Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 582 315 111
+420 582 359 169
+420 582 359 170

O nás

Poděkování a pochvaly

Recenze spokojené pacientky

19.4.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Porod duben 2023 Prvorodička – plánovaný císařský řez z důvodu KP Poradna – pozitivní Porod – pozitivní, nad očekávání Přístup personálu před samotným zákrokem ať už příjem den předem a poté v den operace naprosto profesionální. Péče o mě byla na jedničku. Co se týče samotného zákroku. Ráno proveden klystýr, cévka a monitor. Poté jsem byla převezena o patro níže na operační sál, kde už byl připravený operační tým. Velké díky bych chtěla věnovat MUDr. Petru Dýmalovi, který mi napoprvé zavedl spinální anestezii (skoro jsem to necítila) a vše mi precizně popisoval a celou dobu stál zamnou a velice mě podporoval. Dále bych chtěla poděkovat MUDr. Marii Potyšové spolu s celým operačním týmem za profesionální práci, jizva je nádherná, vše bez komplikací. Přiložení dcery proběhlo hned na operačním sále, poté bonding s tatínkem. Šestinedělí a novorozenecké– Porodní asistentky a sestry moc ochotné, určitě se najdou vyjímky, kde bych něco vytkla, ale komplexně moc pozitivní. Staniční sestra Hradilová byla moc nápomocna jak mě tak i tatínkovi, vše vysvětlila ohledně monitoru dechu a celkově opravdu nápomocná. Ostatní sestry pomohly s kojením, s koupáním, nikdy jsem se nebála zeptat, vždy mi vyšly vstříc. Vždy byly připravené kojenecké čaje, čisté oblečení pro miminka dokonce i svačinky neustále k dispozici. Jídlo bohužel vidím jako velké negativum, ale to je asi všude. Pokoj - nadstandard, bylo vše k dispozici, velké koupelna, lednice, TV, každé ráno úklid. Celkově hodnotím na 1 s hvězdičkou.


Poděkování zaměstnancům chirurgického oddělení

18.4.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Byla jsem hospitalizovaná 22.3.-28.3. 2023 na Chirurgii A s plánovanou operací břišní kýly. Chtěla bych tímto moc poděkovat zdravotnickému personálu za jejich přístup k pacientovi. Jsou to odborníci na správném místě. Byla jsem velmi spokojená. Děkuji, s pozdravem I. P.


Poděkování personálu Onkologického oddělení

26.3.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Poděkování Onkologickému oddělení. Jsem pacientem Onkologie v Prostějově a chtěl bych touto cestou poděkovat ošetřujícímu lékaři MUDr. Praskačovi za jeho profesionální přístup k pacientům. Patří mu můj obdiv a poděkování za příkladnou odbornou zdravotnickou péči. V neposlední řadě patří moje poděkování celému kolektivu sestřiček pod vedením vrchní sestry Bc. Marty Osladilové za jejich lidský přístup a ochotu vždy vyhovět. Děkuji


Poděkování Centru léčebné rehabilitace

22.3.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Poděkování kolektivu Centra léčebné rehabilitace V průběhu měsíce února 2023 jsem byla po operaci TEP kyčelního kloubu hospitalizována na oddělení Centra léčebné rehabilitace nemocnice AGEL Prostějov. Hned v úvodu se vrchní sestře, paní Jarmile Večerkové podařilo vyřešit nelehkou situaci na oddělení. Chtěla bych dále touto cestou poděkovat za velmi profesionální a navíc velmi laskavý přístup všech pracovníků oddělení – dočasně i neurologického - k nám pacientům. Převážně jsme nebyli v dobré fyzické kondici a rozpoložení. Ale všichni kdo o nás pečovali, tak činili s úsměvem a s ochotou. Brzy dobrou náladu přenesli i na nás pacienty, takže mezi námi vznikla nebývale přátelská atmosféra. S těšením a beze strachu jsme očekávali každodenní i velké vizity. Bylo jisté, že se při nich dozvíme vše o aktuálním zdravotním stavu a že zbude i prostor pro empatické povzbuzení. Pobyt se mi trochu zkomplikoval stavy zimnice a horečky bez dalších zjevných příznaků. Paní doktorka Kamila Pokludová velmi pečlivě přistoupila k vyšetřením příčin a do domácí péče mne propustila až po úplném doléčení. Takže jsem mohla bez obav nastoupit následnou lázeňskou péči. V neposlední řadě bych chtěla vyslovit velké uznání práci odborných fyzioterapeutek, u mne konkrétně paní Jakubské a paní Vychodilové, které mi daly motivaci svým nápaditým a různorodým cvičením k tomu, abych na sobě pracovala i dále. Eva D.


Poděkování celému kolektivu LDN-C

20.3.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobré ráno paní hlavní sestro, chtěla bych poděkovat celému oddělení LDN-C . Všem sanitárním, sanitárnímu, všem sestřičkám, paní staniční a paní doktorce, panu primáři za lidský a obětavý přístup k pacientům, na tomto oddělení jsem se cítila moc dobře. DĚKUJI ZA VAŠI NAMÁHAVOU PRÁCI. P. M.


Poděkování chirurgickému oddělení

13.3.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, jmenuji se Ivo M. a dne 1.3.2023 jsem podstoupil operaci na chirurgickém odd. nemocnice Prostějov. Tímto bych chtěl poděkovat všem, na chirurgii, kdo se o mě starali a připravovoli mě na zákrok včetně studentek SZŠ. Zvláštní poděkování však patří kolektivu operačního sálu a zvláště sestřiček na dospávacím pokoji. Díky za příjemné jednání a profesionální přístup. S pozdravem Ivo M.


Poděkování na gynekologicko-porodnické oddělení

1.1.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dcera V. se u Vás narodila 1.9. a všem moc ještě jednou děkujeme, a speciálně velmi vzpomínám na paní Jarmilu Večerkovou a její kolegyni, s kterou se střídaly na směnách (měla krátké vlasy a bohužel nevím jméno), ale obě byly poklad a moc mi pomohly.  L.K.


Poděkování za perfektní péči v porodnici

1.1.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Děkuji za perfektní péči, která se nám v květnu dostala s miminkem ve Vaší porodnici. Jste skvělí. M. K.


Poděkování za skvělou péči nejen při porodu

1.1.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Děkujeme za skvělou péči, která se nám s Dominičkem v listopadu dostala, nejen při porodu, ale po celém pobytu ve Vaší nemocnici, největší dík patří paní Jarmile Večerkové, moc nám pomohla. M. M.


Velký dík celému personálu porodnice

11.12.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Porodnici Prostějov moc ráda doporučuji. Oba porody v této porodnici a poporodní péče byla na jedničku. Personál od sestřiček přes porodníky, byl skvělý a patří jim můj velký dík. Třetí dítě již neplánuji, ale kdyby ano, rozhodně by to bylo znovu u Vás. Děkuji! S pozdravem a přáním hezkého dne, V. S.


Poděkování všem z porodnice

10.12.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, Měl jsem možnost být u 5ti porodů. Dva proběhly v FNOL a poslední 3 ve šternberské porodnici. FNOL by se měla od vaší porodnice učit. Chci vyjádřit obdiv a poděkování všem kdo se podílí na chodu a vzhledu porodnice. Krásné prostředí, kde je radost přivést na svět další život. A zároveň se důstojně rozloučit. Od druhého porodu tady u vás jsme se s manželkou vrátili sami bez miminka. Důstojně se rozloučit v takové chvíli je nesmírně důležité. Poslední porod byl nádherný a my máme našeho V. Moc děkuji úžasným sestřičkám, milým lékařům, dámám starajícím se o úklid a prostě všem, kteří vytváří tuhle bezva porodnici. Hlavně chci poděkovat své ženě, která se rozhodla přistoupit vědomě k V. porodu. Název kurzu mě trochu odrazoval, ale to nejmenší, co můžu udělat je podpora. Teď zpětně jsem za to nevýslovně rád. Umět poznat fáze porodu. Vědět, jak se v nich chovat, co dělat a nedělat. Vytvořit si s lektorem osobní vztah na základě jeho přístupu a zkušeností. Nepopsatelné je mít tohoto člověka jako porodní asistentku, která moji ženu provedla porodem tak jak si moje paní přála a jak bylo v danou chvíli možné. Moje žena dostala možnost se připravit a prožít úžasný porod a já vidět největší sílu a energii. Vy všichni, kteří milujete svojí práci, věříte v to, co děláte, máte moji hlubokou úctu. Díky tomu totiž máte sílu dělat věci jinak, lépe. To je pro nás rodiče důležité. Mockrát děkuji za mé nejsilnější a nejkrásnější zážitky v mém životě. V úctě váš „hrdý otec“.


Poděkování pro oddělení ORL

16.11.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěla bych touto cestou poděkovat personálu ORL oddělení – především MUDr.Martinu Navrátilovi, MBA, dále všem sestřičkám a také paní ošetřovatelce za velikou ochotu a vstřícnost s jakou se starali o mého syna. Díky Vaší péči má syn na pobyt v nemocnici jen hezké vzpomínky. Moc děkujeme!


Pochvala sestřičce Schnirchové z urologické ambulance

16.11.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den. 12. 9. 2022 jsem byla ošetřena na urologické ambulanci Nemocnice Agel Prostějov. Pracovala jsem 40 roků ve zdravotnictví a vždy, když jsme již nemohli, říkali nám: vaše práce je poslání. A v dnešní "blbé době" se mi zjevil anděl v podobě sestřičky Michaely Schnirchové, pro kterou je tato práce opravdu posláním. Velice si vážím jejího přístupu k pacientům, profesionalitu a úžasný, lidský přístup ke každému. To se jen tak nevidí. Nemocný člověk je citlivější na každý podnět. Nebýt jí, tak odjíždím domů co by slzavé údolí.


Poděkování chirurgické ambulanci

16.11.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Děkuji za ošetření na chirugické ambulanci. Pan doktor Hošík i sestřičky byly moc fajn, dokonale sehraní a milí. Pomohli mi tak mou "nepříjemnost" přežít v podstatě příjemně. Díky za jejich profesionální vysoce odborný i citlivý přístup.


Poděkování za profesionální péči

16.11.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dne 25.9.2022 jste mě přijali do profi péče se zlomeninou bércové a lýtkové kosti. Chci vyjádřit můj obdiv a srdečné díky panu doktoru Ivu Navrátilovi a týmu na operačním sále, kde jste mi pomohli s fixací zlomeniny.  Oceňuji velice lidský přístup, příjemnou vstřícnou atmosféru před i po operaci. (během nic nevím :-)) Jsem vděčná za lékařský, sesterský, sanitární personál, byli jste mi velkou oporou, byl mi potěšením každý kontakt s Vámi. (pomoc, pochopení, humor, laskavost, úsměvy) Také mi u Vás chutnalo, užila jsem si způsob servírování, a náramně mě potěšila možnost vegetariánské stravy. Děkuji srdečně za pobyt u Vás. Fandím Vaší práci a přeji jen to nejlepší! Jste mou srdeční záležitostí.


Poděkování lékařům a sestřičkám za péči na ARO oddělení

2.11.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych jménem celé naší rodiny poděkovat Vašim lékařům a sestřičkám za veškerou péči, kterou poskytli tatínkovi. Byl hospitalizován na ARO Nemocnice Šternberk a pan primář nám denně poskytoval ochotně informace a umožnil nám tatínka navštěvovat. Bohužel, do života už se nám nevrátil.  V našich srdcích ale žije dál. Ještě jednou díky za obětavost, lidský přístup a přejeme hlavně zdraví všem pracovníkům na ARO. Za rodinu dcera R.L.


Nejsrdečnější poděkování porodnici

1.11.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou co nejsrdečněji poděkovat za narození naší dcery, která přišla na svět plánovaných CS 1.9.2022. V tento den v 9:21h se nám změnil život a i když start naší dcery byl komplikovanější, Váš tým na sále odvedl úžasnou práci a já i nyní se slzami v očích děkuji a smekám před vámi. Přístup lékařů i sester byl naprosto úžasný, a to i včetně poporodní péče. Takový přístup bych přála každé nastávající mamince, a proto mohu vaši porodnici jen doporučit.   Děkujeme za záchranu naší dcery. Do konce života vám za ni budu vděčná. Ať se daří. Krásný den přeje H.R.


Pochvala porodnického oddělení

8.10.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Chtěla bych moc a moc pochválit šternberskou porodnici, ve které jsem přivedla na svět dceru. Bohužel si nepamatuji konkrétní jména, ale každý doktor/ka i sestřička, se kterými jsem zde přišla do kontaktu byli neuvěřitelně příjemní a ochotni vše se mnou konzultovat, kdykoliv poradit, podpořit a potěšit dobrým slovem a hlavně spoustou praktických rad. Z doslechu vím, že není běžné u některých porodnic setkat se hlavně na oddělení šestinedělí s lidským přístupem. Tady je to nadstandardní a opravdu všichni pomohou novopečeným maminkám na startu nové životní epizody po všech ohledech. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala tuto porodnici a doporučuju všemi deseti. Nehledě na krásné prostředí, dobrou stravu, vybavení, přístup k přáním rodičky, služby. Jste úžasní, děkuji moc:) Určitě se nebráním zveřejnění pochvaly kdekoliv vám to přijde vhod. Ať se vám daří! V.G.


Poděkovaní celému chirurgicko-traumatologickému oddělení za jejich obětavou péči

30.9.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému chirurgicko traumatologickému oddělení Nemocnice Šternberk za profesionální a lidský přístup při mé operaci žaludku. Zvláště bych chtěl poděkovat všem směnám (lékařům a sestrám) na lůžkové části traumatologie (III. patro) za starost a obětavou péči, kterou nám, jako jejich pacientům věnují. Děkuji všem. T.O.


Srdečné poděkování celému týmu porodnicko-gynekologickému oddělení

25.9.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, Ráda bych touto cestou vyjádřila srdečné poděkování celému týmu porodnicko-gynekologickému oddělení Nemocnice Šternberk, ale především panu primáři MUDr. Tomášovi Látalovi a porodní asistence Mgr. Kláře Augustinové. Děkuji jim za jejich perfektní profesionální, odborný a zároveň lidský přístup. Jejich práce je odváděna s přesahem. S jejich pomocí jsem mohla hladce na svět přivést holčičku koncem pánevním a na porod budu vzpomínat s láskou. Stejně tak oceňuji velmi kvalitní péči pana primáře Látala v prenatální poradně. Porodnici pod tímto vedením můžu jen doporučit všem maminkám. S pozdravem J.K.


Poděkování Urologické ambulanci

16.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den. 12. 9. 2022 jsem byla ošetřena na urologické ambulanci  nemocnice Agel Prostějov.  Bylo mi hodně ouvej, jsem sama, osmdesátiletá vozíčkářka. Pracovala jsem 40 roků ve zdravotnictví a vždy, když jsme již nemohli, říkali nám: vaše práce je poslání. A v dnešní "blbé době" se mi zjevil anděl v podobě sestřičky Michaely Schnirchové, pro kterou je tato práce opravdu posláním. Velice si vážím jejího přístupu k pacientům, profesionalitu a úžasný, lidský přístup ke každému. To se jen tak nevidí. Nebýt jí, tak odjíždím domů co by slzavé údolí. Nemocný člověk je citlivější na každý podnět. Pokud by jí nějakým způsobem mohla být  udělena pochvala, nebo ohodnocení vás, nadřízených, jistě by si to zasloužila. Danuše H.


Poděkování chirurgii

14.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěl bych poděkovat panu primáři MUDr. Kubačákovi a celému oddělení chirurgie za rychlé provedení velmi operace, která mě zbavila dlouhodobé bolesti v krátkém čase. Po výborných zkušenostech budu nemocnici AGEL Prostějov doporučovat, protože se vyznačuje odborností, profesionalitou ale i vnímavostí a lidským přístupem.


Poděkování za profesionální přístup

14.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální přístup MUDr. Anežky Vychodilové a sestřičky z ordinace endokrinologie. Moc často k doktorům nechodím, a pokud ano, raději k těm, co osobně znám. Paní doktorka a sestřička mi však ukázaly, ze v Prostějovské nemocnici pracují profesionálové, jejich přístup byl velmi milý, empatický, zodpovědný. Děkuji za to.


Poděkování neurologické akutní ambulanci za lidský přístup

14.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Rád bych tímto poděkoval kolektivu neurologické akutní ambulance Nemocnice AGEL Prostějov za profesionální a lidský přístup k  mým zdravotním potížím. Empatický přístup zdravotníků tohoto kolektivu mi ulehčil překonat obavu ze zákroku (lumbální punkce). Následně zajistil pohodový a klidový režim, plného ochoty a lidského přístupu. Nic není důležitějšího než vytvořit mezi pacientem a lékařem důvěru v jeho profesní schopnosti a že lékař dokáže pacientovi pomoci. Tento kolektiv sestřiček a lékařek, tento pocit ve mně vyvolal a rád bych jim za jejich přístup touto formou ještě jednou poděkoval. Současně bych byl rád, aby jejich nadřízení  o skvělé práci, kterou tento kolektiv odvádí, věděli a byli na toto pracoviště hrdi. Děkuji i vedení nemocnice AGEL Prostějov, že takovéto pracoviště napomohlo vytvořit a řídit.


Poděkování za profesionální přístup

14.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

V dubnu jsem postoupil plánovanou operaci TEP kyčelního kloubu, asi jako každý pacient jsem měl před touto operací strach, obavy i respekt. Netušil jsem, jak to celé dopadne. Zpětně již můžu celý průběh hospitalizace, operace i rehabilitace vyhodnotit a chtěl bych Vám sdělit, že každý jeden „človíček“ kterého jsem svou přítomností zaměstnával, měl profesionální a zároveň velmi příjemný lidský přístup. Od příjmu, přes traumatologické oddělení, operační sály, JIP, ortopedické oddělení i rehabilitační oddělení.


Poděkování personálu gynekologie za jejich profesionalitu, vstřícnost a ochotu

23.8.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat za skvělou péči personálu na pooperačním oddělení gynekologie Nemocnice Šternberk, který měl v den 16.8.2022 službu a i přes spoustu pracovní vytíženosti, která v ten den byla, byly sestřičky velmi vstřícné, ochotné, milé, no prostě supeeeer, tímto bych chtěla poděkovat i personálu, který dne 16.8.2022 měl službu na zákrokovém operačním sále. Děkuji za jejich vřelý přístup, který se nedá ani slovy popsat, škoda, že neznám personál jak na oddělení, tak operačním sále jmény, velice ráda bych jim poděkovala jmenovitě. Pokud by to bylo jen trochu možné a dozvěděla bych se jejich jména, ráda bych jim poděkovala malou pozorností. Jsem velice ráda, že i v těžkých chvílích života člověka se najde dobrá duše, která svému povoláním dělá čest a svou přítomností udělá i ty nejbolestivější chvíle příjemnější. MOOOC VÁM VŠEM DĚKUJU L.K.


Poděkování porodnici a anestezii

17.8.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den pane primáři, už je to sice skoro dva měsíce, ale říkala jsem si, že raději pozdě než nikdy!  :))) Chtěla bych Vám i Vašemu týmu i týmu z anesteziologie moc poděkovat za profesionální práci a za Váš lidský přístup! Jsem moc ráda, že je ve vedení gynekologicko-porodnického oddělení někdo jako Vy a že se Vojtíšek mohl narodit ve Vaší porodnici! A to myslím zcela upřímně. Moc si vážím toho, co jste za ty roky v porodnici vybudoval a kam ji tak posunul (určitě směrem kupředu a s dobou). Ano, samozřejmě narážím na "naše" téma doprovodu při porodu, ale i na přístup a jednání všech, se kterými jsem se setkala. Přeji Vám, ať se Vám daří nejen v pracovním, ale i soukromém životě a ať se Vám daří dělat ty kroky "kupředu" stále dál (např. více nadstandardních pokojů ..viz naše předchozí debata). Snad Vás tento email alespoň trochu potěší a utvrdí v tom, že děláte dobrou práci! Přeji pěkný den! H.P., spokojená rodička a máma dvou pokladů :))  


Poděkování porodnici

17.8.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, mnohokrát děkujeme celému kolektivu porodních asistentek, sestřiček a celému personálu gynekologického oddělení, který byly dne 19. 4. 2022 u mého porodu. Díky Vašemu profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu jsem se cítila v klidu a bezpečí. Přejeme Vám mnoho úspěchu, a ještě jednou moc děkujeme. S pozdravem krásného dne, K. K. & L. O.


Poděkování LDN

16.8.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Chtěl bych touto cestou poděkovat ošetřujícímu personálu oddělení LDN pod vedením paní doktorky MUDr. Kovaříkové za péči, kterou věnovali mé mamince i bratrovi. Paní doktorka mi byla velmi nápomocna a ochotně mi vycházela vstříc. Moc děkuji! S.M.


Poděkování neurologii

14.8.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování: Po mozkové příhodě při pobytu v lázních v Teplicích nad Bečvou jsem byl převezen rychlou sanitkou do Vaší nemocnice. Po odborném vyšetření jsem byl umístěn na jednotku intenzivní péče neurologického oddělen í a následně přeložen na lůžkové oddělení neurologie. Po celou dobu mého pobytu ve Vaší nemocnici se o mě pečlivě starali jak paní primářka MUDr. Švamberková, tak všichni službu konající lékaři i celý zdravotnický personál. Nikde jinde v nemocnicích jsem se nesetkal s tak vzornou péči o pacienta a ochotou všech zdravotníků. Chtěl bych touto cestou Vám Všem poděkovat za tuto péči a vše co jste pro mě udělali.  G.


Poděkování chirurgii

10.8.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať celému chirurgickému oddeleniu v Přerove, ale hlavne pánovi MUDr. Petrovi Prekopovi, ktorý ma mal na starosti niekoľko dní. Musím napísať, že takých doktorov je veľmi málo a zaslúži si pochvalu. Bol veľmi ľudský, príjemný, tolerantný, pozitívne naladený, ale hlavne zodpovedný a profesionálny. Nebol arogantný a píšem úprimne, že som sa na každú návštevu už aj tešila, aj keď som tam išla s tým, že nič príjemné ma nečaká :). Ak by som ešte niekedy musela navštíviť chirurgiu v Přerove (čo samozrejme dúfam, že nebudem musieť), tak by som bola rada, ak by som tam znovu stretla pána MUDr. Prekopa :). ĎAKUJEM!


Pochvala pro porodnici

3.8.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, ráda bych touto formou poděkovala personálu porodnice za veškerou péči o mě a dítě. Takový porod, který jsem si v přerovské porodnici prožila já, bych přála opravdu každé. V pohodě, bez stresu a se splněným každým přáním rodičky. Chválím Vás, kudy chodím. MŠ.


Pochvala pro neurologii

1.8.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den,včera to jest 31.7.22 jsem byl opět bohužel svědkem, jak si dokáží vážit práce zdravotnického personálu naši někteří občané! Chtěl bych ocenit profesionální přístup zdravotnické personálu neurologické ambulance,který po zvládnutí nepříjemné situace, mi provedl profesionální vyšetření!!! Ještě jednou děkuji.Momentálně hospitalizován M. N.


Ze srdce velká pochvala za pěkný přístup na dětském oddělení

26.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, byla jsem teď několik dnů hospitalizována s dcerou na dětském oddělení. Chtěla bych poděkovat a že srdce pochválit přístup a péči všech zaměstnanců vašeho oddělení. Lékaři, sestřičky, sanitárky, všichni byli úžasní. Všechno vysvětlili, trpěliví, milí, dceři se téměř nechtělo domu. Sama jsem sestra a možná tím spíš "klobouk dolů". Ať vám všem daří a všichni zůstanete stejní. S pozdravem S. L. a D.  


Poděkování dětskému a porodnickému oddělení za vzornou péči

26.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat dětskému a porodnickému oddělení za vzornou péči o mou budoucí snachu a vnoučka. Oceňuji obětavý a milý přístup dětských sester a porodních asistentek. Velké díky vrchním sestrám Bc. Evě Kolářové, Radce Sedláčkové a staniční sestře novorozeneckého oddělení Bc. Martině Muchové. S pozdravem P.H.


Poděkování gynekologickému oddělení

20.7.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážení představitelé vedení přerovské nemocnice, v červnu letošního roku jsem byla hospitalizovaná na gynekologickém oddělení zdejší nemocnice. Ráda bych i vám sdělila, že jsem byla velmi spokojená s péčí lékařů a hlavně s přístupem sester i ostatních zaměstnanců na tomto oddělení, díky čemuž se pobyt dal lépe zvládnout. Hezký den přeje P.T.  


Pochvala za perfektní přístup na RDG oddělení

14.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, ve čtvrtek 7.7. jsem po úrazu čtyřletého syna navštívila chirurgickou pohotovost v odpoledních hodinách, kde jsme byly odkázáni na rentgen ruky. Chtěla bych vyjádřit pochvalu panu doktorovi, který obsluhoval zařízení. Syn vyloženě nemá rád cizí muže, ale to, jakým citlivým způsobem s ním pan doktor hovořil, vše vysvětlil, musím velmi ocenit. Málokdy se člověk setká s někým, k dětem tak empatickým, jako byl pan doktor. Bohužel, jméno nevím, abych mohla označit konkrétně.  Moc děkuji za perfektní přístup, klobouk dolů.  Přeji krásné slunečné dny.  A.V.


Pochvala kvality péče

11.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, moje mamka u Vás na oddělení kvality řešila před pár dny nějaký problém ohledně její léčby na chirurgii. Poprosila mě abych za ni poděkoval za Váš osobní a ochotný přístup k danému problému. Vím, že není vše tak jednoduché, jak si moje mamka představuje, ale když se při tomto problému střetne s ochotou, tak se vše řeší jednodušeji. S pozdravem a úctou syn R.P.                                                                           


Poděkování za profesionální přístup internímu oddělení

7.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Vážená paní ředitelko, včera (06.07.2022 státní svátek) jsem v dopoledních hodinách přivezla do Nemocnice Šternberk na pohotovost svou nemocnou matku (roč. 1932). Čekárna plná lidí, mnozí z nich tam byli zcela zbytečně (jak je v našem luxusním zdravotním systému běžné), takže jsme samozřejmě dost dlouho musely čekat. Musím však říct, že paní MUDr. Škrabalová (doufám, že jsem si jméno správně zapamatovala) byla velmi ochotná a kromě profesionálního přístupu ke starší a špatně slyšící osobě byla navíc po celou dobu velmi příjemná a milá. Vyšetření mé matky a její hospitalizace pak už proběhlo velmi rychle a bezproblémově, také díky sestřičce. Rovněž paní doktorka a sestřička na příjmu na interně byly přívětivé a milé. Chtěla bych všem touto cestou moc poděkovat, mám dceru lékařku, která před odchodem na mateřskou dovolenou taky sloužila služby, od ní vím, jak je to náročné, jak dovedou být lidé agresivní, nepříjemní, a proto zejména oceňuji lidský a milý přístup Vašich zaměstnanců. S pozdravem N. S.


Poděkování na LDN

2.7.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování paní primářce MUDr. Malátkové, vrchní sestře Máčkové a celému ošetřujícímu personálu, jka na oddělení B i C LDN v nemocnici v Přerově. Jedná se o dokonalou péči, které si vážím. Jsem odkázaná jen na invalidní vozík a potřebuji časté  lokální ošetření dolní končetiny, které  by jinak hrozila amputace. V domácím ošetření to nebylo možné zajistit.  Díky hospitalizaci na LDN, s dokonalou rehabilitační péčí, se stav onemocnění postupně zlepšuje. Ještě jednou velice děkuji celému oddělení LDN za dokonalou péči  Vděčný pacient.


Poděkování LDN

1.7.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Zdravím Vás vrchní sestřičko Máčková, Tímto Vám moc děkuji za veškerou péči mému tatínkoví panu Š.  Se srdečným pozdravem dcera K.N.


Poděkování gynekologickému oddělení

30.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chci pochválit gynekologické odděleni za perfektní práci všech.  M.


Poděkování porodníkům

29.6.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

19.6. jsem u vás v porodnici porodila naši dcerku T. Moc bychom touto cestou chtěli poděkovat porodní asistentce Kateřině Běhalové, která se o mě celou tu dobu starala na více než 100 %,  byla úplně skvělá a díky ní je to pro nás hezký zážitek, na který budeme vzpomínat. Děkujeme moc i panu doktoru Radimu Lužnému, který byl na konci porodu a následně i u propouštění z porodnice. Díky jejich příjemnému lidskému a profesionálnímu přístupu se člověk cítil příjemně a v bezpečí. S vřelými pozdravy manželé K.


PODĚKOVÁNÍ CHIRURGII A DIALÝZE

27.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, v pondělí 20.6. jsem byl po náhlých zdravotních potížích při cestě vlakem převezen do nemocnice AGEL v Přerově. Byl jsem velmi potěšen rychlou a účinnou pomocí na odděleních příjmu,chirurgie i nefrologie. Rovněž s povděkem konstatuji profesionální a přátelský přístup personálu. Největší dík patří peritoneální sestře paní Vykopalove. Předala mi několik doporučení, vedoucích k omezení možnosti infekce při peritoneální dialýze. Na závěr chci uvést, že v nemocnici je málokdo rád,ale já budu na krátký pobyt v nemocnici AGEL v Přerově vzpomínat s vděčnosti a rád. S úctou Ing. V. O. Praha.


PODĚKOVÁNÍ CHIRURGII

26.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Touto cestou bych chtěla poděkovat profi týmu chirurgie, který se o mě staral v polovině června, kvůli mému zlobivému žlučníku. Velké díky patří MUDr. M. Jurčagovi a MUDr. J. Novotnému, celému sálovému personálu, kde panovala pro mě uklidňující rodinná atmosféra, ale také všem sestřičkám, které jsou duší celého oddělení a mají vždy úsměv na tváři, který je v časech bolesti velice potřebný. Děkuji ještě jednou! S. S.


PODĚKOVÁNÍ PRACOVIŠTI DOMÁCÍ PÉČE

26.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

 Při návštěvách zdravotních sester jsem se setkal vždy se vstřícností a ochotou. Samotné ošetření bylo prováděno s naprostou profesionalitou. K přístupu sester, které se vrámci domácí péče podíleli na dané činnosti nemám žádné výhrady, a to ať se jednalo o odbornou stránku jejich práce nebo o jednání se mnou jako klientem.  JL


PODĚKOVÁNÍ CHIRURGII A LDN

25.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

  Vážený pane MUDr. Ševčíku, Vážené dámy, Vážení pánové. Tímto Vám chci poděkovat za péči která mi byla poskytována v průběhu uplynulých 11 měsíců v přerovské nemocnici. Toto poděkování patří veškerému personálu chirurgického oddělení a zvláště LDN.  Na tomto oddělení velké díky primářce MUDr Malátkové a doktorkám MUDr. Kovaříkové a MUDr. Ilkiv. Ovšem opravdu největší poděkování patří všem sestřičkám a ošetřovatelkám oddělení C před kterými hluboce smekám, jsou to opravdový profesionálové.  Staniční sestra pí. Manová vede stoprocentně fungující kolektiv který vše zvládá na jedničku, a kde všichni vždy chodili aspoň s kouskem úsměvu. A to i přes, (což jsem si za tu dobu všiml, a je můj subjektivní pohled) zvládání nových "inovací" a možná větší kontrolu nadřízených při zcela běžných činnostech přímo za zády. Což já tedy osobně bych to pociťoval jako určitou nedůvěru po x letech praxe. Proto ještě jednou velké díky vám všem. JD 


Poděkování ORL

23.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážený pane řediteli,  dovolte abych vašim prostřednictvím poděkoval pani doktorce Bařinkové za péči s kterou se me ujala a za profesionalni přístup který vedl k cíi a to k mému vyléčení. To vše dělá s úsměvem na tváři a přijemným chovanim. Rovněž chci  poděkovat i sestřičce která vždy ochotně všem kteří jsou v čekárně ,pomůže a poradí a to s lidskym přístupem a je to citit na atmosféře  v tomto odděleni.    Kéž by takových odděleni bylo víc.  Úroveň Vaší nemocnice mne velmi příjemně překvapila.    Děkuje a zdravi O.Z.


Poděkování kolektivu neurologické akutní ambulance

16.6.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, dovolte mi, abych tímto  poděkoval kolektivu neurologické akutní ambulance nemocnice AGEL Prostějov za profesionální a lidský přístup k  mým zdravotním potížím. Empatický přístup zdravotníků tohoto kolektivu mi ulehčil překonat obavu ze zákroku (lumbální punkce). Následně zajistil pohodový a klidový režim, plného ochoty a lidského přístupu. Nic není důležitějšího než vytvořit mezi pacientem a lékařem důvěru v jeho profesní schopnosti a že Vám lékař dokáže pacientovi pomoci. Tento kolektiv sestřiček a lékařek, tento pocit ve mně vyvolal a rád bych jim za jejich přístup touto formou ještě jednou poděkoval. K.O.


Vyjádření spokojenosti s domácí péčí

8.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

 Dovolte mi vyjádřit velký obdiv, neboť se zdravotní domácí péčí jsem byl velice spokojen.  A.Š.


Poděkování za ošetření na Pohotovosti a urologii

31.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych znovu ze srdce poděkovat MUDr. Pluháčkové a vrchní sestře paní Máčkové za jejich vysoce profesionální a příjemné ošetření mého manžela v ordinaci Pohotovosti pro dospělé dne 28. 5. 2022. Také bych chtěla poděkovat sestřičkám z urologické ambulance za lidský a profesionílní přístup k pacientům. Ještě jednou díky všem. I.E.


Poděkování neurologii

27.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování neurologickému oddělení Dobrý den, rád bych tímto poděkoval neurologickému lůžkovému oddělení nemocnice Přerov, za lidskou a lékařskou péči, kterou mi věnovaly zdravotní sestry a lékaři Tereza Filipi a Petr Havlíček. Moje hospitalizace od 23.4. 2022 do 28.4.2022 na pokoji č.8. Přeji všem spokojený rodinný život, méně zdravotních potíží, klid a mír. F.R., 87 let  


Poděkování celému týmu z gynekologicko–porodnického oddělení

26.5.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den. Chtěla bych velice poděkovat paní doktorce Hájkové a celému týmu z Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Šternberk za precizně provedenou operaci, profesionalitu a lidský přístup:) I.N.


Poděkování ortopedii

26.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěl bych tímto způsobem poděkovat celému týmu pracovníků oddělení ortopedie, kde jsem byl od 23.05.2022 do 26.05.2022 hospitalizován a operován. Kvalitu zákroku (v rámci svého pocitu) budu moci posoudit asi až trošku později. Každopádně celkový přístup veškerého personálu mi ty tři dny hospitalizace tak zpříjemnil, že i přes bolest ze zranění, budu rád vzpomínat. Závěrem přece jen vyzvednu jedno jméno, a to MUDr. Lukáš Baco. Od prvotního ošetření po poslední vizitu nezbývá než uvést, že je to člověk-profesionál na svém místě. Ještě jednou tedy velký Dík. P.


Poděkování novorozeneckému oddělení a oddělení šestinedělí

9.5.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, dne 29.4.2022 se nám u vás v Nemocnici Šternberk plánovanou sekcí narodil syn Lukášek. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří byli při narození syna na sále, zejména porodníkovi MUDr. Radimu Lužnému, a dále všem sestřičkám z oddělení šestinedělí a z novorozeneckého oddělení, hlavně těm sestřičkám, které měli 29.4. noční službu, díky jejich skvělé péči jsem mohla mít i po sekci syna celou dobu u sebe. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem J.F.


Poděkování

26.4.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, rád bych aspoň touto cestou poděkoval panu doktoru Puszkailerovi za jeho přístup ke mně jako pacientovi, profesionálně provedenou operaci tříselné kýly a celému kolektivu, který kolem sebe má. Byla to má první operace a vůbec jsem nevěděl, co mne čeká. Sestřičky den před operací, v den operace, na operačním sále a po operaci o mne pečovali ve dne v noci až mi bylo z toho trapně. Opravdu velký dík a moc si Vás všech vážím a děkuji Vám. Je to málo Vám všem a panu doktorovi poděkovat a zasloužili byste daleko více. Přeji Vám všem pevné zdraví, normální pacienty a mnoho štěstí. ještě jednou velký DÍK !!!! R. H.


Velké poděkování za krásný přístup paní doktorce z dětského oddělení

8.4.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chci Vás informovat o mé včerejší (7.4. 2022) zkušenosti s návštěvou dětské pohotovosti, respektive s paní doktorkou MUDr. Terezou Blažkovou. Včera, po 18. hodině jsem přijel na pohotovost se svým 6 letým synem D.Č. Měl vysoké horečky, zvracel, hnisavý zánět oka,.. celkově byl naprosto unavený a vyčerpaný, navíc vystrašený z návštěvy nemocnice. Ale paní doktorka MUDr. Tereza Blažková byla naprosto ÚŽASNÁ!! Tak skvělý, lidský, pozitivní a profesionální přístup jsem u doktora zažil poprvé. Synovi nevynechala jedinou, byť i banální věc - brala naprosto vážně zřetel na každou jeho stížnost, co ho bolí a co mu je. Měla k němu jako k dítěti tak úžasný, vřelý, milý a profesionální přístup, že se syn přestal bát a byl klidný. Věnovala se mu dokonale! Mě jako rodiči vše vysvětlila a o všem poučila tak, že jsem neměl problém porozumět a pochopit vše co bylo třeba. Jsem naprosto nadšený přístupem tak skvělé doktorky. Prosím o pochvalu a motivační ohodnocení tak skvělé doktorky MUDr. Terezy Blažkové, protože kdyby byli všichni doktoři tak svědomití, profesionální a lidští jako je ona, byla by Vaše Nemocnice AGEL Šternberk tou nejlepší nemocnicí. Protože vše je o lidech a o jejich chování. A to paní doktorka má andělské!!! Děkuji. Přeji vám, mnoho úspěchů a samé skvělé profesionály, jako je paní Tereza Blažková. S přáním hezkého dne M.Č.


Poděkování oddělení ARO a chirurgii za skvělou péči

27.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Krásný den přeji, chci touto cestou poděkovat sestřičkám i lékařům nebo spíše všem andělům oddělení ARO a chirurgie Nemocnice Šternberk za skvělou péči, laskavost, pozornost a starostlivost o mé tělo v době předvánoční i vánoční. Děkuji mnohokrát :-). Slovy nelze vyjádřit vděčnost, jak moc si vážím Vaší práce. Přeji Vám všem pohodu a lásku v srdci i v duši. I.S.


Poděkování a ocenění kvalitní péče

27.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den. Chtěla bych ocenit kvalitu péče v Nemocnici Šternberk. Od 14.3. do 18.3.2022 jsem byla hospitalizovaná na gynekologii Vaší nemocnice. Prosím poděkujte všem od ambulance přes oddělení a operační sály za příkladnou péči, empatii, vysokou odbornost a vstřícnost. Klinika pod vedením primáře MUDr. Látala odvádí skvělou práci. Děkuji J.Z.


Poděkování lůžkovému oddělení chirurgie

15.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat a ocenit práci sester a lékařů lůžkového oddělení chirurgie Nemocnice Šternberk, zejména jejich fundovanost a přístup, ve kterém se vzácně pojí rozum, profesionalita a lidský přístup. V našem případě pomohli vyřešit akutní zdravotní stav mého otce, ohrožující jeho život a také jemu i nám dopomohli pochopit a přijmout lidsky nesnadno přijatelné řešení – amputaci levé dolní končetiny. Děkujeme za vaši péči a přejeme vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě. Bůh vám žehnej! A.P.  


Online formuláře: