Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 582 315 111
+420 582 359 169
+420 582 359 170

O nás

Napsali jste nám

Poděkování Chirurgickému oddělení B

3.10.2019 / Nemocnice Prostějov

Poděkování chirurgickému oddělení B Dobrý den, dne 1.9. 2019 jsem nastoupila do nemocnice na bariatrickou operaci na chirurgické oddělení B. Přístup sestry Sovíčkové byl úplně super, byla milá i jsme si dobře popovídali. Všechny sestry i lékaři byli vstřícní, milí. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Peteu Vaverkovi,který se o mě postaral, vrchní sestře Iloně Neradové,která je úžasná a zábavná a dokáže rozveselit, sestře Sovíčkové,která byla také úžasná a samozřejmě i všem ostatním které nejmenuji. Jen tak dál jste super.


Poděkování oddělení LDN

28.9.2019 / Nemocnice Prostějov

Ráda a s potěšením si dovoluji i touto formou poděkovat sestřičkám, které se velmi obětavě starají o starší a staré pacienty na oddělení paliativní péče ve třetím poschodí LDN ve vaší nemocnici. Navštívila jsem opakovaně svoji kamarádku paní Helenu V. hospitalizovanou na tomto oddělení a musím vyjádřit obdiv a úctu všem, kteří na tomto oddělení pracují. Zejména kolektiv sester, které vykonávají fyzicky i psychicky těžkou a náročnou práci, si zaslouží pro svůj vstřícný a obzvláště vlídný přístup k pacientům moje upřímné díky.  Přeji Vám osobně i všem sestřičkám na oddělení následné a paliativní péče, aby práci s klienty, kteří již nejsou schopni o sebe se postarat, provázelo při  této záslužné, přínosné a zdravotně i společensky nepostradatelné aktivitě hodně úspěchů. Se srdečnými pozdravy doc. PhDr. Helena Bauerová 


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení a Centru léčebné rehabilitace

27.9.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko, podstoupila jsem na ortopedii  nemocnice Prostějov dne 28.8.2019 operaci  kyčelního kloubu a po týdnu na ortopedii i čtrnáctidenní léčbu v Centru léčebné rehabilitace. Dovolte, abych alespoň touto cestou vyjádřila srdečné díky všem pracovníkům ortopedicko-traumatologického oddělení, v čele s mým operatérem primářem MUDr. Pavlem Pilařem, i pracovníkům Centra léčebné rehabilitace, vedeném primářem MUDr. Petrem Konečným, včetně kolektivu fyzioterapeutů, zvláště paní Pavle Poslušné, která vedla mou rehabilitaci. Srdečný dík patří i kolektivu pracovníků JIP za jejich vzornou péči v době bezprostředně po operaci. Velice oceňuji jejich přístup k pacientům, milé a vstřícné jednání plné srdečnosti a optimismu, to jak vše pacientovi vysvětlili, aby věděl,  jak si po zákroku počínat a jak zdolat úskalí pro zdravého zcela běžných úkonů. Nemohu nevzpomenout i to, že při všem byla zřejmá perfektní organizace práce, jejíž samozřejmou součástí byla péče o všestrannou spokojenost a pohodu pacientů. Přeji mnoho dalších úspěchů ve vaší náročné práci, I.W.                                                     


Poděkování interně JIP

19.8.2019 / Nemocnice Šternberk

Chci poděkovat týmu sanitky ZS, a kolektivu sestřiček a lékařů ze dne 14.8. 2019 na interně JIP Nemocnice Šternberk, kteří mi zachránili život po vosím píchnutí, a následně rychlém nástupu alergické reakce...Sestřičky i paní lékařka byly velmi milé, starostlivé, profesionální, s velmi lidským přístupem. Děkuji BŠ


Poděkování infekčnímu oddělení

15.8.2019 / Nemocnice Prostějov

Rád bych touto formou poděkoval za péči celému kolektivu infekčního oddělení nemocnice Prostějov. Vůbec poprvé jsem se ocitl v nemocnici, kde jsem se setkal s nevšední péčí lékařek i ostatního zdravotního personálu. Zvláště chci ocenit a pochválit práci sestřiček a všech sanitářek. Setkal jsem se s nebývalým zájmem, ochotou a snahou ulehčit pacientovi jeho pobyt v nemocnici. Sestřičky jsou vřelé, vlídné, dovedou povzbudit, jejich ochota pomoci je tak úžasná, že mi každý den vytvářela úsměv a optimismus do života.. Kéž by se takový vzorný personál vyskytoval v každém zdravotním zařízení. Velké díky patří také lékařům pod vedenim úžasného Primáře. Na těchto10 ač nudných dní budu dlouho vzpomínat. Ještě jednou děkuji a Všem přeji jen to krásné, protože co je krásné je i dosti vzácné. S pozdravem Váš pacient Tomáš H.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

15.8.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych opravdu moc poděkovat celému personálu prostějovské porodnice. Sestřičky i doktorky byly moc hodné, ochotné a díky nim byl pobyt v nemocnici opravdu moc příjemný. Ještě jednou moc děkuji všem!!


Poděkování oddělení ARO, porodního, šestinedělí a novorozeneskému

12.8.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Chtěli bychom touto cestou vyjádřit naše poděkování a nesmírnou vděčnost za záchranu naší dcery Janičky a vnučky Josefínky K., poté co nastaly 25.7.2019 vážné poporodní komplikace. Slovy se nedá vyjádřit, jak moc jsme šťastní. Děkujeme paní doktorce Zlámalové a všem pánům doktorům Nemocnice Šternberk, kteří se postarali o to, abychom měli naše holčičky doma. Nemalé poděkování patří všem sestřičkám, které se krásně starali o Janičku z počátku na ARO a porodního oddělení a následně pak, už o oba naše poklady z oddělení šestinedělí a novorozeneckého. Jejich úsměv a optimismus nám moc pomohly, dodávaly nám sílu a vědomí, že všechno bude zase v pořádku. V situaci, v jaké jsme byli, kdy stav naší Janičky vyžadoval delší hospitalizaci, to pro nás velmi moc znamenalo. Děkujeme a s velkou pokorou nikdy nezapomeneme pro nás na andělé v bílém. Rodiče: H. a Z. B.             H. a L. K.


Poděkování oddělení rehabilitace

2.8.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou moc poděkovat týmu paní primářky Ščudlové na rehabilitaci Nemocnice Šternberk za jejich kompletní přístup k pacientům atd. Speciálně bych chtěl poděkovat panu Mgr. Vysloužilovi, který je fakt odborník na svém místě a během docela krátké doby mi odstranil mé zdravotní potíže. Ještě jednou mockrát děkuji. S pozdravem D. S.


Poděkování celému gynekologicko-porodnickému oddělení

29.7.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému gynekologicko-porodnickému oddělení Nemocnice Šternberk za veškerou péči, kterou věnovali mně i mému synovi při jeho příchodu na svět. Všichni do jednoho jsou součástí vysoce špičkového týmu, na oddělení vládne rodinná atmosféra a pohoda. Nebyla jsem bohužel z těch, co by mohly znovu rodit za čokoládu, ale jsem si jistá, že až se rozhodneme jednou pro další dítě, nevyberu si jinou nemocnici. S úctou, A.F.


Poděkování Internímu oddělení

29.7.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, prosím o předání velkého poděkování při mé nenadálé hospitalizaci během dovolené ve Šternberku. Konkrétně panu primáři interního oddělení MUDr. Lukáši Pruckovi, ošetřující lékařce MUDr. Lence Ministrové a samozřejmě celému kolektivu tohoto oddělení. Profesionální péče všech, přístup k pacientovi, ochota, milé jednání. Pochvalu také vyjádřil můj praktický lékař. Ještě jednou mnohokrát děkuji. R. Z., Hlinsko v Čechách


Poděkování Dětskému oddělení

24.7.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Pospíšilovi z dětského oddělení Nemocnice Šternberk. Takový přístup, preciznost a empatii jsem dlouho nezažila. Je vidět, že ho práce baví a má děti rád. Opravdu jsem mile překvapena. Nic nenechal náhodě. Děkuji moc a přeji víc takových lékařů. A.K.


Poděkování lékařům a sestřičkám na dětském oddělní (JIP)

24.7.2019 / Nemocnice Šternberk

Vážený pane řediteli, obracím se na Vás a prosím, zda byste mohl Vaším prostřednictvím poděkovat lékařům a sestřičkám na dětském oddělní (JIP) Nemocnice Šternberk, kde jsme vyhledali pomoc v době naší dovolené dne 22. července 2019. S takovou ochotou a milým chováním personálu při přijetí mého 8letého syna Patrika jsem se dosud nesetkala. Stejně to platí i pro maximálně možnou péči, týkající se jeho odborného vyšetření. Mají můj obdiv a velké poděkování. S pozdravem J. B.


Poděkování infekčnímu oddělení

18.7.2019 / Nemocnice Prostějov

Děkuji všem sestrám, sanitářkám a úklidovým pracovnicím na infekčním oddělení Prostějov za příjemné chování a pochopení, kterým ulehčují hospitalizovaným pacientům pobyt v nemocnici a odloučení od rodiny. Byla jsem hospitalizovaná s boreliozou v červenci 2019 celých 14 dní a přístup všech byl po celou dobu velice profesionální a příjemný. Dobrý den, vážená paní Navrátilová


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

24.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Chtěla bych touto cestou poděkovat ortopedicko-traumatologickému oddělení nemocnice a také panu MUDr. Davidu Baciakovi za bezproblémové provedení artroskopie kolene a následnou péči, která není všude samozřejmostí. Také oceňuji velmi příjemné prostředí celé nemocnice, což také napomáhá pozitivní reakci ze strany pacientů. I.B.


Poděkování infekčnímu oddělení

19.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Děkuji kolektivu lékařů,sester a celému personálu Infekčního oddělení, kde jsem byla hospitalizovaná od 1.6 do 5.6 2019, za velmi lidský a ochotný přístup ke mně. S takovou ochotou a milým přístupem k pacientovi jsem se dlouho nesetkala. Hlavně chci poděkovat paní doktorce Pavličíkové, která vždy s úsměvem vše ochotně vysvětlila a poradila. Přeji celému kolektivu pod vedením p. primáře dr. Prokeše, mnoho úspěchů v léčbě nás pacientů. A.Š. Přerov


Poděkování očnímu oddělení

10.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Touto cestou si dovoluji poděkovat a vyjádřit svou maximální spokojenost panu primáři MUDr. Petru Frgálovi za plastickou operaci horních víček, kterou jsem 10. 05. 2019 podstoupila. Profesionální a příjemný přístup a šikovné ruce. Ještě jednou děkuji. Jitka S.


Poděkování dětskému oddělení

10.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat všem z dětského oddělení. Od prvotního příjmu bylo vše na jedničku. Děkuji za milé úsměvy celého personálu, za starost o dceru a profesionální péči. Díky Vám byl pobyt pro nás s dcerou méně stresující, malé se pak od Vás ani nechtělo. Přeji Vám co nejméně práce a spokojené pacienty. Zuzanka s maminkou


Poděkování oddělení LDN a hemodialýzi

9.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko, chtěli bychom poděkovat za vysoce profesionální a lidský přístup při péči o naši maminku, paní MN, po celou dobu hospitalizace. Velké poděkování patří Dialyzačnímu oddělení a Oddělení LDN C. Rodina Š.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

2.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko,vážený pane primáři, 11. června 2019 jsem byla ošetřena ve vaší gastroenterologické ambulanci, podstoupila jsem vyšetření tlustého střeva. Ráda bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za milý a profesionální přístup paní doktorky Báťkové a ochotu sestřiček. Jarmila K.


PODĚKOVÁNÍ GYNEKOLOGICKO - PORODNICKÉMU ODDĚLENÍ

27.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, nedávno jsem byla hospitalizovaná a operovaná na gynekologickém odd. a chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat celému oddělení za skvělou péči, vlídnost a ochotu. Děkuji moc Mudr Jiřímu Prachařovi za lidský a profesionální přístup a přeji všem hodně úspěchů v další práci. S pozdravem, úctou a vděčností děkuji MJ


Poděkování Plicnímu oddělení

27.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Ve dnech 17.– 24. dubna 2019 jsem byl hospitalizován na plicním oddělení nemocnice Prostějov. Během týdenní hospitalizace jsem se tam cítil velmi příjemně, protože přístup lékařského kolektivu, sester i pomocného personálu byl profesionální a lidský, za což jim chci všem poděkovat.


Poděkování LDN C a Ortopedicko-traumatologickému oddělení

23.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Poděkování a uznání LDN - oddělení C a oddělení traumatologie. Rád bych se touto cestou poděkoval zdravotnímu personálu výše uvedených oddělení za vzornou a příkladnou starostlivost o moji maminku, která bude mít v tomto roce 98 let. Po pádu, kdy měla bolestivě naraženou kostrč (naštěstí se ukázalo, že bez zlomeniny) nebyla schopna chůze a byla hospitalizována na výše uvedených odděleních. Personál těchto pracovišť ji nejenže zbavil velkých bolestí, ale vzornou starostlivostí ji vytvořil prostředí, kde se dobře cítí. Následnou vzorně prováděnou rehabilitací se jí vrací schopnost chůze pod odborným dohledem s pomocí chodítka. Za Váš přístup k pacientům máte můj obdiv a moc za vše děkuji. Ing.J. H.


Poděkování Plicnímu oddělení

23.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Poděkování plicnímu oddělení Moje manželka byla přijata koncem ledna 2018 kvůli zhoršenému zdravotnímu stavu. Při vyšetření se zjistil velice vážný stav - voda na plících, rakovina a další závažné onemocnění. Manželka se léčila 15 měsíců, i když prognozy od několika lékařů byly 6 - 12 měsíců. Jsem rád, že díky lékařům a zdravotnímu personálu se podařilo prodloužit manželčin život o několik týdnů až měsíců. Mohla v rodinném kruhu slavit Vánoce a později oslavit 60 let svého života. Moc vám děkuji. Touto cestou bych chtěl za manželku poděkovat zdravotnímu personálu na lůžkovém oddělení, paní primářce Grygárkové a všem doktorům na plicním. Po celou dobu manželka chodila na ambulanci k paní doktorce Zelené - děkuji za přístup a posleních 7 měsíců k panu doktorovi Zlámalovi - moc děkuji za jeho vstřícnost, často poradil a svým profesionálním přístupem hodně pomohl a prodloužil manželce život. Jeho ochota se ani nedá vyjádřit slovně. Moc a moc vám děkuji. L. Ž.


Poděkování ORL oddělení

23.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, dovolte mi prosím, abych se vám svěřil se svými pocity jakožto pacienta ležícího v Prostějovské nemocnici na lůžkovém oddělení ORL, kde jsem byl přijat od 16.4. do 21.4.2019 k operativnímu zákroku: septoplastika, turbinoplastika. Asi jako snad každý pacient, tak i já jsem v den nástupu přicházel se sevřeným hrdlem, úzkostí a smíšenými pocity. Co mně vlastně čeká, do jakého prostředí přicházím a jak se ke mně budou chovat??? Tyto myšlenky vám věru na odvaze nepřidají. Moje obavy se naštěstí velice rychle rozplynuly a realita najednou nebyla vůbec strašidelná, ba naopak. Jedním z faktorů je prostředí do kterého přicházíte a to mně na tomto oddělení velice příjemně překvapilo. Moderní, upravené, čisté. Ale to nejdůležitější proč vlastně píšu tento dopis je samotný lidský přístup k pacientovi. A tady musím opravdu velice chválit a moc a moc poděkovat všem, kteří se o mně jakýmkoli způsobem starali. Všichni a to ať už lékaři, sestry, ošetřovatelky ke mně přistupovali profesionálně, velice ochotně a s maximální laskavostí. A s tímto se vše zvládá mnohem lépe. Velice si tohoto přístupu vážím a moc děkuji za tuto zkušenost. P. M.


Poděkování Onkologickému oddělení

22.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Poděkování oddělení klinické onkologie Moje manželka se léčila od února 2018 do poloviny dubna 2019 na ambulanci klinické onkologie. Rád bych touto cestou poděkoval paní primářce MUDr. Miloslavě Zlevorové a panu MUDr. Petru Praskačovi. Mojí manželce svým přístupem a léčbou prodloužili život o několik týdnů či měsíců. Hned na začátku jsem se dozvěděl zprávu, že manželčin stav je téměř ztracen a že zbývá několik týdnů jejího života. Byl jsem z toho psychicky na dně. Ale díky přístupu celého oddělení klinické onkologie se manželce život prodloužil o 15 měsíců. Moc vám děkuji. Během této doby se také léčila v nemocnici v Novém Jičíně, kde prodělala velmi těžkou operaci. Poděkování patří panu MUDr. Bučkovi a celému jičínskému oddělení. Moc děkuji. Pokud se člověk ocitne v této situaci, hledá informace a pomoc naprosto všude. A snaží se v této beznaději hledat záchranu. Během této dlouhé doby mi podávali pomocnou ruku - informace. Paní primářce Zlevorové a panu MUDr. Praskačovi ještě jednou z celého srdce moc a moc děkuji za vše, co pro mou manželku vykonali. L. Ž.


Poděkování Ortopedicko - traumatologickému oddělení a Centru léčebné rehabilitace

19.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, v nemocnici Prostějov jsem 4. 4. 2019 absolvoval náhradu kyčeního kloubu a velmi rád bych touto cestou poděkoval jak MUDr. J. Grénarovi, který mě operoval, tak i celému kolektivu Ortopedického oddělení a Centra léčebné rehabilitace. Během svého pobytu jsem se na všech úrovních setkal s vysokou mírou profesionality a vstřícným a mimořádně citlivým přístupem. Má zkušenost s hospitalizací je veskrze pozitivní a jsem vděčný za pomoc s překonáním předoperačních problémů. Z. B.


Poděkování oddělení ARO

4.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko, 1.4. jsem byla hospitalizována na ortopedickém oddělení a podstoupila plastiku křížového vazu. Chtěla bych tímto poděkovat MUDr.Nevrlovi,který mě svým přístupem přesvědčil o tom, že v naší nemocnici máme skvělé odborníky a hlavně lidi s empatií a porozuměním. Veškerý personál, který se o mě obětavě staral zaslouží poděkování a mé uznání. Děkuji ještě jednou ARO týmu, celému ortopedickému oddělení v čele s vrchní a staniční sestrou. Byli jste užasní. A panu doktorovi přeji mnoho vděčných pacientů. S pozdravem, úctou a vděčností, MO


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

7.3.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, moc děkuji celému týmu Gyn-por oddělení v Nemocnici Šternberk za péči, která nám byla poskytnuta u vás již na příjmu. Vaše velmi milá a profesionální péče, hlavně trpělivost a ochota, když je člověk v bolestech . Moc děkuji lékařům a paní doktorce, sestrám na sále za jejich úsměvy a krásný přístup, podporu, obzvláště, když rodíte poprvé.. . Díky nim byl náš pobyt v nemocnici moc příjemný! :) Děkuji ještě jednou, Vám.... S přátelským pozdravem, M. Z.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

1.3.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, ve dnech 26.02.2019-28.02.2019 jsme byly hospitalizovány na gynekologickém oddělení Nemocnice Šternberk. Touto cestou bych chtěla za osazenstvo pokoje č.4, co nejsrdečněji poděkovat za profesionální péči, která se nám dostala od veškerého lékařského i ošetřujícího personálu celého gynekologického oddělení. Srdečné díky patří i lékařskému týmu a personálu na operačním sále dne 27.02.2019. Pacientky A.S., P.T. a K.M. Ještě jednou co nejsrdečněji děkuji, za Váš lidský přístup k nám pacientkám. S pozdravem K.M.


Poděkování Dětskému oddělení

26.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Ředitelství Nemocnice Šternberk Jívavská 20 Šternberk 78501  Ve Šternberku 21.2.2019  Dobrý den, předmětem mého dopisu je poděkování kolektivu détského oddělení Vaší nemocnice.  V době od 11.2. - 19.2. byla moje 3letá dcera hospitalizována na dětském oddělení pro těžký zápal plic. Vše se odehrálo velice rychle. Po vyřčení této diagnózy jsem byla jako zdravotník naprosto ochromená strachem, co vše by se mohlo stát. Završilo to odhalení původce onemocnění, pneumokok. První dny pro mne byly noční můrou. Proto bych chtěla vyjádřit obrovské DÍKY všem zúčastněným. Lékařům, sestrám, sanitářům, uklízečkám. Všichni se snažili prohodit pár slov pro povzbuzení, a že ho bylo potřeba. Přijati jsme byli velice rychle, cílená léčba byla zahájena okamžitě. Nemám co vytknout. Z chování všech vyzařovala jistota a klid. Mám s čím porovnávat, více jak deset let jsem pracovala v oboru anestezie ve FN Olomouc. Nemůžu vyjádřit slovy vděk za uzdravení toho nejcennějšího, co mám... Přeji Vám mnoho spokojených malých pacientů a dobrý pocit z Vaší práce, DĚKUJI. Zapomenout nesmím ani na sono pracoviště na akutním příjmu, kde na nás byli vždy milí, snažili se nás vyšetřit co nejdříve a dotazy ustrašené matky pokaždé zodpověděli. DĚKUJEME.  S pozdravem, B. a M.D., Šternberk.  


Poděkování Traumatologickému oddělení

15.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat Dr. Puszkailerovi a potažmo Nemocnici Šternberk za perfektní a profesionální ošetření traumatu kolena v loňském roce a následně nyní ošetření abscesu. Díky za lidský přístup, ochotu a profesionalitu. S pozdravem J. N.


Poděkování lékařům Neurologického a chirurgického oddělení

12.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Vážení. Od října 2018 se léčím na chirurgické ambulanci ve Šternberku, v lednu jsem ležela týden na neurologickém odd. tamtéž. Můj dík patří čtyřem zdravotníkům, jak za léčbu, tak lidský postoj. 1.  Na neurologii MUDr. Klimenko, který svojí laskavostí zpříjemňoval pacientům pobyt. 2.  Na chirurgii MUDr. Polevy a MUDr. Hevko velice pečliví lékaři a jejich citlivý přístup k            pacientům, laskavé slovo a zodpovědné léčení. 3.  Totéž platí také o sestřičce paní Ševčíkové, stále laskavá a citlivá. Všem čtyřem vřelé díky za vše výše uvedené a za to, že do svoj zodpovědné práci vkládají svá srdce. pacientka P. I.


Poděkování pracovníkům Gynekologickému oddělení

1.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Ještě jednou bych chtěla poděkovat vřele panu MUDr. Labounkovi z Nemocnice ve Šternberku za jeho příjemný a pohotový přijetí!  Lidský přístup! Odborné vyšetření! A rychlý zásah... Kde si doktoři v Olomouci ve FN nevěděli rady, tak u pana doktora stačila chvíle a bylo téměř vše jasné! Děkuji mnohokrát! Opravdu vynikající doktor, jak se o něm povídá! S pozdravem a poděkováním. L. H.


Poděkování zaměstnancům Oddělení traumatologie

30.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, 30.1.2019 jsem byl propuštěn po operaci zápěstí v Nemocnici Šternberk. Musím vyseknout poklonu všem dámám na odděleni traumatologie, které se o mě staraly. Příjemné, ochotné, milé, profesionální. Děkuji S.


Poděkování oddělení LDN

30.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování a uznání celému kolektivu LDN Nemocnice Šternberk pod vedením primářky MUDr. Soni Kočířové. Děkuji z celého srdce všem sestřičkám a ošetřovatelům za každodenní péči o mou nemocnou maminku. Vše nám bylo vždy skvěle vysvětleno, postup vyšetření i léčby, proto velké dík patří MUDr. Veronice Šrámkové. Po celou dobu maminčiny hospitalizace jsme věděli, že je v dobrých rukách. S úctou děkuji celému kolektivu a přeji hodně spokojených pacientů. dcera paní L. Z.


Poděkování MUDr. Janušové

16.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Mám to veliké štěstí, že mohu chodit k paní doktorce Ladě Janušové, která působí ve Vaší nemocnici ve Šternberku. Je to výborná lékařka a také skvělý člověk. Je velice profesionální. Už jsem navštívila spoustu lékařů, ale musím říct, že ona je první, kdo mě konečně poslouchá. Kéž by bylo takových lékařů více. Z její ordinace jsem odcházela nadšená, ano, nadšená, nemohla jsem zkrátka uvěřit, že mě konečně lékař vyslechl a soustředil se opravdu na problémy, které jsem mu řekla. Můj zdravotní stav se od doby, co ji navštěvuji, zlepšil. Jsem ji neskutečně vděčná, i s mojí maminkou, které také moc pomohla. Po letitých zdravotních problémech, se konečně cítí mnohem lépe. Jen jedno nepochopím, proč takoví nejsou všichni lékaři, jako je paní doktorka Janušová. Děkuji mnohokrát, s přáním pěkných dní A. P.


Poděkování chirurgii

21.12.2018 / Nemocnice Přerov

Text zprávy: Chtěla bych moc poděkovat chirurgickému oddělení,kde jsem byla na zákroku,péče a vstřícnost byla maximální,s takovou jsem se ještě nikde nesetkala. Všichni byli moc hodní a usměvaví.Děkuji i paní Erice Frydryškove za podporu a přeji hezké a klidné svátky.


Poděkování LDN

20.12.2018 / Nemocnice Přerov

 Kam nechodí slunce, tam chodí lékař a to byl můj případ. Bylůa jsem doma, slunce daleko, moje chůze složitá.  Na LDN "B" Přerov mě vždy dostanou do formy. Týmová práce, ochota personálu, řádná rehabilitace. Správná motivace u pacienta, klid a pohoda. Děkuji za Vše M.


Poděkování za péči na neurologickém oddělení.

18.12.2018 / Nemocnice Přerov

 V prosinci 2018 jsem byl hospitalizován na neurologickém oddělení nemocnice Přerov. Přestože jsem se fyzicky necítil zpočátku nejlépe, přístupem celého personálu a díky kvalitní zdravotní a lidské péči jsem onemocnění i pobyt v nemocnici zvládl bez zbytečných nervů a trápení. Moc Vám všem děkuji za práci, kterou děláte a přeji do budoucna mnoho sil, pozitivní energie a lásky. L.  


Poděkování zaměstnancům Gynekologie a porodnice

17.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za úžasnou práci a profesionalitu Vašeho týmu na oddělení gynekologie a porodnice Nemocnice Šternberk. Můj obzvlášť velký dík patří porodní asistentce Bibianě Drápalové. Ve Vaší porodnici jsem měla tu čest přivést na svět obě své děti - Žofii i Vavřince - o oba porody se velkým dílem zasloužila právě paní Bibiana. Její laskavost, trpělivost a víra ji povyšují na strážného anděla. Zároveň však stojí nohama na zemi, je velmi rozumná a dokáže pohotově pomoci v nouzi. Její téměř mateřská péče o klientky působí konejšivě a blahodárně. K porodům přistupuje s plným nasazením, doprovází ženy po celou dobu, "dře" spolu s nimi. Paní Bibiana svou práci vykonává jako poslání a za to jí patří Velký Dík. Všem svým přátelům z Čech i ze zahraničí Vaši porodnici doporučuji jako nejlepší volbu. Přeji mnoho spokojených klientek i v dalších letech. Se srdečným pozdravem MUDr. Bc. K. B. 17.12.2018


Telefonické poděkování zdravotníkům ortopedie, COS, ARO z dospávacího pokoje

14.12.2018 / Nemocnice Přerov

 Jsem Vaše pacientka V.  a vyjádřuji naprostou spokojenost při  mé nedávné hospitalizaci na Ortopedicko-traumatologickém oddělení, byla jsem překvapená se všemi pracovníky, kteří se podíleli na mém vyšetření, operaci a následné péči. Velmi děkuji za tak ochotný, profesionální a přitom lidský přístup, s kterým jsem se nikde jinde nesetkala.   Pozdravuji pana primáře MUDr. Přikryla, kterému chtěla osobně poděkovat a bohužel jej už pak nezastihla. Přerovskou nemocnici budu všem doporučovat. Děkuji také paní uklízečce, která se starala o čistotu na moc pěkném a vybaveném oddělení.    


Poděkování LDN

13.12.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní primářko, dovolte abych Vám a Vašemu týmu jménem svým i jménem manžela velice poděkovala za péči, která byla poskytnuta tchíni pani M. Díky Vaší vstřícnosti mohla dožít v klidu a důstojně a nám jste nesmírně ulehčila situaci po logistické stránce. Velice si toho vážíme. Osobně navíc mohu ocenit profesionální přístup, který dnes v našem zdarvotnictví, zejména v péči o tento typ pacientů, není samozřejmostí. Vyřiďte, prosím, naše poděkování i personálu oddělení, kde paní... ležela. V úctě a s přáním klidných svátků a vše nejlepšího v celém následujícímn roce.


Poděkování personálu Interního oddělení

4.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Poděkování internímu oddělení Nemocnice Šternberk Dovolte mi touto cestou poděkovat lékařům a sestřičkám interního oddělení muži za empatický přístup, pochopení a vstřícnost v péči o mého přítele. Jejich porozumění bylo pro mě velikou oporou v těžké životní situaci. S pozdravem L. N.  


Poděkování personálu oddělení JIP a chirurgie

1.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému personálu oddělené JIP a chirurgie Nemocnice Šternberk, hlavně primáři MUDr. Smetkovi, MUDr. Martinu Hruškovi, sestřičkám i všem ostatním za vzornou péči a lidský přístup. Ještě jednou dík. S pozdravem F. Č. P.S. I když jsem vybíravý v jídle moc mi chutnala nemocniční strava, přestože se jednalo o dietu č.4.


Poděkování ortopedickému dodělení

1.12.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat Mudr. J. Václavkovi, který mě zbavil dlouhodobých bolestí pravého ramene. Po operaci, která proběhla v dubnu tohoto roku, mé problémy ustoupily a díky tomu funguji v práci téměř jako dřív. Ještě jednou mockrát děkuji. S pozdravem V. Š.  


Poděkování traumatologii

26.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování prim. MUDr. Kocourkovi za precizní a nadstandardní přístup při ošetřování a léčbě mé dcery S.B. po úraze kolene od ledna letošního roku. Zvlášť si cením jeho lidský přístup a trpělivost při vysvětlování možností a postupů , které bylo pochopitelné i laikovi.  


Poděkování chirurgii

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den,   ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo koncem srpna 2018 na chirurgii nemocnice Přerov. Byla jsem ošetřená na pohotovostní chirurgické ambulanci a nasledně krátce hospitalizována na chirurgickém oddělení. Všichni zdravotnící, lékaři, sestry i ostatní zdravotnický personál, se chovali velmi přívětivě, vlídně a profesionálně. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Stanislavovi Kalabusovi.   S pozdravem, J. K.


Poděkování interně a ambulanci praktického lékaře nemocnice Přerov

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den,   Ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo na ambulanci závodního lékaře a na interním oddělení II /interna C/ i interní ambulanci nemocnice Přerov. Všechen personál, se kterým jsem měla tu čest se za těch pár dnů setkat, se choval velmi lidsky, přívětivě a zároveň profesionálně, a dostalo se mně pomoci od mých potíží. Lékaři, sestry, ošetřovatelky, sanitářky, pani uklízečky nevyjímaje. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Pluháčkové a sestře Ježové, MUDr. Šopíkové Churavé, MUDr. Ručkovi a MUDr. Březinové. Jména sester z interny bohužel neznám, ale jak na oddělení, tak na ambulanci, poskytují vysoce profesionální práci.   S pozdravem, J.K.


Poděkování neurologii

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní primářko, dne 18.11. se v péči Vašeho oddělení ocitla moje sestra, .... Profesionální a lidský přístup, kterého se jí, jako pacientce a mně v roli příbuzného dostalo od ošetřujících lékařek a středního zdravotního personálu rozhodně není samozřejmostí i v zařízeních mnohem větších a věhlasnějších než Přerovská nemocnice. Chci Vám proto poděkovat a popřát vše dobré do další práce. S úctou MUDr. B. V.  


Poděkování Gynekologické ambulanci

19.11.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, dne 17.11.2018 ve večerních hodinách jsem byla ošetřena na gynekologické ambulanci panem primářem Vacou, sestřičku si jménem bohužel nepamatuji. Ráda bych oběma alespoň tímto způsobem moc poděkovala za velice taktní a trpělivý přístup. Byli úžasní. Pan primář vše podrobně a srozumitelně vysvětlil, byl velmi ohleduplný. Sestřička mi byla obrovskou oporou (i když jsem jí asi rozmačkala prsty) a dodávala mi odvahu a klid. Opravdu profesionálka na svém místě. Oba byli naprosto skvělí a já bych byla ráda, kdyby se k nim poděkování dostalo. Přeji hezký zbytek dne a více takových dobrých duší. N. V.


Pochvala porodnímu oddělení

1.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, v pátek jsem ve vaší porodnici porodila dceru Emu. Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za úžasnou péči, jak během porodu, tak i po porodu. Za vaši úžasnou starostlivost, pochopení, zejména ochotu. Velmi si cením vaši práce, která je velice náročná. Přeji mnoho sil do budoucna. L. a E.


Poděkování internímu oddělení

23.10.2018 / Nemocnice Přerov

 Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat celému internímu oddělení nemocnice 0Přerov, za velmi obětavou a důslednou péči při mé hospitalizaci. Po celou dobu mé hospitalizace  jsem se sestkávala s velmi vstřícným a lidským přístupem k mé osobě. Zvláštní poděkování patří zejména panu MUDr. Davidu Halatovi, jehož obětavý přístup a trpělivost může být příkladem dalším zaměstnancům nemocnice. Ještě jsednou děkuji A. N.


Poděkování urologii, ARO, interna

21.10.2018 / Nemocnice Přerov

Vážení, chtěla bych i tímto způsobem poděkovat za včasnou diagnostiku a akutně provedenou urologickou operaci mého syna. I když ,,spádově "k vám nepatříme profesní i lidský přístup byl neskutečně úžasný, což můžeme oba jako pracovníci ve zdravotnictví posoudit. Děkuji MUDr. Kocourkovi za telefonické rady / i když nemusel/, prim. MUDr. Jadrníčkovi a jeho zástupci MUDr. Hrabcovi za provedenou operaci, MUDr. Janotové za anestezii a i celému urologickému oddělení za vzornou a přitom lidskou a milou péči o mého syna, a to ještě v neskutečně čistém a krásném oddělení, což se s mnohými nemocnicemi v JmK nedá mnohdy ani srovnat. Já sama osobně mám podobné vysoce pozitivní zkušenosti s přístupem na interním oddělení, zvláště s MUDr. Březinovou a MUDr. Konvičkou. Všem opravdu upřímně děkuji. MUDr. H. A.


Poděkování neurologii a interně

20.10.2018 / Nemocnice Přerov

  Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala za laskavou péči personálu neurologické ambulance, kam jsem 10. října dorazila k ošetření při akutní změně mého zdravotního stavu. Dále bych chtěla poděkovat celému zdravotnickému týmu interního oddělení I. (B), kde jsem byla hospitalizována od 10. do 15. října, za příkladnou profesionální a laskavou péči. Pečovali o mne s vlídností a porozuměním a personál byl velmi ochotný. U lékařů bych ještě ráda vyzdvihla jejich snahu o maximální informovanost svých pacientů. Snaha sesterského a ošetřovatelského týmu o mou spokojenost byla skvělá. Také s péčí personálu vyšetřovacích metod CT a SONO jsem byla spokojená. Oceňuji a jsem velice vděčná panu MUDr. Dulanskému za péči a plánované převzetí do následné ambulantní péče po ukončení mé hospitalizace. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v péči o pacienty a spokojenosti v práci. D.K


Poděkování dětskému oddělení

18.10.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat celému personálu dětského oddělení za skvělou péči. Moje dcera byla v září hospitalizovaná na dlouhých 21 dní, takže jsem opravdu dobře nahlédla na chod celého oddělení. Byla jsem vděčná za milý přístup celého personálu k mé dceři, snažili se jí ten pobyt co nejvíce ulehčit a já jim za to z celého srdce děkuji. Sice už jsme rádi, že je dcera vyléčená doma, ale stejně vzpomínáme v dobrém. Děkuji a přeji všem jen to dobré. Z.


Poděkování pracovníkům urologie a anestezie

5.9.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní magistro, v době od 31. 8. - 3. 9. 2018 jsem byla hospitalizovaná v nemocnici na odd. urologie. Chtěla bych vyjádřit poděkování všem pracovníkům oddělení, sestřičky byly velmi milé, vstřícné a ochotné. Z lékařů oceňuji zejména přístup MUDr. Kabilky a dále MUDr. Dvořákové, která se mi velmi věnovala při zákroku na operačním sále. Přeji mnoho zdaru a spokojených pacientů i do budoucnosti. S pozdravem D. J.


Poděkování pracovníkům z oddělení dětské, anestezie, ortopedie, rentgenu, operačních sálů..

30.8.2018 / Nemocnice Přerov

Vážené vedení nemocnice, vážená paní předsedkyně, pane předsedo, obracím se na Vás s upřímným poděkováním a ohromnou pochvalou, kterou snad ani nebudu umět slovy vyjádřit, ale pokusím se.   Náš příběh je velmi složitý, tak jej zkrátím tak, že jsem, byť sama s těžkým fyzickým postižením lomivostí kostí, maminkou 2 letého synka, se kterým jsme minulý týden absolvovali ve Vaší nemocnici v Přerově ortopedickou operaci - narovnání a výztuž kosti - Fassier Duval hřebemvedenou Mudr. Ročákem. S ním a s paní Ing. Milenou Křivinkovou se známe již cca 1 rok, po který nám oba velice pomáhali na nelehké cestě vůbec se k možnosti takové operace dostat, oba je to stálo mnoho hodin práce navíc, upřímného zájmu o to pomoci nám a možná i několik vrásek na čele. Děkujeme!! S lékařským personálem jsem já osobně v kontaktu celý život, i se synem jsme teď prošli mnoho "odborníků", a tak můžeme svědomitě říci, že panu Ročákovi se ve znalostech o našem vzácném onemocnění, zručnosti i úžasném přístupu k lidem nikdo nevyrovná. Je to obrovská věc, mít na dosah někoho takového - a pan doktor je opravdu na dosah, jak v nemocnici, tak i doma na telefonu nebo emailu. Patří mu náš obrovský dík! Stejný bych ráda vyslala i na adresu Dětského oddělení, dalších lékařů ortopedie i pracovníků Anestezie, sálových sester nebo sester na rentgenu. Zažili jsme toho v nemocnicích opravdu hodně a často to vůbec nebyly hezké věci, a tak jsme vždycky raději "připraveni na cokoliv". V Přerově jsme si ale připadali buď jako na hotelu nebo jako v náručí milujících tetiček. Tolik krásného lidského přístupu, něhy, zájmu, úcty a respektu jsem se synem ještě nikdy nezažila. Za celou dobu v kontaktu s personálem ani jednou nezaplakal - snad jen, když se trochu bál rentgenu. Ráda bych Vám vyjmenovala všechny věci, kterých si nesmírně cením, nevím ale vůbec, jestli to bude vše :) : Lékaři i sestry klepou než vejdou, zdraví, představují se, mluví na děti, hrají si s nimi, hladí je - každé vyšetření proběhlo pro kluka jako hra a to se lékařů bojí! Každá sestra mi byla kdykoliv k ruce a zase naopak nikdy žádnou péči nenutila a nesnižovala moje schopnosti o syna pečovat, každá sestra oznamovala co dává synovi za léky apd.. Všichni, počínaje úžasnou paní doktorkou z Anesteziologického oddělení, včetně sestřiček na rentgenu či zdravotního zřízence obrovsky dbali na to, aby malého nic nebolelo, ohromně ho opečovávali, opravdu jemně s ním manipulovali a také dbali na to, aby měl maminku na dosah naprosto kdykoliv (např. předání na sál/ze sálu, vše naprosto klidné, milé, rychlé)...To je pro nás s onemocněním křehkých kostí něco ohromného!...Až slzy na krajíčku mám, když to píši, protože po těch "hrůzách", co máme se synem za sebou byl pro nás pobyt v Přerově jako balzám na tělo i duši, ačkoliv šlo o náročnou operaci. V poslední řadě, to je a pro nás byla třešnička na dortu :), bych chtěla moc poděkovat tomu, kdo zařídil a realizoval interiér Dětského oddělení včetně toho, jak vypadá nadstandartní pokoj (ano, takhle má vypadat bezbariérový pokoj, to jsem nezažila ještě v žádné nemocnici), jak vypadají chodby nebo dětská herna. Ještě nás čeká dlouhá cesta k co nejplnějšímu fyzickému zdraví, ale věříme, že právě do takový přístav, jako je nemocnice Přerov, nám vždycky dodá potřebnou sílu a budeme se do něj s klidem a důvěrou vracet, protože zde je opravdu svět v pořádku, zde jsou lidé na správném místě. Pokud bychom se mohli jakkoliv podílet na odměně tamních pracovníků, pokud by se využil někde nějaký dar nebo jakkoliv jinak bychom se mohli odvděčit (článkem do novin, čímkoliv...), dejte prosím vědět. Nyní tak činíme alespoň takto. Klobouk dolů a ještě jednou - veliký dík!! D. M. a synek V.


poděkování Chirurgii a RDG

21.8.2018 / Nemocnice Přerov

Vážené vedení nemocnice Přerov, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování.  Byla jsem  přivezena ZZS po autonehodě, již první kontakt v ambulantní části se sestrou Máčkovou a MUDr.Jankovou, následně s MUDr. Polzerem byl velmi příjemný a profesionální.S vděčností vzpomínám také na sestru Hanu Zdráhalovou, která mi byla na pracovišti CT velkou oporou. Hospitalizace proběhla na oddělení chirurgie, zde děkuji nelékařskému personálu, zejména sestře Markétě Lysákové za ochotný a lidský přístup. Velký dík patří primáři MUDr. Hanincovi a jeho týmu lékařů. Největší poděkování chci vyjádřit MUDr. Kalabusovi za jeho vstřícnost, empatii, ochotu a zájem o pacienta. S pozdravem MT


Poděkování dětskému oddělení

8.8.2018 / Nemocnice Přerov

Pro vedení nemocnice Přerov Dobrý den, byli jsme teď se synem hospitalizovaní na 9 nocí na dětském oddělení v Přerově. Za tu dobu mě oddělení přesvědčilo, že jde o opravdové profesionály. Diagnostika onemocnění, ale i celková péče a přístup personálu byl víc než skvělý. Nechyběl ani lidský přístup. Za celou tu dobu jsem se nesetkala s ani jednou protivnou sestřičkou, nebo doktorem. Všichni byli úžasní. Opravdu od uklízečky až po primáře. Tímto ještě jednou mockrát za vše děkuji ! Jen tak dál. S pozdravem a přáním hezkého dne R.


Poděkování pracovníkům traumatologie

19.7.2018 / Nemocnice Přerov

Poděkování Mudr. Hoplíčkovi a ošetřujícím zdravotním sestrám. Dobrý den, v podvečer 3.května jsem byl ošetřen ve Vaší nemocnici na traumatologii po amputaci části palce pravé ruky. Pan doktor Hoplíček mi velice pomohl a díky jeho práci budu moci svou ruku v budoucnu snad zase naplno využívat. V tuto chvíli se léčím na oddělení plastické chirurgie ve FN v Olomouci, ale touto cestou Vám chci sdělit, že si moc vážím Vaší odvedené práce a ještě jednou děkuji. S pozdravem M. D.