byla poskytnuta tchíni pani M. Díky Vaší vstřícnosti mohla dožít v klidu a důstojně a nám jste nesmírně ulehčila situaci po logistické stránce. Velice si toho vážíme. Osobně navíc mohu ocenit profesionální přístup, který dnes v našem zdarvotnictví, zejména v péči o tento typ pacientů, není samozřejmostí. Vyřiďte, prosím, naše poděkování i personálu oddělení, kde paní... ležela. V úctě a s přáním klidných svátků a vše nejlepšího v celém následujícímn roce.


Poděkování personálu Interního oddělení

4.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Poděkování internímu oddělení Nemocnice Šternberk Dovolte mi touto cestou poděkovat lékařům a sestřičkám interního oddělení muži za empatický přístup, pochopení a vstřícnost v péči o mého přítele. Jejich porozumění bylo pro mě velikou oporou v těžké životní situaci. S pozdravem L. N.  


Poděkování personálu oddělení JIP a chirurgie

1.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému personálu oddělené JIP a chirurgie Nemocnice Šternberk, hlavně primáři MUDr. Smetkovi, MUDr. Martinu Hruškovi, sestřičkám i všem ostatním za vzornou péči a lidský přístup. Ještě jednou dík. S pozdravem F. Č. P.S. I když jsem vybíravý v jídle moc mi chutnala nemocniční strava, přestože se jednalo o dietu č.4.


Poděkování ortopedickému dodělení

1.12.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat Mudr. J. Václavkovi, který mě zbavil dlouhodobých bolestí pravého ramene. Po operaci, která proběhla v dubnu tohoto roku, mé problémy ustoupily a díky tomu funguji v práci téměř jako dřív. Ještě jednou mockrát děkuji. S pozdravem V. Š.  


Poděkování traumatologii

26.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování prim. MUDr. Kocourkovi za precizní a nadstandardní přístup při ošetřování a léčbě mé dcery S.B. po úraze kolene od ledna letošního roku. Zvlášť si cením jeho lidský přístup a trpělivost při vysvětlování možností a postupů , které bylo pochopitelné i laikovi.  


Poděkování chirurgii

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den,   ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo koncem srpna 2018 na chirurgii nemocnice Přerov. Byla jsem ošetřená na pohotovostní chirurgické ambulanci a nasledně krátce hospitalizována na chirurgickém oddělení. Všichni zdravotnící, lékaři, sestry i ostatní zdravotnický personál, se chovali velmi přívětivě, vlídně a profesionálně. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Stanislavovi Kalabusovi.   S pozdravem, J. K.


Poděkování interně a ambulanci praktického lékaře nemocnice Přerov

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den,   Ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo na ambulanci závodního lékaře a na interním oddělení II /interna C/ i interní ambulanci nemocnice Přerov. Všechen personál, se kterým jsem měla tu čest se za těch pár dnů setkat, se choval velmi lidsky, přívětivě a zároveň profesionálně, a dostalo se mně pomoci od mých potíží. Lékaři, sestry, ošetřovatelky, sanitářky, pani uklízečky nevyjímaje. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Pluháčkové a sestře Ježové, MUDr. Šopíkové Churavé, MUDr. Ručkovi a MUDr. Březinové. Jména sester z interny bohužel neznám, ale jak na oddělení, tak na ambulanci, poskytují vysoce profesionální práci.   S pozdravem, J.K.


Poděkování neurologii

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní primářko, dne 18.11. se v péči Vašeho oddělení ocitla moje sestra, .... Profesionální a lidský přístup, kterého se jí, jako pacientce a mně v roli příbuzného dostalo od ošetřujících lékařek a středního zdravotního personálu rozhodně není samozřejmostí i v zařízeních mnohem větších a věhlasnějších než Přerovská nemocnice. Chci Vám proto poděkovat a popřát vše dobré do další práce. S úctou MUDr. B. V.  


Poděkování Gynekologické ambulanci

19.11.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, dne 17.11.2018 ve večerních hodinách jsem byla ošetřena na gynekologické ambulanci panem primářem Vacou, sestřičku si jménem bohužel nepamatuji. Ráda bych oběma alespoň tímto způsobem moc poděkovala za velice taktní a trpělivý přístup. Byli úžasní. Pan primář vše podrobně a srozumitelně vysvětlil, byl velmi ohleduplný. Sestřička mi byla obrovskou oporou (i když jsem jí asi rozmačkala prsty) a dodávala mi odvahu a klid. Opravdu profesionálka na svém místě. Oba byli naprosto skvělí a já bych byla ráda, kdyby se k nim poděkování dostalo. Přeji hezký zbytek dne a více takových dobrých duší. N. V.


Poděkování Dětskému oddělení

16.11.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, v neděli 11.11.2018 byla naše desetiměsíční dcerka hospitalizovaná na dětskou JIP ve Šternberku. Velmi mile nás překvapilo jednání všech zaměstnanců oddělení. S naprostou samozřejmostí jsem se účastnila všech vyšetření a intervencí prováděných mé dceři, byla jsem s ní po celou dobu hospitalizace, dcerka mohla být kojena na požádání, spát se mnou, sestry si poradily i s látkovými plínami a snažily se vyjít ve všem vstříc. Do pokoje personál oddělení vcházel vždy tiše, klepal, všichni byli neustále milí a ohleduplní. Byl brán ohled na spánkový režim dítěte, a co bylo možné, bylo tomuto režimu přizpůsobeno. Díky tomuto citlivému a respektujícímu přístupu dcerka zvládla hospitalizaci v klidu a bez nepříjemných zážitků. Personál byl nejen velmi ohleduplný a milý, ale byla znát i velká míra profesionality a odbornosti. Vše nám bylo vždy skvěle vysvětleno a postup vyšetření i léčby byl velmi efektivní, přitom bez zbytečných zásahů a úkonů. Zkrátka chceme tímto vyjádřit veliký obdiv a hlavně poděkování celému personálu dětského oddělení (lékařkám, sestrám i všem ostatním, se kterými jsme se setkali). Bohužel jsem si nezapamatovala jména sester a dalších, které jsme během pobytu poznaly. Všechny jednaly velmi mile, citlivě a odborně a já jim velmi děkuji. Také děkujeme primářce oddělení a lékařce MUDr. Dopitové a hlavně MUDr. Vidičanové, která jednala velmi profesionálně, odborně a přitom s obrovskou dávkou citu a lásky. Přála bych každému, aby v těžkých chvílích, kdy potřebuje zdravotnickou pomoc, byl obklopen lékaři, sestrami a dalším personálem, jako jsou na dětském oddělení vaší nemocnice. A vám a všem těmto skvělým lidem přejeme mnoho radosti nejen při práci. Ať se vám láska a ohleduplnost, kterou věnujete vašim pacientům v životě, vrací a těší vás.   S úctou a upřímným poděkováním Mgr. Gabriela K. a Ing. Zdeněk K.


Pochvala porodnímu oddělení

1.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, v pátek jsem ve vaší porodnici porodila dceru Emu. Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za úžasnou péči, jak během porodu, tak i po porodu. Za vaši úžasnou starostlivost, pochopení, zejména ochotu. Velmi si cením vaši práce, která je velice náročná. Přeji mnoho sil do budoucna. L. a E.


Poděkování Porodnici a Šestinedělí

28.10.2018 / Nemocnice Šternberk

Vážení představitelé Nemocnice Šternberk, dovolte mi, abych vám adresovala velké poděkování za skvělou péči, které se nám dostalo v létě ve vaší porodnici. Píši s několikatýdenním zpožděním, síla našeho pozitivního zážitku ovšem nijak nevyprchala. V úterý 7. srpna se nám ve vaší porodnici narodila dcera. Naše veskrze pozitivní zkušenost s porodnicí ve Šternberku začala doporučením paní doktorky Šimečkové a pana doktora Vrublovského rodit právě u Vás. Za toto doporučení a veškerou předporodní péči jsem jim velmi vděčná. Již během července jsem několikrát navštívila předporodní ordinaci, v níž mne vyšetřovali pan primář MUDr. Vaca. Pan primář indikoval porod císařským řezem a jeho vysvětlení situace a přístup byl skvělý ve všech ohledech. Velmi příjemné a milé bylo také přijetí sestřičkami pracujícími na příjmu/předporodním úseku a předoperační vyšetření paní doktorkou Juklovou, s níž jsem se poté potkala i přímo na sále. Mé největší díky patří panu doktoru Jiřímu Labounkovi. Obdivuji jeho profesionalitu spojenou s úžasně milým, laskavým a veselým přístupem. Operaci, které jsem se trochu obávala, proměnil pan doktor Labounek se svým  týmem v nezapomenutelný zážitek. I ve své pozici operované jsem s velkým obdivem vnímala naprostou profesionalitu pohybu na sále. Panu doktoru Labounkovi a všem kolem něj jsem velmi vděčná. Na poporodním oddělení se o nás potom starala úžasně milá porodní asistentka paní Laura, které tímto moc děkujeme za její skvělou péči v prvních hodinách s naším miminkem. Neméně jsem vděčná všem lékařům a sestřičkám pracujícím na oddělení novorozenců. Bylo zřejmé, že pro ně byl tento srpen pracovně velice náročný. Skvělou péči nám během pobytu i v týdnu poté poskytovali pediatři MUDr. Malec, MUDr. Pospíšil a MUDr. Chromcová a jejich sestřičky. Na přeplněném novorozeneckém oddělení všechny sestřičky naprosto bravurně zvládaly starost o rodičky i novorozence a vždy s úsměvem (přes permanentní pohotovost, ba v běhu) odpověděly na všechny mé otázky – a to ve dne i v noci, kdy oddělení utichalo jen zdánlivě. Práce sestřiček starajících se o miminka byla obdivuhodná a zvláště v noci jsem opravdu ocenila jejich vstřícný přístup a pomoc. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, zvláště pak paní Bc. Haně Štěpánkové, jejíž laskavě-razantní přístup a humor mi osobně velmi pomohl překonat první strachy a nástrahy mateřství. Všem skvělým lékařům a sestřičkám obou oddělení jsme toto poděkování celé týdny dlužili. Vynikající reputace šternberské porodnice zkrátka není náhodná – snaha všech, kteří se na zdraví a dobré pohodě maminek a novorozenců podílí, je zde patrná od první návštěvy. Ještě jednou jim tímto tedy velmi děkujeme a přejeme hodně energie a radosti v jejich další velmi náročné práci. Se srdečným pozdravem Markéta Ž. s manželem a dcera Zuzan Říjen 2018


Poděkování internímu oddělení

23.10.2018 / Nemocnice Přerov

 Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat celému internímu oddělení nemocnice 0Přerov, za velmi obětavou a důslednou péči při mé hospitalizaci. Po celou dobu mé hospitalizace  jsem se sestkávala s velmi vstřícným a lidským přístupem k mé osobě. Zvláštní poděkování patří zejména panu MUDr. Davidu Halatovi, jehož obětavý přístup a trpělivost může být příkladem dalším zaměstnancům nemocnice. Ještě jsednou děkuji A. N.


Poděkování urologii, ARO, interna

21.10.2018 / Nemocnice Přerov

Vážení, chtěla bych i tímto způsobem poděkovat za včasnou diagnostiku a akutně provedenou urologickou operaci mého syna. I když ,,spádově "k vám nepatříme profesní i lidský přístup byl neskutečně úžasný, což můžeme oba jako pracovníci ve zdravotnictví posoudit. Děkuji MUDr. Kocourkovi za telefonické rady / i když nemusel/, prim. MUDr. Jadrníčkovi a jeho zástupci MUDr. Hrabcovi za provedenou operaci, MUDr. Janotové za anestezii a i celému urologickému oddělení za vzornou a přitom lidskou a milou péči o mého syna, a to ještě v neskutečně čistém a krásném oddělení, což se s mnohými nemocnicemi v JmK nedá mnohdy ani srovnat. Já sama osobně mám podobné vysoce pozitivní zkušenosti s přístupem na interním oddělení, zvláště s MUDr. Březinovou a MUDr. Konvičkou. Všem opravdu upřímně děkuji. MUDr. H. A.


Poděkování neurologii a interně

20.10.2018 / Nemocnice Přerov

  Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala za laskavou péči personálu neurologické ambulance, kam jsem 10. října dorazila k ošetření při akutní změně mého zdravotního stavu. Dále bych chtěla poděkovat celému zdravotnickému týmu interního oddělení I. (B), kde jsem byla hospitalizována od 10. do 15. října, za příkladnou profesionální a laskavou péči. Pečovali o mne s vlídností a porozuměním a personál byl velmi ochotný. U lékařů bych ještě ráda vyzdvihla jejich snahu o maximální informovanost svých pacientů. Snaha sesterského a ošetřovatelského týmu o mou spokojenost byla skvělá. Také s péčí personálu vyšetřovacích metod CT a SONO jsem byla spokojená. Oceňuji a jsem velice vděčná panu MUDr. Dulanskému za péči a plánované převzetí do následné ambulantní péče po ukončení mé hospitalizace. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v péči o pacienty a spokojenosti v práci. D.K


Poděkování dětskému oddělení

18.10.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat celému personálu dětského oddělení za skvělou péči. Moje dcera byla v září hospitalizovaná na dlouhých 21 dní, takže jsem opravdu dobře nahlédla na chod celého oddělení. Byla jsem vděčná za milý přístup celého personálu k mé dceři, snažili se jí ten pobyt co nejvíce ulehčit a já jim za to z celého srdce děkuji. Sice už jsme rádi, že je dcera vyléčená doma, ale stejně vzpomínáme v dobrém. Děkuji a přeji všem jen to dobré. Z.


Poděkování Chirurgicko - traumatologickému oddělení

30.9.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, velké díky lékařskému a zdravotnickému personálu Chirurgicko - traumatologickému oddělení Nemocnice Šternberk za provedenou operaci a následnou péči z 22.9. - 28.9.2018 na oddělení B. A moc velké díky sestře Hance Wiedermannové za 100% profesionální přístup. S pozdravem hezkého dne spokojený pacient Jiří V.


Poděkování pracovníkům urologie a anestezie

5.9.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní magistro, v době od 31. 8. - 3. 9. 2018 jsem byla hospitalizovaná v nemocnici na odd. urologie. Chtěla bych vyjádřit poděkování všem pracovníkům oddělení, sestřičky byly velmi milé, vstřícné a ochotné. Z lékařů oceňuji zejména přístup MUDr. Kabilky a dále MUDr. Dvořákové, která se mi velmi věnovala při zákroku na operačním sále. Přeji mnoho zdaru a spokojených pacientů i do budoucnosti. S pozdravem D. J.


Poděkování pracovníkům z oddělení dětské, anestezie, ortopedie, rentgenu, operačních sálů..

30.8.2018 / Nemocnice Přerov

Vážené vedení nemocnice, vážená paní předsedkyně, pane předsedo, obracím se na Vás s upřímným poděkováním a ohromnou pochvalou, kterou snad ani nebudu umět slovy vyjádřit, ale pokusím se.   Náš příběh je velmi složitý, tak jej zkrátím tak, že jsem, byť sama s těžkým fyzickým postižením lomivostí kostí, maminkou 2 letého synka, se kterým jsme minulý týden absolvovali ve Vaší nemocnici v Přerově ortopedickou operaci - narovnání a výztuž kosti - Fassier Duval hřebemvedenou Mudr. Ročákem. S ním a s paní Ing. Milenou Křivinkovou se známe již cca 1 rok, po který nám oba velice pomáhali na nelehké cestě vůbec se k možnosti takové operace dostat, oba je to stálo mnoho hodin práce navíc, upřímného zájmu o to pomoci nám a možná i několik vrásek na čele. Děkujeme!! S lékařským personálem jsem já osobně v kontaktu celý život, i se synem jsme teď prošli mnoho "odborníků", a tak můžeme svědomitě říci, že panu Ročákovi se ve znalostech o našem vzácném onemocnění, zručnosti i úžasném přístupu k lidem nikdo nevyrovná. Je to obrovská věc, mít na dosah někoho takového - a pan doktor je opravdu na dosah, jak v nemocnici, tak i doma na telefonu nebo emailu. Patří mu náš obrovský dík! Stejný bych ráda vyslala i na adresu Dětského oddělení, dalších lékařů ortopedie i pracovníků Anestezie, sálových sester nebo sester na rentgenu. Zažili jsme toho v nemocnicích opravdu hodně a často to vůbec nebyly hezké věci, a tak jsme vždycky raději "připraveni na cokoliv". V Přerově jsme si ale připadali buď jako na hotelu nebo jako v náručí milujících tetiček. Tolik krásného lidského přístupu, něhy, zájmu, úcty a respektu jsem se synem ještě nikdy nezažila. Za celou dobu v kontaktu s personálem ani jednou nezaplakal - snad jen, když se trochu bál rentgenu. Ráda bych Vám vyjmenovala všechny věci, kterých si nesmírně cením, nevím ale vůbec, jestli to bude vše :) : Lékaři i sestry klepou než vejdou, zdraví, představují se, mluví na děti, hrají si s nimi, hladí je - každé vyšetření proběhlo pro kluka jako hra a to se lékařů bojí! Každá sestra mi byla kdykoliv k ruce a zase naopak nikdy žádnou péči nenutila a nesnižovala moje schopnosti o syna pečovat, každá sestra oznamovala co dává synovi za léky apd.. Všichni, počínaje úžasnou paní doktorkou z Anesteziologického oddělení, včetně sestřiček na rentgenu či zdravotního zřízence obrovsky dbali na to, aby malého nic nebolelo, ohromně ho opečovávali, opravdu jemně s ním manipulovali a také dbali na to, aby měl maminku na dosah naprosto kdykoliv (např. předání na sál/ze sálu, vše naprosto klidné, milé, rychlé)...To je pro nás s onemocněním křehkých kostí něco ohromného!...Až slzy na krajíčku mám, když to píši, protože po těch "hrůzách", co máme se synem za sebou byl pro nás pobyt v Přerově jako balzám na tělo i duši, ačkoliv šlo o náročnou operaci. V poslední řadě, to je a pro nás byla třešnička na dortu :), bych chtěla moc poděkovat tomu, kdo zařídil a realizoval interiér Dětského oddělení včetně toho, jak vypadá nadstandartní pokoj (ano, takhle má vypadat bezbariérový pokoj, to jsem nezažila ještě v žádné nemocnici), jak vypadají chodby nebo dětská herna. Ještě nás čeká dlouhá cesta k co nejplnějšímu fyzickému zdraví, ale věříme, že právě do takový přístav, jako je nemocnice Přerov, nám vždycky dodá potřebnou sílu a budeme se do něj s klidem a důvěrou vracet, protože zde je opravdu svět v pořádku, zde jsou lidé na správném místě. Pokud bychom se mohli jakkoliv podílet na odměně tamních pracovníků, pokud by se využil někde nějaký dar nebo jakkoliv jinak bychom se mohli odvděčit (článkem do novin, čímkoliv...), dejte prosím vědět. Nyní tak činíme alespoň takto. Klobouk dolů a ještě jednou - veliký dík!! D. M. a synek V.


poděkování Chirurgii a RDG

21.8.2018 / Nemocnice Přerov

Vážené vedení nemocnice Přerov, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování.  Byla jsem  přivezena ZZS po autonehodě, již první kontakt v ambulantní části se sestrou Máčkovou a MUDr.Jankovou, následně s MUDr. Polzerem byl velmi příjemný a profesionální.S vděčností vzpomínám také na sestru Hanu Zdráhalovou, která mi byla na pracovišti CT velkou oporou. Hospitalizace proběhla na oddělení chirurgie, zde děkuji nelékařskému personálu, zejména sestře Markétě Lysákové za ochotný a lidský přístup. Velký dík patří primáři MUDr. Hanincovi a jeho týmu lékařů. Největší poděkování chci vyjádřit MUDr. Kalabusovi za jeho vstřícnost, empatii, ochotu a zájem o pacienta. S pozdravem MT


Poděkování dětskému oddělení

8.8.2018 / Nemocnice Přerov

Pro vedení nemocnice Přerov Dobrý den, byli jsme teď se synem hospitalizovaní na 9 nocí na dětském oddělení v Přerově. Za tu dobu mě oddělení přesvědčilo, že jde o opravdové profesionály. Diagnostika onemocnění, ale i celková péče a přístup personálu byl víc než skvělý. Nechyběl ani lidský přístup. Za celou tu dobu jsem se nesetkala s ani jednou protivnou sestřičkou, nebo doktorem. Všichni byli úžasní. Opravdu od uklízečky až po primáře. Tímto ještě jednou mockrát za vše děkuji ! Jen tak dál. S pozdravem a přáním hezkého dne R.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

20.7.2018 / Nemocnice Šternberk

Vážený pane řediteli, vážená nemocnice, dovolte mi, abych poděkovala Nemocnici ve Šternberku za profesionální a lidský přístup. Dne 25.5.2018 jsem v nemocnici přivedla na svět svoje první dítě. Jmenovitě chci moc poděkovat MUDr. Šimečkové za všechny služby, péči, přístup, byla s námi od začátku těhotenství až po jeho konec. Dále moc děkuji MUDr. Kučerovi, zástupci primáře MUDr. Látalovi - bez nich by to nešlo, dále sestřičce Mgr. Horákové, její psychická podpora mi dala hodně. :) Samozřejmě velké poděkování patří celému týmu novorozeneckého oddělení. Všichni jsou to úžasní lidé. :) Děkuji za vyřízení všem. Přeji pěkný den a jen ten nejlepší personál. S pozdravem Kateřina Nezvalová


Poděkování pracovníkům traumatologie

19.7.2018 / Nemocnice Přerov

Poděkování Mudr. Hoplíčkovi a ošetřujícím zdravotním sestrám. Dobrý den, v podvečer 3.května jsem byl ošetřen ve Vaší nemocnici na traumatologii po amputaci části palce pravé ruky. Pan doktor Hoplíček mi velice pomohl a díky jeho práci budu moci svou ruku v budoucnu snad zase naplno využívat. V tuto chvíli se léčím na oddělení plastické chirurgie ve FN v Olomouci, ale touto cestou Vám chci sdělit, že si moc vážím Vaší odvedené práce a ještě jednou děkuji. S pozdravem M. D.


Poděkování Internímu oddělení

15.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážená paní vrchní, chtěla bych touto formou velmi poděkovat za vzornou péči kterou jste věnovali  moji babičce Marii V., do její poslední chvíle 15.9.2017 která byla  hospitalizována na interním oddělení . Velký dík patří celému oddělení, panu primáři, ošetřujícím lékařům, Vám a také samozřejmě sestřičkám a ošetřovatelkám za jejich velkou péči, vtřícnost a ochotu při vykonávání tak náročné práce. Děkuji Vám za Vše  Markéta K.


Poděkování Oddělení Rehabilitace

15.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážený pane řediteli, protože tak trochu tuším, že se obvykle na ředitele snášejí spíše jen stížnosti či kritika, chtěla bych naopak vyjádřit svou velkou spokojenost s přístupem na odd.rehabilitace. Koncem června jsem absolvovala poměrně náročnou operaci kolene a následně jsem začala docházet na rehabilitaci v  Nemocnici Šternberk. Paní MUDr.P.Výsluchová byla vždy velmi vstřícná, vše mi vysvětlila a maximálně se snažila o nápravu mé nohy. Největší poděkování však patří p.Mgr. Marku Vysloužilovi, díky kterému běhám téměř jako zamlada. Přístup p.Mgr. Vysloužila byl příkladný, vždy věnoval mé končetině maximum času (i když byla doba dovolených, zdravotníků málo a pacientů hodně), nikdy neměl špatnou náladu a celkově bylo vidět, že ho práce těší, že se zajímá o nové metody. Dnes jsem rehabilitaci ukončila a proto bych všem chtěla maximálně poděkovat. Vám, pane řediteli, přeji hodně takových pracovníků a rovněž spokojenost s vaší/naší nemocnicí! Tamara K.


Poděkování oddělení Léčebny dlouhodobě nemocných

4.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážená paní primářko, z celého srdce děkuji celému personálu LDN za péči, laskavost a opravdový lidský přístup, který jste věnovali panu Františkovi K. během jeho pobytu na Vašem oddělení. S pokorou a úctou obdivuji profesi Vás všech na tomto oddělení, kteří jste dočasnými strážnými anděli pro nemocné a bezmocné na sklonku jejich života. Obrovské DĚKUJI všem za našeho Františka. S Úctou J. K.