Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 582 315 111
+420 582 359 169
+420 582 359 170

O nás

Poděkování a pochvaly

Poděkování Urologické ambulanci

16.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den. 12. 9. 2022 jsem byla ošetřena na urologické ambulanci  nemocnice Agel Prostějov.  Bylo mi hodně ouvej, jsem sama, osmdesátiletá vozíčkářka. Pracovala jsem 40 roků ve zdravotnictví a vždy, když jsme již nemohli, říkali nám: vaše práce je poslání. A v dnešní "blbé době" se mi zjevil anděl v podobě sestřičky Michaely Schnirchové, pro kterou je tato práce opravdu posláním. Velice si vážím jejího přístupu k pacientům, profesionalitu a úžasný, lidský přístup ke každému. To se jen tak nevidí. Nebýt jí, tak odjíždím domů co by slzavé údolí. Nemocný člověk je citlivější na každý podnět. Pokud by jí nějakým způsobem mohla být  udělena pochvala, nebo ohodnocení vás, nadřízených, jistě by si to zasloužila. Danuše H.


Poděkování chirurgii

14.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěl bych poděkovat panu primáři MUDr. Kubačákovi a celému oddělení chirurgie za rychlé provedení velmi operace, která mě zbavila dlouhodobé bolesti v krátkém čase. Po výborných zkušenostech budu nemocnici AGEL Prostějov doporučovat, protože se vyznačuje odborností, profesionalitou ale i vnímavostí a lidským přístupem.


Poděkování za profesionální přístup

14.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální přístup MUDr. Anežky Vychodilové a sestřičky z ordinace endokrinologie. Moc často k doktorům nechodím, a pokud ano, raději k těm, co osobně znám. Paní doktorka a sestřička mi však ukázaly, ze v Prostějovské nemocnici pracují profesionálové, jejich přístup byl velmi milý, empatický, zodpovědný. Děkuji za to.


Poděkování neurologické akutní ambulanci za lidský přístup

14.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Rád bych tímto poděkoval kolektivu neurologické akutní ambulance Nemocnice AGEL Prostějov za profesionální a lidský přístup k  mým zdravotním potížím. Empatický přístup zdravotníků tohoto kolektivu mi ulehčil překonat obavu ze zákroku (lumbální punkce). Následně zajistil pohodový a klidový režim, plného ochoty a lidského přístupu. Nic není důležitějšího než vytvořit mezi pacientem a lékařem důvěru v jeho profesní schopnosti a že lékař dokáže pacientovi pomoci. Tento kolektiv sestřiček a lékařek, tento pocit ve mně vyvolal a rád bych jim za jejich přístup touto formou ještě jednou poděkoval. Současně bych byl rád, aby jejich nadřízení  o skvělé práci, kterou tento kolektiv odvádí, věděli a byli na toto pracoviště hrdi. Děkuji i vedení nemocnice AGEL Prostějov, že takovéto pracoviště napomohlo vytvořit a řídit.


Poděkování za profesionální přístup

14.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

V dubnu jsem postoupil plánovanou operaci TEP kyčelního kloubu, asi jako každý pacient jsem měl před touto operací strach, obavy i respekt. Netušil jsem, jak to celé dopadne. Zpětně již můžu celý průběh hospitalizace, operace i rehabilitace vyhodnotit a chtěl bych Vám sdělit, že každý jeden „človíček“ kterého jsem svou přítomností zaměstnával, měl profesionální a zároveň velmi příjemný lidský přístup. Od příjmu, přes traumatologické oddělení, operační sály, JIP, ortopedické oddělení i rehabilitační oddělení.


Poděkování porodnici

17.8.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, mnohokrát děkujeme celému kolektivu porodních asistentek, sestřiček a celému personálu gynekologického oddělení, který byly dne 19. 4. 2022 u mého porodu. Díky Vašemu profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu jsem se cítila v klidu a bezpečí. Přejeme Vám mnoho úspěchu, a ještě jednou moc děkujeme. S pozdravem krásného dne, K. K. & L. O.


Poděkování ORL

23.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážený pane řediteli,  dovolte abych vašim prostřednictvím poděkoval pani doktorce Bařinkové za péči s kterou se me ujala a za profesionalni přístup který vedl k cíi a to k mému vyléčení. To vše dělá s úsměvem na tváři a přijemným chovanim. Rovněž chci  poděkovat i sestřičce která vždy ochotně všem kteří jsou v čekárně ,pomůže a poradí a to s lidskym přístupem a je to citit na atmosféře  v tomto odděleni.    Kéž by takových odděleni bylo víc.  Úroveň Vaší nemocnice mne velmi příjemně překvapila.    Děkuje a zdravi O.Z.


Poděkování pro oddělení chirurgie

16.6.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěl bych poděkovat panu primáři MUdr. Kubačákovi a celému oddělení chirurgie za rychlé provedení velmi nepříjemné operace, která mě zbavila dlouhodobé bolesti v krátkém čase. Po výborných zkušenostech budu nemocnici Agel Pv doporučovat, protože se vyznačuje odborností, profesionalitou ale i vnímavostí a lidským přístupem.


Poděkování kolektivu neurologické akutní ambulance

16.6.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, dovolte mi, abych tímto  poděkoval kolektivu neurologické akutní ambulance nemocnice AGEL Prostějov za profesionální a lidský přístup k  mým zdravotním potížím. Empatický přístup zdravotníků tohoto kolektivu mi ulehčil překonat obavu ze zákroku (lumbální punkce). Následně zajistil pohodový a klidový režim, plného ochoty a lidského přístupu. Nic není důležitějšího než vytvořit mezi pacientem a lékařem důvěru v jeho profesní schopnosti a že Vám lékař dokáže pacientovi pomoci. Tento kolektiv sestřiček a lékařek, tento pocit ve mně vyvolal a rád bych jim za jejich přístup touto formou ještě jednou poděkoval. K.O.


Poděkování za milý přístup

8.6.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální přístup MUDr. Anežky Vychodilové a sestřičky z ordinace endokrinologie. Moc často k doktorům nechodím, a pokud ano, raději k těm, co osobně znám. Paní doktorka a sestřička mi však ukázaly, ze v Pv nemocnici pracují profesionálové, jejich přístup byl velmi milý, empatický, zodpovědný. Děkuji za to. P.V.


Poděkování za ošetření na Pohotovosti a urologii

31.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych znovu ze srdce poděkovat MUDr. Pluháčkové a vrchní sestře paní Máčkové za jejich vysoce profesionální a příjemné ošetření mého manžela v ordinaci Pohotovosti pro dospělé dne 28. 5. 2022. Také bych chtěla poděkovat sestřičkám z urologické ambulance za lidský a profesionílní přístup k pacientům. Ještě jednou díky všem. I.E.


Poděkování neurologii

27.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování neurologickému oddělení Dobrý den, rád bych tímto poděkoval neurologickému lůžkovému oddělení nemocnice Přerov, za lidskou a lékařskou péči, kterou mi věnovaly zdravotní sestry a lékaři Tereza Filipi a Petr Havlíček. Moje hospitalizace od 23.4. 2022 do 28.4.2022 na pokoji č.8. Přeji všem spokojený rodinný život, méně zdravotních potíží, klid a mír. F.R., 87 let  


Poděkování celému týmu z gynekologicko–porodnického oddělení

26.5.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den. Chtěla bych velice poděkovat paní doktorce Hájkové a celému týmu z Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Šternberk za precizně provedenou operaci, profesionalitu a lidský přístup:) I.N.


Poděkování ortopedii

26.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěl bych tímto způsobem poděkovat celému týmu pracovníků oddělení ortopedie, kde jsem byl od 23.05.2022 do 26.05.2022 hospitalizován a operován. Kvalitu zákroku (v rámci svého pocitu) budu moci posoudit asi až trošku později. Každopádně celkový přístup veškerého personálu mi ty tři dny hospitalizace tak zpříjemnil, že i přes bolest ze zranění, budu rád vzpomínat. Závěrem přece jen vyzvednu jedno jméno, a to MUDr. Lukáš Baco. Od prvotního ošetření po poslední vizitu nezbývá než uvést, že je to člověk-profesionál na svém místě. Ještě jednou tedy velký Dík. P.


Pochvala pro Ortopedii

25.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den , chtěla bych z celého srdce poděkovat za operační výkon panu Mudr.L.Baco a celému týmu jak na oddělení tak na operačním sále .Všem Vám velmi děkuji za Vaši profesionalitu ,podporu ,péči a starostlivost . Moc si toho vážím .Přeji Všem zdraví a mnoho spokojených pacientů . S pozdravem M.M.


Poděkování neurologii

19.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážená nemocnice, dovoluji si dát zpětnou vazbu na vyšetření, které jsem absolvoval ve Vaší nemocnici na neurologickém oddělení (jmenovitě MUDr. Havlíček a sloužící setry). Velmi mě potěšil lidský přístup, jednání, profesionalita, a to i vzhledem k tomu, že si uvědomuji, kolik máte denně pacientů a jaké obtížné situace musíte řešit. Vždycky jsme se obraceli na přerovskou nemocnici, i když doufáme, že to nebude potřeba, zůstane to tak i na dále. S pozdravem Mgr. P-K.


Poděkování neurologii

17.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Chci poděkovat za péči při hospitalizaci na Neurologickém oddělení a sdělit pár poznatků. Vlídné a vstřícné jednání všech lékařů. Byli jsme na pokoji dva pacienti. Já mám hodně přes 70, druhý pacient několik let přes 80. Přesto všechny sestry (i žákyňky a ostatní personál) byly milé, vždy z úsměvem a ochotou. Asi je nějak vybíráte :-). A to ještě na chirurgii je sestra, která hýří optimizmem a rozdává malé dárky, které doma vytváří. Uvedené chování sester působí na pacienta velmi blahodárně. Oba dva jsme si připadali jako osoby VIP. Všude čisto, dokonce nové sklenice na pití čaje se měnily. Data pacientů ze všech oddělení(i historie několika roků) jsou uložena v databázi a přístupné na PC - perfektní. Řídit úspěšně takový areál je velmi náročné a vedení nemocnice to umí. Máte vynikající týmy. Ještě jednou děkuji za vynikající péči a léčbu. E.B.  


Poděkování ortopedii a LDN

16.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, rád bych poděkoval i za svého otce za péči, kterou mu Vaše nemocnice věnovala po úrazu zlomeniny stehenní kosti. Nejdříve týden na ortopedii, operace a pak následovalo 5 týdnů na LDN a rehabilitace. Na ortopedii oceňuji profesionální přístup, operace ve věku téměř 88 let není samozřejmá, dopadla dobře. Zatímco je výsledek operace vidět ihned, následná péče a rehabilitace vyžaduje trpělivost. Chtěl bych pochválit vstřícnost vrchní sestry Máčkové a všech lékařek a sester na LDN, které pomohly otci vrátit se postupně po těžkém úrazu do stavu alespoň částečné pohyblivosti a soběstačnosti. A.K.


Poděkování novorozeneckému oddělení a oddělení šestinedělí

9.5.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, dne 29.4.2022 se nám u vás v Nemocnici Šternberk plánovanou sekcí narodil syn Lukášek. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří byli při narození syna na sále, zejména porodníkovi MUDr. Radimu Lužnému, a dále všem sestřičkám z oddělení šestinedělí a z novorozeneckého oddělení, hlavně těm sestřičkám, které měli 29.4. noční službu, díky jejich skvělé péči jsem mohla mít i po sekci syna celou dobu u sebe. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem J.F.


Poděkování porodnickému oddělení

8.5.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Byla jsem zde hospitalizovaná od 28.4.s vysokým tlakem. Chtěla bych všem poděkovat jak z oddělení šestinedělí, tak na porodním sále, porodním asistentkám a p. doktoru Feitovi. Všichni byli úžasní a profesionální. Ještě jednou moc děkuji. Díky Vám budu mít na pobyt zde pěkné vzpomínky. K.


Pochvala celému týmu šestinedělí

5.5.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Velké poděkování celému týmu šestinedělí. Bez Vás by to nešlo. Bylo o nás krásně postaráno. Oceňujeme především péči, vlídná slova, lidský přistup. Vše bylo na jedničku. Děkujeme  J. N. a Ž. H. PS: Dovolím si poděkovat především paní Navrátilové a Svobodové.


Poděkování Rehabilitačnímu oddělení

3.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dovolte mi touto cestou poděkovat primářce paní MUDr. Janě Řezáčové za veškerou její péči a ochotu. Také bych chtěla poděkovat sestře Andrei Plhalové za její velkou obětavost, trpělivost a nepřetržitý úsměv na tváři, který zlepší náladu každému pacientovi. V neposlední řadě patří velké díky i řidičům sanitek, kteří jsou obětaví a za každých okolnosti mi pomůžou. Srdečně zdravím J.S.


Pochvala za krásný přístup porodnickému oddělení

3.5.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Všem sestřičkám, p. doktorce Kristýně a je jejím asistentkám u porodu. Strašně veliké díky. Byly jste všeci ochotní, krásný přístup, jak ke mně, tak i k miminku. Byli jsme max. spokojeni. Děkujeme Z. S. a T.


Poděkování za skvělou péči

3.5.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Moc děkuji celému oddělení za skvělou péči! Bylo mi tu s vámi moc hezky, děkuji za vaši práci a empatii. T. D. + V.


Pochvala personálu šestinedělí

3.5.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Moc děkujeme celému personálu šestinedělí. Všichni jsou moc laskaví.   I. L.+ J.


Pochvalný dopis ortopedii

2.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Nemocnice AGEl Přerov Dvořákova 1800/75 751 52 Přerov   Věc : Poděkování      Jmenuji se R.S. a byl jsem dne 24.3. 2022 u vás operován. Jednalo se o TEP kyčle. Hospitalizace proběhla od 23.3. do 31.3. 2022 na lůžkovém oddělení. To vše je běžný postup. Co není v dnešní době úplně  běžné je to, že veškerý personál, který mi poskytoval servis se choval vzorně. Je vidět, že jde o sehraný tým. Zejména profesně i lidsky. Pocházím z Kyjova.  I tam je velké zdravotnické zařízení a také ortopedické oddělení. Takové renomé ve svém okolí bohužel nemá. To je ten důvod,  proč jsem měl zájem o zákrok ve vaší nemocnici. Ze zkušenosti vím, že většinou vedení těchto zařízení a primariátů musí řešit nepříjemné stížnosti. Poděkování je méně časté. Uznávám, že jde vždy o úhel pohledu. Já osobně mám ve vašem případě opačnou zkušenost. Proto zasílám tuto velkou pochvalu !!! Zároveň musím ocenit práci i vystupování pana MUDr. P. Přikryla, Ph.D., který stojí v čele výše zmiňovaného týmu. Bez jeho osobních schopností a určité vize, nemůže být ortopedie dlouhodobě na takové úrovni. Proto je v mém bydlišti vaše nemocnice tak kladně vnímána. Závěrem mého dopisu Vám chci říci, že pokud v budoucnu budu potřebovat léčbu v oblasti pohybového aparátu, obrátím se opět s důvěrou na vaše zařízení.  S pozdravem RS V Kyjově dne 2.5. 2022


Poděkování CHIURGII, RDG, AMB

2.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, Vidím zde na Vašich stránkách poděkování. A chtěl bych také přispět. Lečil jsem se v březnu na oddělení JIP po zákroku. Chtěl bych říct, že mne velmi mile překvapil a potěšil přístup sestřiček a také samozřejmě doktorů. Ochota, vstřícnost, zájem a porozumění. A samozřejmě odbornost. Nechtěl bych se tam samozřejmě vrátit, ale alespoň touto formou poděkuji. A to vše samozřejmě nejen na tomto oddělení, ale i na jiných, kde jsem byl na vyšetřeních - chirurgie, rtg, příjem.... Personál je milý a vstřícný a je cítit zájem o pacienty. O.R.


Poděkování chirurgii

1.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

  Dobrý den, chtěl bych poděkovat MUDr. Pavlovi Maršálkovi a lékařce Karle Jankové, sestrám Kytlicové Monice, Kudrnové Michaele a všemu ostatnímu personálu z Jednotky intenzivní péče nemocnice AGEL v Přerově, za vzornou a příkladnou péči při hospitalizaci mé manželky M.Z. Hezký den přeje Z.Z.


Poděkování ortopedickému oddělení

1.5.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, ráda bych touto cestou velmi poděkavala panu doktorovi Dušátkovi z ortopedie. Vloni v květnu operoval moji maminku M. V. po úrazu obou zápěstí, přijímal ji také na urgentním příjmu. Nyní byla na poslední kontrole a ruce má plně funkční.Panu doktorovi obrovské díky za přístup i odbornost. Stejně tak i sestřičce v jeho ambulanci. S úctou I. B. a M. V.


Poděkování ortopedii

29.4.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, v nemocnici jsem byl operován s kolenem na ortopedii panem Václavkem. Pravda, že s doktorem jsem se zatím do styku moc nedostal. Ale jinak, personál přijemný, ochotný, milý. Sestřičky starostlivé, už při přijezdu na sál, přijemný rozhovor s anestezilogem panem Šimšou, suprový přistup, uklidnoval, vysvětloval co se děje, co se podavá. Supr přistup i od všech ostatních na sále. Po operaci práce sestřiček výborná, přinesli, postarali se o mě, od bolesti dávali vše potřebné, milé i na rozhovor a uklidnovali, byla i sranda. Pan doktor Pospíšil, mi dělal punkci kolene 3x a hrozná úleva, nebolelo, pán velice přijemný, jemný, opatrný . Vše vysvětleno, na otázky mi bylo odpovězeno. Poslední věc bych chtěl poděkovat panu fyzioterapeutovi pan Aleši Kácelovi, sympaťak, své práci rozumí na jedničku, vše vysvětlit, práce ho baví, cvičení sním byli výborné, suprový přístup. Uvidíme co bude do budoucna, ale momentálně jsem s vaší nemocnicí a personálem nadmíru spokojený! JJ


Poděkování personálu oddělení ORL

29.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

V úterý 26. 4. 2022 jsme byli propuštěni se synem po adenotomii. Chtěla bych poděkovat personálu ORL lůžkového oddělení za úžasnou péči. Sestřičky, lékaři, zkrátka všichni byli usměvaví, milí, starostliví a ochotní s čímkoli poradit nebo pomoct. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně sil v další práci a spokojené pacienty. H. Š. a J.


Poděkování sestřičkám

29.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Všem sestřičkám děkujeme za skvělou péči, příjemný a profesionální přístup. Moc za vše děkujeme, manželé S.


Poděkování LDN

27.4.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Vedení nemocnici AGEL Přerov  Chtěl bych tímto poděkovat za vzornou a obětavou péči všech sester na LDN-B.  Díky jim pobyt tady je snesitelný, i když jsem měl původně velké obavy. Ještě jednou díky.  O. H .


Velké poděkování na oddělení LDN

27.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chceme vyjádřit velký a upřímný dík všem sestřičkám, sanitárkám , sanitářům a zejména vedoucímu lékaři odd. LDN D paliativní péče- docentu Kalovi a staniční s. Bittnerové, za vzornou péči o našeho tatínka-p. P. M. Statečně bojoval s těžkou, nevyléčitelnou nemocí, která přišla jako blesk z čistého nebe. S vaší profesionální péčí a psychickou podporou se tatínkovi a tím i nám dařilo toto bolestné období zvládat. občas dokázal i zašprýmovat. Tatínek měl rád přírodu, rodinu, les, zahrádku, kolo a kamarády. Uskutečnění mnoha plánů, které nosil v hlavě už mu nebylo dopřáno. Zůstanete pro našeho tatínka andělskými pomocníky, kteří mu svým profesionálním přístupem pomohli důstojně a bez velkých bolestí přejít na druhý břeh. Za to vám všem na odd. LDN D děkujeme! Vděčná manželka, dcery A. a P. s rodinami.


Poděkování

26.4.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, rád bych aspoň touto cestou poděkoval panu doktoru Puszkailerovi za jeho přístup ke mně jako pacientovi, profesionálně provedenou operaci tříselné kýly a celému kolektivu, který kolem sebe má. Byla to má první operace a vůbec jsem nevěděl, co mne čeká. Sestřičky den před operací, v den operace, na operačním sále a po operaci o mne pečovali ve dne v noci až mi bylo z toho trapně. Opravdu velký dík a moc si Vás všech vážím a děkuji Vám. Je to málo Vám všem a panu doktorovi poděkovat a zasloužili byste daleko více. Přeji Vám všem pevné zdraví, normální pacienty a mnoho štěstí. ještě jednou velký DÍK !!!! R. H.


Poděkování LDN

24.4.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Zdravím Vás paní vrchní sestřičko Máčková, Tímto chci moc poděkovat za veškerou péči, kterou jste věnovala mému tatínkovi panu Š.. Se srdečným pozdravem dcera K. N.


Pochvala a poděkování porodnickému oddělení

23.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Veliké díky oddělení šestinedělí i děvčatům na porodní sál, obzvlášť porodním asistentkám, které měly službu 20.4.2022. Obdivuji je za jejich práci, profesionalitu a hlavně za jejich lidský, milý přístup během porodu. Veliké díky i paní doktorce, která byla při příjmu (19.4.2022). A také panu doktorovi Kinclovi. Kdybych rodila po třetí, nebudu váhat a opět si vyberu prostějovskou porodnici.    Děkuji, P. S.


Pochvala pro oddělení šestinedělí

23.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Vážení a milí zdravotníci z oddělení šestinedělí, rádi bychom Vám i touto cestou poděkovali za Vaši péči, kterou jste nám věnovali. Byli jsme zde s tatínkem na prohlídce a moc se nám porodnice i atmosféra mezi zaměstnanci líbila. Nicméně takový NADSTANDARD-lásku, péči, úsměvy, trpělivost, odbornost a maximální míru cenných rad jsme nečekali-respektive nás to naprosto dojalo a mile překvapilo. Je úžasné vidět, že i z dnešní opravdu nelehké době je na světě takové milé pracoviště-s lidmi, kteří svou práci podle mého (našeho) názoru dělají nad běžné rozměry. Moc si toho vážíme a věříme, že si toho budou vážit i ostatní, kterým Vaši porodnici s radostí doporučíme. Přejeme vám, ať vám váš elán a láska k vaší profesi vydrží co nejdéle! Děkujeme, se srdečným pozdravem L. G., M. a M. K.


Poděkování LDN

20.4.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Srdečné a upřímné poděkování celé přerovské nemocnici a zvláště všem z LDN, paní primářce, sestrám, kteří se tak krásně lidsky starali o paní Jiřinku, která zde podlehla zákeřným chorobám a díky všem co jste se starali, aby neměla bolesti, odešla na věčnost usmířená a v klidu. Moc velký dík. Ing.A.H.


Poděkování neurologii

20.4.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Moc děkuji paní Mudr.Eleně Švamberkové nejen za profesionální ale i lidský přístup k pacientovi.


Poděkování Hemodialýza

18.4.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Pro dialyzační oddělení Velký dík za Vaši pomoc a péči. Rodina W.


Velké poděkování za krásný přístup paní doktorce z dětského oddělení

8.4.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chci Vás informovat o mé včerejší (7.4. 2022) zkušenosti s návštěvou dětské pohotovosti, respektive s paní doktorkou MUDr. Terezou Blažkovou. Včera, po 18. hodině jsem přijel na pohotovost se svým 6 letým synem D.Č. Měl vysoké horečky, zvracel, hnisavý zánět oka,.. celkově byl naprosto unavený a vyčerpaný, navíc vystrašený z návštěvy nemocnice. Ale paní doktorka MUDr. Tereza Blažková byla naprosto ÚŽASNÁ!! Tak skvělý, lidský, pozitivní a profesionální přístup jsem u doktora zažil poprvé. Synovi nevynechala jedinou, byť i banální věc - brala naprosto vážně zřetel na každou jeho stížnost, co ho bolí a co mu je. Měla k němu jako k dítěti tak úžasný, vřelý, milý a profesionální přístup, že se syn přestal bát a byl klidný. Věnovala se mu dokonale! Mě jako rodiči vše vysvětlila a o všem poučila tak, že jsem neměl problém porozumět a pochopit vše co bylo třeba. Jsem naprosto nadšený přístupem tak skvělé doktorky. Prosím o pochvalu a motivační ohodnocení tak skvělé doktorky MUDr. Terezy Blažkové, protože kdyby byli všichni doktoři tak svědomití, profesionální a lidští jako je ona, byla by Vaše Nemocnice AGEL Šternberk tou nejlepší nemocnicí. Protože vše je o lidech a o jejich chování. A to paní doktorka má andělské!!! Děkuji. Přeji vám, mnoho úspěchů a samé skvělé profesionály, jako je paní Tereza Blažková. S přáním hezkého dne M.Č.


Pochvala pro LDN

7.4.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Na LDN C  paní primářkaje skvělá a profík a jako MUDr. Malátková je i MUDr. Kovaříková plus celý kolektiv ochotných a slušných lidí zde. Děkuji P.P.


Poděkování oddělení ARO a chirurgii za skvělou péči

27.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Krásný den přeji, chci touto cestou poděkovat sestřičkám i lékařům nebo spíše všem andělům oddělení ARO a chirurgie Nemocnice Šternberk za skvělou péči, laskavost, pozornost a starostlivost o mé tělo v době předvánoční i vánoční. Děkuji mnohokrát :-). Slovy nelze vyjádřit vděčnost, jak moc si vážím Vaší práce. Přeji Vám všem pohodu a lásku v srdci i v duši. I.S.


Poděkování a ocenění kvalitní péče

27.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den. Chtěla bych ocenit kvalitu péče v Nemocnici Šternberk. Od 14.3. do 18.3.2022 jsem byla hospitalizovaná na gynekologii Vaší nemocnice. Prosím poděkujte všem od ambulance přes oddělení a operační sály za příkladnou péči, empatii, vysokou odbornost a vstřícnost. Klinika pod vedením primáře MUDr. Látala odvádí skvělou práci. Děkuji J.Z.


Poděkování RDG a chirurgii

23.3.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za to, že zaměstnáváte takové lidi, jako je paní Petříková na RTG. Delší dobu jsem na rentgen do nemocnice nemusela. Dnes jsem navštívila toto pracoviště se svou maminkou pro kontrolní RTG po zlomenině páteře. Měly jsme tu čest potkat se zde se sestřičkou?paní doktorkou? nevím, ale byla jak anděl z nebe. Člověk plný ohleduplnosti, citlivosti, šetrnosti, ochoty, empatie... nevím, kde se to v ní vzalo, ale už dlouho jsem se nesetkala ve Vašem zařízení s tak úžasným zdravotníkem. I já jako doprovod i maminka jsme nevěřily vlastním očím. Díky, díky za to, že máte takové lidičky mezi sebou a totéž platí o paní doktorce Karle Jankové, k níž šla maminka následně na kontrolu. Předejte prosím oběma můj i maminčin vděk. Mgr. L.P


Poděkování lůžkovému oddělení chirurgie

15.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat a ocenit práci sester a lékařů lůžkového oddělení chirurgie Nemocnice Šternberk, zejména jejich fundovanost a přístup, ve kterém se vzácně pojí rozum, profesionalita a lidský přístup. V našem případě pomohli vyřešit akutní zdravotní stav mého otce, ohrožující jeho život a také jemu i nám dopomohli pochopit a přijmout lidsky nesnadno přijatelné řešení – amputaci levé dolní končetiny. Děkujeme za vaši péči a přejeme vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě. Bůh vám žehnej! A.P.  


Pochvala pro porodnické a novorozenecké oddělení

10.2.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Ráda bych předala pochvalu porodnickému a novorozeneckému oddělení Nemocnice Šternberk. 27.12.2021 jste nám pomohli přivést na svět holčičku E. Zejména bych chtěla poděkovat PA Kateřině Běhalové, která se mi po celý den věnovala na 120% a díky které jsem se cítila naprosto v bezpečí a psychické pohodě, i přes velké bolesti a komplikace. Na takové chvíle se nezapomíná a když si na svůj porod vzpomenu, budete v něm vždy zářit jako slunce. Bohužel si nevybavím všechna jména, a tady bych chtěla podotknout, že jsem se za celou tu dobu nesetkala ani s jediným nepříjemným zaměstnancem, ale dále bych chtěla vyzdvihnout velmi laskavou a milou paní anestezioložku, která mi byla u hlavy při SC a prováděla mě jím. Ve chvíli, kdy je člověk nejzranitelnější, tyto vlastnosti velmi ocení. Pan doktor Harašta mě předtím na porod skvěle připravil a tím mu také děkuji za jeho přístup. Celý tým ten den pro nás dělal, co mohl, a to není samozřejmost, budu vám za zdravou dceru vděčná do konce života. Na novorozeneckém oddělení smekám především před podporou kojení. Dá se říct, že u mě někdo byl každé kojení po cca 2 hod., protože se úplně nedařilo. Kde jinde by vám takhle pomáhali? 100% péče ve všech směrech, tleskám!! To, co děláte, má smysl. M.Č.


Poděkování porodnici za úžasnou péči

10.1.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den.  Minulý měsíc jsem ve vaší porodnici Nemocnice Šternberk porodila a bylo to poměrně náročné. Vyskytly se nějaké komplikace, a proto bych chtěla mockrát poděkovat za úžasnou péči, kterou mi celý personál poskytl. Obrovské poděkování patří MUDr. Hájkové Daniele i paní Poštulkové Veronice, byly opravdu skvělé a doufám, že se spolu u druhého porodu zase setkáme. Sestřičky byli také úžasné (nepamatuji si všechny, ale například paní Hošková, Hrudníková) jsou opravdu milé, ochotné, vstřícné a kdybych se tolik nebála krve, injekcí atd. tak bych s těmito lidmi opravdu ráda pracovala. Ještě jednou opravdu mockrát za všechno děkuji. D.P.  


Poděkování dětskému oddělení

7.12.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, touto cestou bych chtěla moc poděkovat paní doktorce Balážové a zároveň celému dětskému oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Paní doktorka nám moc pomohla s dcerkou a za to jí velké díky. Vyslechla mě, poradila a snažila se pomoci, aby se léčba mé dcery rozjela co nejdříve. Zato jiní odborníci z jiného zařízení nás neustále odmítali. Takže se díky paní doktorce a dětskému odd. rozjela léčba mé dcery. Dcerka byla na odd. déle jak týden. Ještě k dalším problémům měla covid, což chápu, že to pro odd. nebylo jednoduché.  Ale všichni se chovali pěkně, ochotně a mile. Moc děkuji za lidský přístup, pochopení a přeji co nejméně dětských pacientů. K. J.


Poděkování internímu oddělení

3.12.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat celému týmu na interně v Nemocnici AGEL Šternberk za skvělou péči a velice lidský přístup k mé mamince a následně i ke mě, zejména oběma lékařkám a sestrám.    Děkuji velice moc.    R. N.


Poděkování hemodialyzačnímu oddělení

2.12.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, děkuji za péči všem pracovníkům dialyzačního oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Jste úžasní. Jsem rád, že jste. Děkuji vám všem za péči, kterou jste mi poskytli, když jsem ji potřeboval. Přeji vše nej…, nejvíce zdraví, štěstí a lásky. Váš pacient M.M.


Poděkování hemodialyzačnímu oddělení

1.12.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, děkuji MUDr. Janušové a sestrám dialyzačního oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Byla jsem zařazena ke kombinované transplantaci a dostala jsem tak druhou šanci žít a vidět vyrůstat své vnouče. Ještě jednou moc děkuji :o) Vaše pacientka.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

14.11.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za péči v porodnici ve Šternberku. Od začátku, kdy jsem se přišla přihlásit bylo všechno perfektní. Paní doktorka Hájková byla velmi příjemná a ochotná, už při příjmu i dalších kontrolách tak i při propuštění domů. Porod byl naprostou úžasný a tímto moc děkuji paní Věře Sivkové, která se o mě starala. Byla naprosto skvělá. A také poporodní péče ať už o mě nebo i syna byla perfektní. Ochotné sestřičky a lékaři na obou stranách. Rodila jsem tady už před 6 roky a byla jsem opravdu velmi mile překvapená, jak se to tady změnilo. I jídlo bylo chutné na to, že bylo nemocniční. :-) Velké díky. L. Š.


Poděkování chirurgicko-traumatologickému oddělení

27.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat veškerému personálu chirurgicko-traumatologického oddělení Nemocnice AGEL Šternberk za profesionalitu, péči, vstřícnost, empatii a lidský přístup, kterého se mi dostávalo po celou dobu hospitalizace i při následné ambulantní péči. Děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci. S pozdravem a přáním příjemného dne, J.H.


Poděkování dětskému oddělení

24.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, tímto bych chtěla pochválit a zároveň poděkovat celému šternberskému dětskému oddělení. Již 2x mi přijímala dceru paní doktorka Blažková a její profesionální a vždy pozitivní přístup, mě jako panikařící mámu velmi uklidnil. Oběma mým dcerám vždy pomohli a nedovedu si představit, že bych měla jezdit s dcerami až do vzdálené Olomouce. Jejich práce není vůbec jednoduchá, já sama je obdivuji, za jejich vždy dobrou náladu, vřelý přístup k dětem a podporu rodičům. Ta panika každé mámy a každého táty, když s vaším dítětem něco je v nepořádku, je opravdu strašná, vždy jsou ochotni poradit, vysvětlit a podpořit rodiče, aby tu nemoc společnými silami překonaly. Nejen doktoři, ale i sestřičky vykonávají svou práci svědomitě, jsou vždy veselé, úžasné, milé a hodné k dětem a pan primář Malec má srdce ze zlata. Tímto ještě jednou děkuji dětskému oddělení Nemocnice AGEL Šternberk a určitě nejsem jediná máma, která děkuje a které pomohli vyléčit tu jejich ratolest. S přátelským pozdravem M.E. a dcery V. a S.


Poděkování dětskému oddělení

17.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, rádi by jsme poděkovaly celému týmu na dětském oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Ležely jsme u Vás od 15. do 16. 10. 2021 a byla jsem mile překvapená. Máme za sebou nemocnici v Olomouci, Brně a Praha Motol a u Vás jsme se cítily úplně nejlépe. Strašně děkujeme paní doktorce Tereze Blažkové. To je tak milá a pozitivní lékařka že jsem byla úplně nadšená. Úplný anděl. Děkujeme sestřičkám, jak co nás přijímala, tak sestřičce na noční směně. Příjemné, milé, ochotné. Ani jednou nebyl nikdo nepříjemný. I při příjmu se mnou jako s matkou syna počítaly a ani nezaváhaly že bych tu s ním nebyla. A věřte, není toto automatické. Jediné co bych vytknula tak to, že maminky nemají vlastní sociální zařízení na pokoji ale to jen taková maličkost. Ještě jednou mockrát děkujeme a budeme všude chválit. Hezký den N.


Poděkování primáři a sestřičce na dětské pohotovosti

16.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, dnes, dne 16. 10. 2021 v 15:00 hodin jsme navštívili dětskou pohotovost v Nemocnici AGEL Šternberk se synem, kde ordinoval pan primář MUDr. Štěpán Malec a moc milá sestřička. Chtěla bych touto cestou poděkovat za jejich laskavý, chápající a respektující přístup k dítěti i k nám, rodičům. Nestihli jsme jim s manželem pořádně poděkovat, proto budu ráda, když se to k nim donese alespoň touhle cestou. Ještě jednou velké díky a více takových zdravotníků! M.


Poděkování internímu oddělení

12.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Z celého srdce chci poděkovat všem lékařům i sestřičkám interního oddělení šternberské nemocnice, kteří se věnovali a vzorně pečovali o moji maminku J.E. po dobu její hospitalizace na tomto oddělení v červnu 2021. Zároveň velmi děkuji primáři MUDr. Lukáši PRUCKOVI za péči, vstřícné, odborné a lidské jednání. Přeji všem zdravotníkům interního oddělení v jejich náročné práci hodně sil a energie do dalších dnů a příjemnější moderní pracovní prostředí v novém pavilonu, který se v nemocnici buduje. Sama jsem celý profesní život působila ve zdravotnictví a vážím si všech, kteří i v této nelehké době zajišťují náročnou péči o nemocné. Dcera L.


Poděkování internímu oddělení

19.9.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Děkuji za příkladnou péči v době mé hospitalizace 7. - 9. září v Nemocnici AGEL Šternberk na interním oddělení. A díky za vyhovění mé prosby o nadstandartní pokoj. Přeji Vašim zaměstnancům klid a pohodu v jejich těžké práci. Velmi si vážím práce všech zdravotníků v této nelehké době.  K.L.


Online formuláře: