Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 582 315 111
+420 582 359 169
+420 582 359 170

O nás

Poděkování a pochvaly

PODĚKOVÁNÍ CHIRURGII

25.11.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Chtěla bych touto cestou poděkovat za výbornou péči a skvěle provedené operace panu MUDr. Janu Novákovi z chirurgického oddělení. Byla jsem na operaci v srpnu a poté v listopadu letošního roku a vždy jsem se ujistila, že odpovědnost, profesionalita a lidský přístup jsou hodnoty, kterými pan doktor u svých pacientů rozhodně nešetří. Ještě jednou panu doktorovi i s manželem děkujeme.  


PODĚKOVÁNÍ PRACOVNÍKŮM NA ODBĚROVÉM MÍSTĚ

25.11.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý večer, chtěla bych Vám zaslat poděkování týmu odběrového místa PCR testů v nemocnici Přerov. Sestřičky užasné ,veselé ,umějí odpovědět na všechny dotazy ,perfektně zorganizovaný systém ,minimální čekací doba. Testují i neobjednané pacienty ,což se nikde jinde nevidí............opravdu skláním poklonu! Děkujeme


Pochvala pro chirurgickou ambulanci

25.11.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování MUDr. Prekopovi chtěla bych tímto poděkovat sestřičkám a převážně MUDr. Peterovi Prekopovi. Přijeli jsme v nočních hodinách na pohotovost s dcerou, kterou pokousal pes. Pan doktor ránu zašil naprosto profesionálně. Děkuji!!!


Poděkování gynekologickému oddělení

15.11.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Chtěla bych touto cestou poděkovat za výbornou péči a skvělé prostředí na gynekologickém oddělení při hospitalizaci po operaci . Byla jsem na operaci v srpnu a poté v listopadu letošního roku a vždy jsem se ujistila, že vlídnost, lidský a laskavý přístup jsou hodnoty, kterými personál gynekologického oddělení u svých pacientů rozhodně nešetří. Ještě jednou i s manželem děkujeme.


Poděkování neurologii

8.11.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, v měsíci červnu a červenci jsem si léčil na neurologickém oddělení nemocná záda. Chtěl bych touto cestou poděkovat doktorce MUDr. Janě Konkolové a týmu sestřiček za nadstandardní péči a milé jednání. Již dlouhou dobu jsem se nesetkal s tak příjemným a odborným jednáním. PP.


Poděkování internímu oddělení stanice C

6.11.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Hezký den. Jsem velice vděčen za péči o mne v době 20.10.-1.11.2021. Personál paní Mgr. Stokláskové Ireny o mne pečoval fantasticky a jeho milé chování, mi s léčbu určitě urychlil!  LŽ


Poděkování sestrám Domácí péče

5.11.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

  Dobrý den, omlouvám se, ale čas velmi letí a já se až nyní dostala k tomu, abych Vám a všem sestřičkám starajícím se o mou maminku, poděkovala. Díky vaší péči se ji její bolavé nohy hodně zlepšily. Péče, kterou jste jí věnovaly mamince vrátila zase trochu radosti ze života, protože jste zmírnili výrazně její zdravotní problémy. Jediné, co mne mrzí, že tato péče byla panem doktorem ukončena a že si ji nelze jinak domluvit. Ta maminčina spokojenost a vděčnost za úlevu by tak mohly být trvalé. Ještě jednou velké poděkování od maminky, paní Jemelíkové z Radslavic a ode mne. Přeji hodně sil a hodně vděčných pacientů. BM, dcera


ORL oddělení

4.11.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat celému týmu ORL oddělení, za velice milý a profesionální přístup. Z celého srdce Vám všem děkuji, moc jste mi pomohli. S pozdravem H.R. 


Poděkování očnímu oddělení

4.11.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Oční oddělení chtěla bych poděkovat primáři očního oddělení Mudr. Kopalovi a jeho celému týmu za provedení operace šedého zákalu, kterou jsem podstoupila 3.11.2021. Dlouho jsem se nesetkala s tak vstřícným a laskavým jednáním jako právě na tomto oddělení,kde je pacientovi vše podrobně vysvětleno a to s úsměvem a ochotou,což již dnes často není vidět. Přestože má každý před zákrokem jistě určíté obavy, můj operační den se díky kolektivu očního oddělení pro mě nakonec stal příjemným zážitkem! Květa Folkmanová Můj operační den se tak nakonec stal příjemným zážitkem.


Poděkování chirurgicko-traumatologickému oddělení

27.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat veškerému personálu chirurgicko-traumatologického oddělení Nemocnice AGEL Šternberk za profesionalitu, péči, vstřícnost, empatii a lidský přístup, kterého se mi dostávalo po celou dobu hospitalizace i při následné ambulantní péči. Děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci. S pozdravem a přáním příjemného dne, J.H.


Poděkování dětskému oddělení

24.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, tímto bych chtěla pochválit a zároveň poděkovat celému šternberskému dětskému oddělení. Již 2x mi přijímala dceru paní doktorka Blažková a její profesionální a vždy pozitivní přístup, mě jako panikařící mámu velmi uklidnil. Oběma mým dcerám vždy pomohli a nedovedu si představit, že bych měla jezdit s dcerami až do vzdálené Olomouce. Jejich práce není vůbec jednoduchá, já sama je obdivuji, za jejich vždy dobrou náladu, vřelý přístup k dětem a podporu rodičům. Ta panika každé mámy a každého táty, když s vaším dítětem něco je v nepořádku, je opravdu strašná, vždy jsou ochotni poradit, vysvětlit a podpořit rodiče, aby tu nemoc společnými silami překonaly. Nejen doktoři, ale i sestřičky vykonávají svou práci svědomitě, jsou vždy veselé, úžasné, milé a hodné k dětem a pan primář Malec má srdce ze zlata. Tímto ještě jednou děkuji dětskému oddělení Nemocnice AGEL Šternberk a určitě nejsem jediná máma, která děkuje a které pomohli vyléčit tu jejich ratolest. S přátelským pozdravem M.E. a dcery V. a S.


Poděkování dětskému oddělení

17.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, rádi by jsme poděkovaly celému týmu na dětském oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Ležely jsme u Vás od 15. do 16. 10. 2021 a byla jsem mile překvapená. Máme za sebou nemocnici v Olomouci, Brně a Praha Motol a u Vás jsme se cítily úplně nejlépe. Strašně děkujeme paní doktorce Tereze Blažkové. To je tak milá a pozitivní lékařka že jsem byla úplně nadšená. Úplný anděl. Děkujeme sestřičkám, jak co nás přijímala, tak sestřičce na noční směně. Příjemné, milé, ochotné. Ani jednou nebyl nikdo nepříjemný. I při příjmu se mnou jako s matkou syna počítaly a ani nezaváhaly že bych tu s ním nebyla. A věřte, není toto automatické. Jediné co bych vytknula tak to, že maminky nemají vlastní sociální zařízení na pokoji ale to jen taková maličkost. Ještě jednou mockrát děkujeme a budeme všude chválit. Hezký den N.


Poděkování primáři a sestřičce na dětské pohotovosti

16.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, dnes, dne 16. 10. 2021 v 15:00 hodin jsme navštívili dětskou pohotovost v Nemocnici AGEL Šternberk se synem, kde ordinoval pan primář MUDr. Štěpán Malec a moc milá sestřička. Chtěla bych touto cestou poděkovat za jejich laskavý, chápající a respektující přístup k dítěti i k nám, rodičům. Nestihli jsme jim s manželem pořádně poděkovat, proto budu ráda, když se to k nim donese alespoň touhle cestou. Ještě jednou velké díky a více takových zdravotníků! M.


Poděkování lékaři na oddělení LDN

14.10.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Poděkování a pochvala. Děkuji za léčebnou i ošetřovatelskou péči o maminku na oddělení paliativní péče LDN nemocnice AGEL Prostějov, především ošetřujícímu lékaři doc.MUDr. Kalovi a také celému týmu zdravotníků tohoto odděleni, kteří se o maminku po celé 4 měsíce vzorně starali. Sylva Opletalová


Poděkování internímu oddělení

12.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Z celého srdce chci poděkovat všem lékařům i sestřičkám interního oddělení šternberské nemocnice, kteří se věnovali a vzorně pečovali o moji maminku J.E. po dobu její hospitalizace na tomto oddělení v červnu 2021. Zároveň velmi děkuji primáři MUDr. Lukáši PRUCKOVI za péči, vstřícné, odborné a lidské jednání. Přeji všem zdravotníkům interního oddělení v jejich náročné práci hodně sil a energie do dalších dnů a příjemnější moderní pracovní prostředí v novém pavilonu, který se v nemocnici buduje. Sama jsem celý profesní život působila ve zdravotnictví a vážím si všech, kteří i v této nelehké době zajišťují náročnou péči o nemocné. Dcera L.


Poděkování urologii

11.10.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování. Dne 15.9.2021 jsem nastoupil na oddělení urologie. Následující den jsem byl operován. Chci poděkovat všem lékařům a sestřičkám, kteří se podíleli na mé operaci. Následně jsem byl převezen na oddělení urologie. Odceňuji profesní , lidský a obětavý přístup celého oddělní pod vedením p. primáře MUDr.Szabó. Za obětavou a vzornou péči ještě jednou moc děkuji všem lékařům, sestřičkám a dalším pracovníkům oddělení. V.H


Poděkování internímu oddělení

19.9.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Děkuji za příkladnou péči v době mé hospitalizace 7. - 9. září v Nemocnici AGEL Šternberk na interním oddělení. A díky za vyhovění mé prosby o nadstandartní pokoj. Přeji Vašim zaměstnancům klid a pohodu v jejich těžké práci. Velmi si vážím práce všech zdravotníků v této nelehké době.  K.L.


Pochvala pro chirurgii a operační sály

16.9.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování Chtěl bych poděkovat panu primáři Mudr. Hanincovi, jeho kolegům a skvělému sálovému personálu za jejich výbornou práci při mém operativním zákroku , dále také personálu chirurgického oddělení (lůžkového) který, se o mě po celou dobu hospitalizace výborně staral. JJ


Poděkování interně

15.9.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat panu dr. Janu Klusoňovi z interní ambulance Přerov za jeho milý a příjemný přístup k pacientovi , kde mamince vše v klidu vysvětlil, takových ékařů, kterým záleží na zdraví pacientů je jiz bohužel málo! Jsme rádi, že jsme ho potkali a velmi nám pomohl!  LK  


Poděkování ortopedii

15.9.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, 21.8.2021 jsem se vracela z dovolené autobusem, který v Německu havaroval. Byla jsem hospitalizována v UK Ragensburk a v úterý 24.8.2021 jsem byla převezena na Ortopedické oddělení nemocnice Přerov, kde jsem strávila 3 týdny. Chtěla bych moc poděkovat lékařům, sestřičkám, ošetřovatelkám, zkrátka všemu personálu ortopedického oddělení. Děvčatům a klukovi za to, že se dokázaly zastavit a prohodit pár milých, povzbuzujících slov. Fyzioterapeutům za ,,týrání" mého těla :-) Doufám, že služby ortopedického oddělení nebudu chvíli potřebovat, ale v každém případě moc děkuji za úžasný přístup. P.Z.  


Poděkování dětskému oddělení

9.9.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chci Vám napsat pochvalu na celé dětské oddělení. V červenci jsme byli hospitalizovaní kvůli vysokým horečkám a podezření na možný zánět měchýře, což se nakonec nepotvrdilo, nicméně lékaři i sestřičky se staraly tak, aby se nic nezanedbalo. Syn byl z těch horeček vyhublý a taky potřeboval tekutiny. Stačily dva dny u Vás a bylo zase lépe. Mám konkrétní poznatky: 1. přítomnost zákonného zástupce při všech vyšetřeních je samozřejmostí, čímž se názorně dodržuje zákon o zdravotnických službách (bohužel tomu tak není všude) 2. Jemné zacházení s dětmi a ukázková spolupráce s rodiči. 3. Všichni lékaři i sestřičky byli respektující a velmi milí 4. Čistota prostředí, skvěle vybavená herna pro děti 5. Všichni poskytovali maximální informace a odpovídali na mé otázky laika s trpělivostí. Chtěla jsem vědět jaké léky malý dostává a proč. 6. Dodržování zákona o zdravotnických službách ohledně návštěv. Zákonní zástupci mají výjimku z dodržování nemocničního řádu ohledně délky a času návštěv a je to o dohodě. Tak to má být. V některých nemocnicích na dětských odděleních má člověk bohužel pocit, že se ocitl ve vězení. Ale u vás to tak není. Krásné prostředí pro děti, ochota personálu a skvělé vedení primářem Bouchalem z tohoto oddělení dělá místo, kde se děti ani rodiče nemusí bát chodit.  E.M.


Poděkování chirurgii

3.9.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Ráda bych poděkovala celému chirurgickému oddělení nemocnice v Přerově, prim. MUDr. Hanincovi, MUDr. Maršálkovi, ostatním lékařům a všem sestřičkám, kteří ošetřovali mého manžela Františka R., v době jeho nemoci od 1.9. do jeho skonu 24.9.2021, za jejich profesionalitu, lidskost a obětavou péči. manželka A.K.


Poděkování LDN

1.9.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat oddělení LDN pod vedením prim. MUDr. Malátkové, za opětovně skvělou péči o naší maminku p. Boženu J. Vzhledem k jejímu onemocnění a věku, oceňujeme přístup všech pracovníků, kteří péči poskytují. Jsme nesmírně vděční a spokojení a to také proto, že víme, jak je práce se seniory a navíc s psychickým onemocněním, složitá a těžká. Takže ještě jednou díky veškerému lékařskému i nelékařskému personálu. S pozdravem PJ a JP.


Poděkování personálu interního oddělení

31.8.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dnes v noci 31.8.2021 jsem byla nucena pro velké bolesti navštívit interní oddělení v Nemocnici AGEL Šternberk. Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Veronika Kovaříková a sestře která měla noční službu za velice hezký přístup. Postarali se o mne, proběhlo mnoho vyšetření a hlavně jsem odjížděla s minimálními bolestmi. Ještě jednou jak paní doktorce, tak i sestře velice děkuji za veškerou péči kterou mi věnovaly. A.O.


Poděkování pracovišti Dlouhodobá intenzivní péče

29.8.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu oddělení DIP za plně profesionální péči o našeho syna Lukáše, který právě jejich zásluhou udělal obrovské pokroky po těžkém zranění hlavy a právě díky nim věřím, že se i plně uzdraví, ještě jednou moc děkuj. HG.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

27.8.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Vážený pane primáři, musím Vám napsat, že máte skvělý personál! Při nástupu mě přijímala sestřička Martina Hošková, byla příjemná, veselá, takže jsem se přestala bát. Všechno mi vysvětlila, ukázala, byla milá, takže moje úzkost a strach ustoupily. Stejně tak MUDr. Kučera mi při příjmu vše vysvětlil a snažil se rozptýlit mé obavy. Operoval mě MUDr. Harašta a propouštěl MUDr. Lužný. Oba byli příjemní, při vizitě profesionální a ptali se mě, jestli se chci na něco zeptat. Jsem celému personálu moc vděčná, že o mě pečoval tak, že jsem ztratila strach z operace. Byli všichni úžasní!! S úctou H.T.


Poděkování dětské neurologii

17.8.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážené vedení nemocnice, dnes jsem s dcerou navštívila oddělení dětské neurologie. Musím napsat obrovskou pochvalu za perfektní přístup. Od zdravotní sestry a MUDr. Zuzany Juříkové, dále paní Sedlmajerové, která dělala EEG, ta je úplný anděl. Děkujeme S pozdravem VD


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

17.8.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den Minulý týden jsem byla hospitalizovaná na oddělení gynekologie. Byl to nenší operační zákrok na tři dny. Chtěla bych, ať předáte moje poděkování celému personálu tohoto odělení, od lékařů, sester až po sanitářky. všichni byli na mě moc hodní, protože já jsem nevidomá a dovedu ocenit přístup lidí, jak se ke mě chovají. Moc mi ulehčili situaci v cizím prostředí, kdy je to pro mě vždy těžké a laskavost, se kterou se ke mě chovali je příkladná. Chtěla bych, aby jim bylo poděkováno, protože ne vždy se jako slepá setkávám s takovým milým přístupem k mé osobě. Nové prostory, nemoc a operace je pro mě více stresující, než pro zdravého člověka. Ale cítila jsem se zde moc hezky a patří za to dík všem. S pozdravem K.T.


Poděkování MUDr. Puszkailerovi z chirurgicko-traumatologického oddělení

8.8.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr. Leo Puszkailerovi za profesionálně odvedenou práci a za kladný a lidský přístup. Byl jsem velice spokojen. Děkuji. S pozdravem P. S.


Poděkování porodnici

27.7.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala panu primáři Boháčovi, za jeho profesionální přístup a skvělou péči i diagnostiku v rámci těhotenství a následného porodu. Pan doktor mne zachránil před zbytečnými zákroky, a mohla jsem díky němu rodit přirozenou cestou. Ještě jednou moc děkuji. J. S.  


Poděkování interně

24.7.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den. Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat všem zaměstnancům oddělení Interny II. kteří se starali a pečovali o mého tatínka p. M.O. , za lidský přístup k tatínkovi a ke mě v jeho posledních chvílích.Vaši lékaři, sestry a personál dělali pro mého tatínka maximum. Ještě jednou vám všem obrovské dík. S pozdravem všeho dobrého - syn.  


Poděkování dětskému oddělení

1.7.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za úžasnou péči mé dcery se kterou jsem byla hospitalizována od pondělí 7.6.2021 do středy 9.6.2021 na dětském oddělení. Všichni včetně paní uklízečky byli strašně milý, hodní, ochotní a příjemní. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala + krásné prostředí. Děkujeme s pozdravem Z.


Poděkování očkovacímu centru

24.6.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, ráda bych Vás požádala, aby jste poděkovali personálu v očkovacím centru za krásný přístup, rychlost a pohodu během celého procesu administrace a samotného očkování. Velmi mě však mrzelo, že očkování probíhá v podmínkách, které jsou pro očkující zdravotníky jistě velmi náročné. Byla jsem se očkovat 22.6.2021 a musím říct, že tam holky měly přímo hnusně vedro. Myslíte, že by Vaši vedoucí pracovníci pracovali v těchto horkých dnech v neklimatizovaném prostředí? Asi těžko. Tak se přimlouvám, aby jste pro ně něco vymysleli. Hezký den. Magdalena N.


Poděkování gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení

21.6.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, velmi ráda bych poděkovala celému týmu z gynekologicko-porodnického a následně novorozeneckého oddělení Nemocnice AGEL Šternberk, hlavně těm, kteří měli službu v termínu 31. 5. – 3. 6. 2021. Porod proběhl naprosto krásně a přirozeně díky skvělé porodní asistentce Bibiáně a její nepřetržité podpoře během celé "akce". Poděkování tímto patří také MUDr. Kučerovi, který mě přijímal a následně i porod "zakončil". Další mé díky patří veškerému personálu na oddělení šestinedělí. Jen díky tomu jsem se u vás cítila dobře, bezpečně a vlastně vůbec ne jako v nemocnici. Díky sestřičkám, které mi pomáhaly masírovat prsa, když se mi druhou noc nalila tak, že jsem myslela, že prasknou. Na další porod se k vám do nemocnice vyloženě těším. S pozdravem a ještě jedním velkým DÍKY P. V.


Poděkování infekčnímu oddělení

15.6.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Vážení, byla jsem hospitalizovaná 12 dní ve Vaší nemocnici, konkrétně na infekčním oddělení, z důvodu onemocnění koronavirem. Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování za profesionální přístup lékařů, včetně sester a jiného personálu. Pomohli mi nejen po zdravotní stránce, ale jejich příjemné vystupování bylo pro mne velmi důležité. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den. Hana D.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

10.6.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Vážené vedení Nemocnice Prostějov Dovolte mi, abych touto cestou vyjádřila velkou pochvalu a poděkování personálu celého Gynekologického oddělení. Děkuji za perfektní péči, vstřícnost a ochotu. Necítím se zde jako v nemocnici, ale jako na rekreaci. Zvláště chci poděkovat velikému odborníkovi, primáři MUDr. Balákovi, který, provedl precizní operaci, komunikoval s ostatními pracovišti, podrobně vše vysvětlil, uvedl mě do absolutní psychické pohody. Několikrát denně mě kontroloval a objasňoval vše potřebné. Dále patří obrovské poděkování sestřičkám Spisarové a Greplové, které o mě pečovaly po operaci ( opět vysoká profesionalita, ochota, laskavost). Ještě si dovolím zmínit staniční sestru Zapletalovou, která mimo vše jiné přináší na oddělení optimismus a skvělou náladu, což je benefit k nezaplacení. Mé poděkování patří také žákyním Zdravotnické školy, 3 ročník, které zde vykonávají měsíční praxi. Děkuji také paním uklízečkám za úklid a jejich dobrou náladu. M. P.


Poděkování očnímu oddělení

8.6.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování ,                  11.5.2021 jsem podstoupil operaci šedého zákalu v nemocnici AGEL Přerov na očním oddělení a rád bych   poděkoval všem lékařům sestřičkám paní primařce Monice Daňkové za kvalitní operaci a vzornou péči a  ještě sestřičce paní Janě ,která nás připravovala na operaci , všichni byli moc ochotní a laskaví.  Pěkný den.       DH


Poděkování gynekologicko-porodnickému, novorozeneckému a chirurgickému oddělení

2.6.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych poděkovat personálu na porodnickém oddělení a novorozeneckém oddělení Nemocnice AGEL Šternberk, 8. dubna se mi narodil syn. Všichni byli moc milí, trpěliví, ochotní a velmi profesionální. Také bych opožděně chtěla poděkovat za péči personálu traumatologické, chirurgické ambulance za vynikající péči. V.CH.


Poděkování dětskému oddělení

1.6.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, touhle cestou bych chtěla moc poděkovat celému dětskému oddělení v Nemocnici AGEL Šternberk za skvělou péči, která byla našemu synovi poskytnuta. Také bych moc chtěla poděkovat panu doktorovi Markovi Poláchovi, za skvěle odvedenou práci na sále a celému jeho týmu. Jako matka jsem i z tak "malého" zákroku byla vystresovaná, ale náš syn to zvládl na jedničku, jen díky Vašim zaměstnancům! Ještě jednou velké DÍKY. T.J.


Poděkování covidovému oddělení

26.5.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Přeji krásný den, touto cestou bych velmi ráda poděkovala týmu na "Covidovém" oddělení Nemocnice AGEL Šternberk, kde jsem pobyla od 7. 5. do 12. 5. 2021, všechny sestřičky i zdravotní bratři byli moc fajn. Velmi oceňuji lidský přístup, vstřícnost a skvělou péči o pacienta. Moc všem ještě jednou děkuji M.S.


Poděkování týmu na odběrovém místě a očkovacím centru covid-19

18.5.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, pravidelně se k vám jezdím testovat (antigenní testy). Občas musím jinam, když není volný termín a musím říct, že u vás je organizace testování od začátku velmi dobrá, jde to rychle. Dnes jsem byla na 1. očkování také u vás a opět skvělá organizace. Dokonce si myslím, že byste zvládli naočkovat ještě o dost víc lidí:) (podle dneška alespoň to tak vypadalo...) Díky. Je povzbudivé vidět, když někde něco dobře funguje a je příjemný personál. Přeji hodně zdaru, síly pro personál a spokojených, uzdravených pacientů.


Poděkování celému týmu příjmové interní ambulance

17.5.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chci vyjádřit velké poděkování a obrovskou pochvalu za vstřícný, lidský a velmi profesionální přístup MUDr. Emilovi Bačíkovi a celému oddělení Příjmová interní ambulance, Nemocnice AGEL PROSTĚJOV. P.K.


Poděkování chirurgicko-traumatologickému oddělení

16.5.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, od 20. 4. 2021 do 27. 4. 2021 jsem byl hospitalizován na Chirurgicko-traumatologickém oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Chtěl bych touto cestou poděkovat celému personálu tohoto oddělení za odborný a hlavně lidský přístup. S pozdravem, B.V.


Poděkování očkovacímu týmu

12.5.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektní zvládnutí očkováni v KaS centru. Udělali jste pro občany velmi záslužnou práci. Vše jde jak po másle, lidé ochotní, vše vysvětlí. Myslím si, že všichni mohou být spokojeni. Děkuji  J.V.


Poděkování operačnímu týmu na operačním sále, lékařům z chirurgie a sestřičkám z gynekologického oddělení

2.5.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěla bych touto cestou z celého srdce poděkovat za velice vstřícné, odborné a lidské jednání primáři MUDr. Jiřímu Šťastnému, rovněž děkuji celému operačnímu týmu na operačním sále, lékařům z chirurgie a sestřičkám z gynekologického oddělení za vzornou a velice příjemnou pooperační péči.. Velice si vážím plně profesionální a perfektní péči primáře MUDr. Jiřího Štastného při odstranění mého komplikovaného žlučníku. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Přeji všem krásný den A. L.


Poděkování všem sestřičkám i paní doktorce na oddělení paliativní péče

29.4.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den chtěla bych strašně moc poděkovat všem sestřičkám i paní doktorce na oddělení paliativni pece D za prikladnou péči o moji umírající maminku. Byla sice na tomto oddělení pouze jeden den,než zemřela ale moc jim děkuji i za to,ze jsme se sestrou mohli u ni v poslední chvíli byt a moci se s ni tak rozloučit. Ještě jednou bych jim tedy chtěla všem moc poděkovat, zaslouží si to za tuto velmi těžkou práci v této nelehké době.  Děkuji M. H. a K. B.


Poděkování za bravurní organizaci očkovacího centra v KASKu

28.4.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobry den, chtela bych podekovat za bravurni organizaci ockovaciho centra v KASKu. Vse slape jako dobre serizene hodinky. Vsichni velmi ochotni a napomocni. Zadny stres a tak bych mohla pokracovat. Dnes jsem dostala snad svuj nejcenneji zivotni dodatecny darek k narozeninam. Nevim jak je to jinde, ale z reportazi v TV rozdil jako nebe a dudy. O vas by mely byt reportaze a k vam smerovat z cele Moravy, nebyt nezadouci migrace. VELKE DIKY. S uctou M. T.


Poděkování gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení

21.3.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat veškerému personálu gynekologické ambulance, gynekologicko-porodnického i novorozeneckého oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Jmenovitě chci poděkovat MUDr. Labounkovi. Komunikace s ním mě potěšila již v ambulanci, trpělivě vyslechl všechny mé prosby, v klidu a bezproblémově jsme se dohodli na plánování porodu. Byla jsem ráda, že byl mým lékařem i u porodu, kde se choval taktéž naprosto perfektně. Nesmím ale opomenout ani sestřičku Královou. Její klid a profesionalita přispěla i k mému klidu. Veškerý personál oddělení jak gynekologického, tak novorozeneckého se choval naprosto úžasně. Dostala jsem veškeré informace i bez požádání a opakovaně. Velmi oceňuji, že i v této těžké době jsem za celou dobu nepocítila spěch, nervozitu či negativní přístup. Měla jsem to štěstí ležet na jednolůžkovém pokoji, což bylo velmi příjemné. Přeji všem hodně zdraví. S pozdravem S.M.


Poděkovat stomické sestře

7.3.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla bych moooc poděkovat stomické sestře Lence Melicherové. Je to velice milá a ochotná sestra vždy pomůže a vyjde vstříc. Děkuji Jerglová


Poděkování Bariatrické poradně

5.3.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat touto cestou úžasnému panu MUDr. Vaverkovi, který dne 13. 10. 2020 změnil můj život (bariatrická operace). Díky němu se teď o 26 kg lehčí oproti první návštěvě v bariatrické poradně cítím výborně, jako před 15 lety. Nebolí mě již kolena ani záda, nezadýchávám se při chůzi. Velký dík patří samozřejmě i ostatnímu personálu, bez kterého by to nešlo. Děkuji všem zdravotníkům za zvládání tohoto těžkého covidového období. Jana K.


Poděkování dětskému oddělení

25.2.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ všem lékařům a sestřičkám na dětském lůžkovém odd. v Nemocnici AGEL Šternberk! Také panu doktorovi Puszkailerovi,  který operoval syna a všem, kteří se podíleli na péči. Opravdu profíci na svém místě a rovněž velmi laskavý lidský přístup. Ještě jednou DĚKUJI! Č.P.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

27.1.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování celému týmu gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice AGEL Šternberk v čele s p. primářem MUDr. Markem Vacou, a v neposlední řadě také všem členům operačního sálu bez kterých by se náš šťastný příběh, tzn. narození našeho syna Lukáše císařským řezem, neuskutečnil! Je úžasné vidět, jak jsou všichni členové týmu sehraní profesionálové a svou práci dělají s opravdovým zájmem o člověka a nevykonávají pouze rutinní činnost, jak se mnohdy při naší práci setkáváme. Sama jakožto zdravotník vím, že není naše práce vždy snadná, zvláště pak v současné nelehké době. Ve Šternberské nemocnici se však ani současná omezení nijak neprojevila na kvalitě poskytované péče. To, co tím to chci říci je, že jsem se vší péčí byla maximálně spokojená a ráda ji doporučím i všem dalším, kteří zvažují, že využijí služeb vaší nemocnice. S přáním hezkého dne Mgr. V. P.


Pochvala za očkování

26.1.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, pro všechna tvrzení jak očkování nefunguje, je zmatečné apd. Já mám zkušenost podstatně jinou. Ve Vaší nemocnici jsem zaregistroval 89-letou maminku v pátek a to bez jakých koliv problémů. Opakovaně mě Vaše nemocnice vyzvala na termín očkování , opakovaně upozornila na datum a čas očkování. Samotné očkování ve Vaší nemocnici naprosto jedinečné a k plné spokojenosti. Nevím co by někteří lidé ještě chtěli. Já však moc děkuji.


Poděkování personálu kardiologické ambulance

25.1.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Děkuji touto cestou za 10 let péče poskytované kardiologickou ambulancí interního odděleni Nemocnice AGEL Šternberk, a to jak panem primářem, tak lékařkami počínaje MUDr. Tůmovou, přes několik dalších lékařů jejichž jména si už nepamatuji, až po dnešní MUDr. Střídovou a po celou dobu sestřičkami Sklenářovou a Pauchovou. Tuto cestu volím proto, aby jste se, jako vedení nemocnice, dověděli o dobré práci pracovníků na tomto odděleni. S úctou Ing. V. M.


Poděkování zdravotníkům starající se o pacienty s covid-19

20.1.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Od 5. do 14.ledna jsem musel být hospitalizován pro poměrně vážný zdravotní stav v souvislosti s onemocněním COVID 19. Protože asi nikdy nebudu mít příležitost poděkovat úplně všem kdo se podíleli na mém uzdravení, volím alespoň tuto možnost a chci říct, že si velice vážím práce a hlavně lidského přístupu všech kteří se o tyto pacienty starají. Moc Vám děkuji. S hlubokou úctou P. S.


Poděkování nemocnici

7.1.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Jsme sice z jiného kraje, ale na nemocnici v Prostějově se vždy s celou rodinou při zdravotních problémech obracíme. Vždy vše v pořádku, personál příjemný, jídlo skvělé a prostředí útulné. Jsme velice spokojeni. Prostě skvělá nemocnice. Schlesingerovi, Němčice


Poděkování onkologickému oddělení

5.11.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den,  jsem 20 roků pacientkou onkologického oddělení. Prodělala jsem 3 operace prsu a chodím na pravidelné kontroly. Chtěla bych tímto poděkovat celému týmu onkologie a to v první řadě sestřičkám. Jsou velice milé a vstřícné k pacientům. Zejména vrchní sestra Bc. Marta Osladilová, je velmi vstřícná, milá a empatická. Velké díky a pochvala samozřejmě náleží i bývalé vrchní sestře Kadlčíkové a sestřičkám co odešly do důchodu. Byly vždy obětavé.  Můj ošetřující MUDr. Petr Praskač je lékař na špičkové úrovni. Má příkladný přístup k pacientům svoji profesionalitou a vstřícností. Byl a je moji velkou oporou.  Ještě jednou velké díky Vám všem! s úctou Marie..


Poděkování všem zdravotníkům interního, chirurgického a infekčního oddělení

2.11.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Já a moje žena Ludmila bychom chtěli upřímně poděkovat všem, kteří se o nás starali a ošetřovali. Oba jsme onemocněli po napadení koronavirem. Žena byla hospitalizovaná od 14. 10 a já od 18. 10. 2020. Ženu přijali na II. int. odd a pak posunuli na II chir. odd. Mě přijali na inf. odd. Po pár dnech jsme oba byli léčeni na inf. odd. do 28. 10. 2020. Všem moc a moc děkujeme. Byli jste na nás milí a nedali na sobě znát únavu a vyčerpání. Přejeme Vám, abyste neonemocněli a držíme Vám palce a fandíme, abyste ten tlak vydrželi. Ještě jednou obrovský dík všem - lékařům, sestřičkám a personálu a také vedení nemocnice. Buďte zdraví. Ludmila a František. 


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

29.10.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení V září jsem byla hospitalizovaná a operovaná na gyn. odd. Ráda bych poděkovala celému personálu na operačním sále. Děkuji paní doktorce Valerii Najerové, anestezioložce a všem ostatním. Také děkuji za vzornou pooperační péči, vlídnost a ochotu všem lékařům a sestřičkám na gyn. oddělení. S úctou P. K.


Poděkování anesteziologicko-resuscitačnímu oddělení

16.10.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s prostějovskou nemocnicí, konkrétně oddělením ARO. Nechci tu psát průběh mého onemocnění, ale ve zkrácené formě bych měl osvětlit, proč jsem se na toto oddělení vůbec dostal. V dnešní době není vůbec obtížné se nakazit virem COVID19 a já bohužel nejsem výjimkou. Začalo to dlouhodobými vysokými teplotami a vše nakonec vygradovalo v respirační problém, kdy jsem nebyl schopen dojít na WC aniž bych se nezadýchal jako pes. Můj zdravotní stav se zhoršoval den ode dne a nezbylo než se obrátit na poslední záchranu - "rychlou". Mladý lékař/záchranář po zhodnocení mého zdravotního stavu rozhodl o převozu do nemocnice a jelikož moje okysličení (saturace) bylo na kritických hodnotách, skončil jsem na oddělení ARO. Na ARO se rozhodovalo, jestli mě budou muset uspat a zaintubovat, ale nakonec mi dali šanci, aby k tomuto drastickému kroku nemuseli přistoupit. Musím podotknout, že v té době jsem byl jediný pacient na oddělení, který 100% vnímal co se kolem ně děje. Tolik ve zkrácené formě, proč a jak jsem se dostal na ARO. Nyní přistoupím k tomu, co jsem vlastně tím vším chtěl říct. Na oddělení ARO se momentálně pracuje, řekl bych, "v nouzovém režimu", kdy je vše přizpůsobeno opatřením proti nákaze COVID19. Personál se střídá v časových intervalech po směnách a všichni jsou oblečeni do speciálních obleků, které nejen že nejsou slušivé, ale díky jejich neprostupnosti se po několika málo minutách koupou ve vlastním potu. Vydržet v tomto obleku je určitě velice namáhavé, doslova nadlidský výkon. Musím říct, že kdybych kohokoli z ARO nyní potkal na chodbách nemocnice, neměl bych šanci nikoho z nich poznat, protože z obleku jsou vidět pouze oči a dolehne k vám maximálně hlas, když na vás někdo promluví.  Přestože personál ARO pracuje v takových podmínkách, nesetkal jsem se s žádnou nevraživostí, arogancí či nervozitou. Jejich profesionalita, přístup k pacientům a obětavá práce je opravdu příkladná. Někdo může namítat, že je to jejich práce, ale všichni víme, jaká je realita. Je rozdíl, pokud je práce vykonávaná pouze za peníze a rozdíl, kdy je práce brána jako poslaní. Já od všech do jednoho, ať se jednalo o lékaře či setry, potažmo bratry cítil, že jim tady jde o víc než jen o měsíční výplatu a přiznejme si sami, ne každý má žaludek na tomto oddělení pracovat.  Jak už jsem výše napsal, byl jsem na tomto oddělení jediným pacientem, který mohl vnímat dění kolem sebe, a tak můžu vydat svědectví o chodu tohoto oddělení. Přes neustálé upozorňování přístrojů monitorovaných pacientů, že se něco děje, různých odběrů, koupání, chystání léků, odsávání hlenů uspaných a vůbec zabezpečení chodu oddělení, se personál v tom svém časovém intervalu, který musí strávit na oddělení v jakémsi "skafandru" nezastaví. Přesto si všichni dokázali udělat  čas, aby mě povzbudili vlídným slovem, aby mi nějakým způsobem zpříjemnili pobyt na tomto smutném místě a dodali mi energii se co nejdříve zotavit. Když je nejhůř, tak na psychiku každého z nás zapůsobí každé gesto či projevená empatie a vůbec nezáleží na tom, zda toho člověka známe či nikoli. Byl jsem vděčný, za každou větu, kterou ke mně kdokoli z nich vyslovil a tyto věty byly vždy plné naděje a povzbuzení.  Chtěl bych tímto poděkovat všem do jednoho na oddělení ARO, za to jací jsou, za jejich obětavost a starostlivost. Za to, že i přes momentální příšerné pracovní podmínky si uchovávají profesionalitu a nedávají na sobě znát negativní emoce a naopak šíří pozitivní energii. Děkuji vám, za vaší péči, za vlídná a povzbudivá slova a uchovejte si humor, kterým jste mi zpříjemňovali pobyt na vašem oddělení. Jste opravdu skvělý tým a díky vám se nikdo nemusí bát, že by o něj nebylo nadstandardně a důstojně postaráno. Držím k vám velikou úctu a to, co děláte má rozhodně smysl. Ještě jednou děkuji a vydržte tuto nepřející dobu. Ať se vás drží pevné zdraví a naopak ať se vám straní veškeré neduhy a negativní energie. Budu opravdu rád, když se někdy objevím na chodbách nemocnice, že se ke mně přihlásíte, protože já vás bohužel z výše popsaných důvodů nepoznám. Přeji vám, aby pandemie co nejdříve skončila a vy mohli pracovat v normálním režimu bez nějakých omezení. Vydržte! S úctou vděčný pacient L. C.