Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 582 315 111
+420 582 359 169
+420 582 359 170

O nás

Poděkování a pochvaly

Poděkování doktoru Trunečkovi z interního oddělení JIP

10.7.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat MUDr. Trunečkovi za profesionální a osobní přístup ke mně, když jsem byla dvakrát hospitalizována na JIP interna. Jelikož jsem v tu dobu měla obrovské problémy s alkoholem, i on byl jedním z důvodů, proč jsem se šla léčit. Dával mi jasně najevo, že jestli nezměním svůj život, velmi rychle skončí. Poděkovat nestačí, já vím, ale on mi říkal, že on už neví zda se někdo z jeho pacientů ponaučil. Proto mu prosím sdělte, že já hlavně on mi pomohl. Po absolvování protialkoholní léčby se stal ze mně úplně jiný člověk. Člověk, který našel zpět svou rodinu, začal pracovat v práci, která ho baví. Až teď mohu říct, že je život krásný. Vyřiďte mu to, prosím. Děkuji


Pochvala chirurgické ambulanci (MUDr. Stokláska a zdravotní sestra)

4.7.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Vážená paní, vážený pane, touto cestou bych ráda vyjádřila svou spokojenost s péči, kterou mé dceři, Agátě Miklíkové, poskytla chirurgická ambulance dne 13.6.2020. Dcera (3,5 r.) ten den spadla z lavičky tak nešťastně, že si rozsekla hlavu. Volala jsem rychlou záchrannou službu, která nás přivezla právě na chirurgickou ambulanci, kde ordinoval MUDr. Martin Stokláska. On i sestra, jejíž jméno bohužel nevím, byli velmi příjemní a maximálně se nám věnovali. Zejména velmi oceňuji, že podpořili kojení – dceru jsem po příjezdu kojila, aby se uklidnila a byla lépe ošetřitelná. Sestřička nás za to dokonce pochválila s tím, že to je dobře, aspoň se uklidní. Dále oceňuji, že automaticky jsem všude šla s dcerou, dokonce i šití proběhlo na mě. Stejně tak MUDr. Stokláska i sestra mi vše vysvětlili, probrali se mnou, jestli šít s umrtvením nebo bez a velmi hezky a bez jakékoli manipulace se snažili komunikovat i s dcerou. Poté mi pomohli navést manžela na konkrétní ambulanci a automaticky umožnili jeho přítomnost. Jsem povoláním advokátka a mimo jiné se věnuji i právům pacientů, zejména pak právům dětí ve zdravotnictví. Jsem proto velmi dobře obeznámena jak s právní úpravou, tak s faktickým stavem dodržováním práv pacientů v různých nemocnicích. Nemocnice Prostějov nemá moc dobrou pověst, o to více jsem byla překvapena. Mám opravdu radost z toho, jak perfektně ošetření proběhlo – jak z medicínského, tak z právního hlediska. Vyřiďte proto prosím mé poděkování jak MUDr. Stokláskovi, tak přítomné zdravotní sestře. Do budoucna doufám, že i personál na ostatních odděleních Vaší nemocnice bude tak kvalitně edukován o právech pacientů, jako byl právě MUDr. Stokláska se sestrou. S pozdravem E.M.


Poděkování MUDr. Poláchovi, traumatologickému oddělení, oddělní ARO, COS a rehabilitačnímu oddělení

29.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Chtěla bych touto cestou vyjádřit velké poděkování MUDr. Poláchovi, MBA za provedenou operaci kolene. Poděkování patří i kolektivu operačních sálů, oddělení ARO a traumatologickému oddělení Nemocnice Šternberk za pooperační péči. Vzorná a příkladná péče mně čekala i na oddělení rehabilitace. Všem moc děkuji, že mi pomohli zbavit se bolesti a opět vidět svět radostněji. Vděčná pacientka  Z.H.


Poděkování personálu porodnice

29.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Tímto bych chtěla velice PODĚKOVAT celému personálu porodnice Šternberk. Největší poděkování, ale stejně patří porodní asistentce Kláře Augustinové, která nám pomohla přivést na svět našeho Dominička, který se zařadil mezi jedenáct narozených dětí dne 4.5.2020. Vše proběhlo bez problémů a v pořádku :) Kromě přítele byla i paní Augustinová velkou oporou. Další velké poděkování patří i sestříčkám na oddělení pro novorozence, kde se mi o malého pěkně postarali a předali zkušené rady :) Určitě tuto porodnici mohu jen DOPORUČIT !!! P.H.


Poděkování dětskému oddělení

26.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Děkujeme za profesionální péči a vnímavý přístup personálu dětského oddělení v Nemocnici Šternberk pod vedením primáře Štěpána Malce během hospitalizace našeho syna. Zároveň přejeme mnoho zdaru do budoucna. Z. a T. V.


Poděkování doktorce a sestřičce z dětského oddělení

19.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den,  chtěl bych poděkovat a udělit velikou pochvalu a poděkování za péči jakou poskytuje paní doktorka Pavlína Vykydalová a sestřička z dětského oddělení Nemocnice Šternberk. Byli jsme tam dnes se synem Matějem s úrazem břicha a necítili jsme se jako v deprimující nemocnici, ale u nejlepších kamarádů a za to bych jim oběma chtěl strašně moc poděkovat. S pozdravem P.


Poděkování panu doktorovi Opavskému a sestřičce Davidové

16.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, tímto bych chtěla moc a moc poděkovat sestřičce Davidové a panu doktorovi Opavskému za velmi vstřícný přístup, kterým mě dnes přijali i přesto, že jsem nebyla objednaná a zároveň mi opravdu velmi pomohli od již velkých a omezujících bolestí zad. Bohužel, jak jsem dnes zjistila u své ošetřující lékařky, není to pravidlem. Ještě jednou děkuji a přeji Nemocnici Šternberk a nám všem co nejvíce takových zdravotníků na svém místě. S pozdravem M. J.


Poděkování personálu z gynekologicko-porodnického oddělení

15.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, pane primáři, asi před 2 týdny jsem u Vás přivedla na svět naší prvorozenou dceru a ráda bych Vám i celému Vašemu týmu v Nemocnici Šternberk moc poděkovala za péči, kterou jste nám věnovali. Máte úžasný personál, všichni se k nám chovali velice hezky a profesionálně. I v pokročilou noční hodinu a přes znatelnou únavu bylo na tvářích paní doktorky i porodních asistentek pod rouškami znát úsměvy. Přístup Vašich lékařů a sestřiček nám ulehčil a zpříjemnil těžké chvíle. Bohužel si nepamatuji jméno porodní asistentky, která byla u našeho porodu, ač jsem se jí na jmenovku dívala asi stokrát, tak v návalu emocí se mi vykouřilo z hlavy. Ale jí patří můj největší dík, její klidné vedení mi pomohlo porod zvládnout. Vyřiďte, prosím, mé poděkování všem lékařům, porodním asistentkám a sestřičkám. Pokud se rozhodneme mít další děti, určitě se opět s důvěrou vrátíme do Vaší porodnice. Pěkný den, H.K.


Poděkování Gastroenterologickému oddělení

9.6.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla bych poděkovat MUDr. J.Černochovi CSc. a celému týmu z Gastroenterologické ambulance za profesionální přístup při vyšetření maminky. Pane doktore, moc děkuji za profesionální a hlavně lidský přístup k pacientům, jen tak dále. Lenka G.


Poděkování Nutriční ambulanci

9.6.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní doktorce z Nutriční ambulance za profesionální a lidský přístup při ošetření maminky. Paní doktorka mamince moc pomohla. Moc moc děkuji Lenka G.


Poděkování zdravotnickému personálu nemocnice a především paní MUDr. Janušové

1.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Vážená paní ředitelko, pane řediteli. Tímto bych chtěla poděkovat v první řadě Vám, že zaměstnáváte takové zdravotníky v Nemocnici Šternberk, jaké zaměstnáváte. Začnu třeba sestřičkami na UTZ. Milé, ochotné, usměvavé, poradí, pomohou. Takovýto přístup jsem ještě nikdy nikde nezažila. Potom jsem přešla do čekárny, to samé. Úžas. Staniční sestřičky seděly s pacienty, kteří čekali na vyšetření, krásně si s nimi povídaly, nikam neodcházely. O tomto si můžete nechat jen zdát, v nemocnicích Brno, Břeclav, Hustopeče u Brna. Tam odejdou a čekáte i půl hodiny na chodbě, než si pro vás někdo přijde. Potom jsem navštívila v ambulanci paní primářku Janušovou. Sestřička Šulíková mi napoprvé vzala krev. To jsem nějak nepochopila, protože kdekoliv jinde jsem rozpíchaná až hrůza a tady mi ji sestřička odebere hned. A paní primářka? Nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy setkala. Poslouchá, zapíše, pomůže, poradí, pohladí. Po jejich návštěvách je mi mnohem lépe, než dříve. Proč nejsou všichni lékaři, jako ona. Proč každý lékař nepomáhá, jako ona. Vždyť přísahali, ne?! A teď to nejdůležitější... Zachránila život mojí mamince. Moji maminku žádný lékař neposlouchal, co má za potíže nebo poslouchat nechtěl nebo se jim prostě nechtělo, opět Brno a Hustopeče. Paní primářka ano. Poslouchala moji maminku, poslala ji na ECHO, na který ji nikdo neposlal a tam ji zjistili nebezpečnou vadu. Tak ji nasadila léčbu a mamince je mnohem, mnohem lépe. Měli by se od ní učit, ti rádoby lékaři z těch tří nemocnic. Jenomže to by bylo zbytečné, protože jim se stejně nechce léčit pacienty, ti jsou tam z jiného důvodu. Děkuji, že zaměstnáváte takové lékaře, takové sestřičky, takové zdravotníky. Jezdíme k Vám hrozně rádi, protože víme, že budeme odjíždět s dobrým pocitem a ne s pláčem a vystresovaní, jak z hustopečské, břeclavské a brněnské nemocnice. Děkujeme, děkujeme mnohokrát. S veškerou úctou A.P., pacient


Poděkování personálu ARO

29.5.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala vrchní sestře a ošetřujícím personálu ARO Nemocnice Šternberk za příkladný přístup při léčbě mé maminky. Zvláštní dík pak náleží zdravotní sestře, která měla noční službu 25.5.t.r., za její profesionální a empatický přístup v čase maminčina úmrtí. Ještě jednou děkuji. A.O.


Poděkování Gastroenterologickému oddělení

25.5.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Važené gastroenterologické oddělení, chtěla bych Vám touto cestou velmi poděkovat za nadstandartní přistup, péči a zájem a to počinaje mým přijetím. Největší dík patří panu primáři Macečkovi a jeho sestřičce. Doposud jsem se s tak lidským a ohleduplným přistupem z pozice ošetřujícího nesetkala. Dnes jsem u vás byla vyšetřena na kolonoskopii, má střeva nebyla zrovna ideální, přesto jste toto potřebné ač obecně "intimni" vyšetření provedli trpělivě a citlivě tak, že jsem se nejen necitila trapně ale odcházela jsem s vědomím, že v naší nemocnici pracují lidé na vysoké profesionalní úrovni a skutečnym zájmem o blaho a zdraví pacientů. Srdečné diky J.M.


Poděkování oddělení plicních nemocí

9.5.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Rád bych touto cestou poděkoval sestřičkám lékařce MUDr Kateřině Zelené z oddělení plícních nemocí-ambulance za vstřícný a profesionální přístup.Paní lékařka příjemně a ochotně komunikuje během vyšetřování,jsem velice spokojený. S.


Poděkování oddělení Klinické onkologie

29.4.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den. Chtěla bych touto cestou ze srdce poděkovat celému onkologickému oddělení za projevenou laskavost, vstřícnost, pochopení, ochotu i, v neposlední řadě, poskytnutou léčbu. Mít potvrzenou onkologickou diagnózu není snadné pro nikoho (hlavně je to šok), avšak tento tým mi pomohl těžké období překonat a brát vše pozitivně. Byli mi všichni velkou oporou, slíbili, že to společně zvládneme a tak se i stalo. Sestřičky mají hodně i administrativní práce (byrokracie pořád přibývá) a přesto dokáží být příjemné a ohleduplné. Měla jsem špatné žíly, což při chemoterapii je dost důležité nemít, ale nikdo se nerozčiloval, prostě jsme to nějak vždy společně zvládly! Pan doktor i paní primářka vše krásně a upřímně vysvětlují, (tak člověk nemá pocit, že by se mu něco zatajovalo) vytváří se tím s pacientem rovnocenný vztah založený na důvěře. To všechno přispívá k dobré léčbě!!! Teď v období karantény, přístup absolutně profesionální, na špičkové úrovni (ne, že by jindy nebyl). Většina sestřiček má děti, se kterými musely večer ještě zvládnout školu, a přesto tam s námi byly a staraly se jako vždy o nás. V této koronakrizi patři velké díky i jim, nejen první linii. Ještě jednou (v hlavě tisíckrát) z hloubi duše obrovské díky celému týmu z onkologie!!! S pozdravem D. S.


Poděkování infekčnímu oddělení

27.4.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Vážená vrchní sestro, chtěla bych vám všem sestřičkám v této nelehké době poděkovat za lidskou a vzornou péči o mého tatínka, který byl u vás hospitalizován. Nejraději bych poděkovala osobně, ale nevím, zda je to v této nelehké době možné. Až přijde doba, kdy se budeme moci na sebe usmívat bez roušek a strachu, určitě vás navštívím a poděkuji osobně. Chtěla bych poděkovat za vstřícnost personálu při telefonických hovorech, ochotu sestřiček vyřídit obyčejné vzkazy, přičemž vím, v čem pracují,co prožívají a že toho mají moc. Pracuji 28 let ve zdravotnictví a nikdy jsem nevěřila,že mě potká bezmoc, kterou nyní prožívám. Tolik roků se starám o pacienty a nikdy bych nevěřila,že přijde doba, kdy neuvidím, neuslyším svého tatínka, který byl odkázán na vaši péči. Ta bezmoc,kterou prožívám se nedá popsat... Během hodiny se mi změnil život a já se těšila každý večer na hovor se sestřičkou vašeho oddělení, nebo na hovor s lékařem. Vždy můžu poděkovat za profesionální jednání jak sestřiček, tak lékařů. Vážím si vaší práce, jako nikoho jiného, protože vím, co za tím stojí. Více slov není třeba, protože se můj dík nedá vyjádřit slovy. Nerozumím tomu, co se děje, nerozumím tomu, kde se můj tatínek, který žije na vesnici a zná pouze dvorek a zahradu nakazil, ale ať je to jak chce, vše se pro něco děje. Moc vás jako vrchní sestru prosím o dík všem sestřičkám, které samy prožívají těžké období, hlavně pracovní a děkuji za jejich profesionalitu, lidskost a vstřícnost..... Což je v dnešní době to nej....Co může člověk člověku dát. S přáním krásných dnů, K.I. Nevyjádřím slovy moje děkuji...............


Poděkování lékařce a sestřičce na dětské pohotovosti

12.4.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den. Dnes jsem byla se synem na dětské pohotovosti v Nemocnici Šternberk. Musím poděkovat personálu, paní doktorka i sestřička byly hrozně hodné, všechno nám vysvětlily. Jsem naprosto spokojená a děkuji ještě jednou. Š.A.  


Poděkování oddělení klinické onkologie

8.4.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat kolektivu sester oddělení onkologie v čele s vrchní sestrou Martou Osladilovou za jejich ochotu, vstřícnost a vždy příjemné, pozitivní a lidské jednání i v nelehkých životních situacích. D. S.


Poděkování léčebně dlouhodobě nemocných

7.4.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

S velkou úctou skláním svou šedivou hlavu před pracovníky šternberské nemocnice, oddělení LDN za tak neobvyklou práci. Zvlášť děkuji paní primářce Soně Kočířové, sestřičce Ledrové za neobvyklou péči. Romanu a Petrovi za skvělý humor a celému kolektivu moc děkuji za péči, která mi byla poskytnuta. Bylo mi s Vámi báječně. Jste miliónoví. Moc za vše děkuji a zdraví Vás P.S. a H.H.


Poděkování MUDr. Poláchovi a sestřičkám z chirurgicko-traumatologického oddělení

3.4.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za péči, která mi byla poskytnuta v nemocnici Šternberk. Velké poděkování panu MUDr. Poláchovi, který se mě ujal a také všem sestřičkám na oddělení za jejich přístup a laskavost. V Praze v Thomayerově nemocnici, kde mě téměř odbyli, kde zvolili konzervativní postup. Tak jsem se obrátila na MUDr. Polácha a zlomenou nohu odoperoval a tím mi zkrátil dobu léčby. Už dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným a ochotným personálem. Za Váš přístup k pacientům máte můj velký obdiv a moc za vše děkuji. D.M. Stříbrná Skalice Středočeský kraj


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

2.4.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Touto cestou bych chtěla moc a moc poděkovat celému gynekologicko-porodnickému oddělení za skvělou péči, vlídnost a ochotu. Poděkování patří paní doktorce Frgálové, panu primáři Balákovi a hlavně i sestřičkám, které byly moc ochotné. Ještě jednou moc děkuji všem!


Poděkováním pracovníkům infekčního oddělení a ARO

30.3.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den Chtěl bych velice poděkovat všem doktorům, sestrám a všem pracovníkům infekčního oddělení a ARO za jejich práci a úžasný lidský přístup při péči o našeho manžela, tatínka a dědečka Herberta Pajonka. Jsme Vám všem moc vděční co jste pro něj udělali. Děkujeme Vám, že jste, moc si Vás vážíme R.P.


Poděkování chirurgicko-traumatologickému oddělení

27.3.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Byla jsem ve vaší Nemocnici Šternberk na chirurgickém oddělení hospitalizována od 14.3. do. 20.3.2020. Ráda bych nejprve vyslovila obdiv k zdravotní sestřičce Martičce z Chirurgie 2, která za celý profesní život nezahořkla, zůstala nadále ochotnou a plnou lidskosti. Dále bych chtěla ocenit zdravotního bratra (Zdeňka), který mě ohromil svou profesionalitou, zároveň obrovskou dávkou empatie, vstřícností atd. Stejnými klady mě překvapil i sanitární bratr (Libor). Bohužel se během mého pobytu našlo i pár sester opačného ražení, ale vzhledem k současné situaci, to člověk musí brát s nadhledem. Na závěr bych se chtěla doslova poklonit zdravotní sestřičce, která sloužila v noci z 19. na 20.3., ta i přes současnou nepříznivou situaci, nastalou dramatickou a náročnou službu zůstala v naprostém vnitřním klidu, profesionálně vše zvládala a na všechny strany rozdávala ještě vlídnost. Stala se mým obrovským vzorem ve zvládání stresu i přístupu k lidem. Ráda bych znala její jméno. O.H.


Poděkování Chirurgickému oddělení

27.3.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, dne 04.03.2020 jsem byla po úrazu hlavy ošetřena v chirurgické ambulanci Vaší nemocnice týmem pod vedením MUDr. Jana Dočkala. Chtěla bych touto cestou dodatečně MUDr. Janu Dočkalovi a také sestřičkám, které mu pomáhaly, moc poděkovat nejen za perfektně odvedenou práci ale zejména za jejich lidský a empatický přístup. Po úrazu mi sice na tváří zůstává jizva, ale současně mi v mysli zůstane vzpomínka na profesionální přístup Vašeho lékaře a sestřiček. Moc jim za to děkuji a přeji jim hodně sil v jejich zodpovědné a namáhavé práci. S pozdravem M.K.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

24.3.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

8.2.2020 se nám u vás narodil vnouček Mikuláš. Skorosnacha byla velice spokojená, se vším. Přejeme všem hodně zdraví a pevné nervy. Krásné dny a věřme, bude líp. J.G.


Poděkování Chirurgickému oddělení B

15.3.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Poděkování chirurgickému oddêlení B. Byl jsem hospitalizován u vás od 20.2.-25.2.2020 a mêl jsem.operaci pupeční kýly kterou provedl MUDr.Vaverka .Touto cestou bych chtêl moc moc moc poděkovat celému personálu sestřičkám lékařům ošetřovatelům a panim uklizečkám za laskavè a bezvadné zpříjemnêní mèho pobytu u vás na oddělení jste úžasní. Každému bych vás dopručil . Děkuji Jiří K. Prostějov


Poděkování primáři a celému internímu oddělení

21.2.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Vážený pane primáři, dovolte mi,  abych Vám a celému Vašemu týmu interního oddělení Nemocnice Šternberk poděkoval za péči, kterou jste věnovali mému otci – J. Š. – v jeho posledních dnech. Rád bych vyjádřil hlubokou úctu a respekt Vašemu lidskému a odbornému přístupu, kdy jsme byli přesvědčeni, že táta je v těch nejlepších rukou, včetně toho, že byl personálem udržován v čistotě nejen on, ale i jeho lůžko, což bohužel není všude zcela samozřejmé. Děkujeme za umožnění alespoň krátkých návštěv i přes dobu zákazu. Též si velmi vážíme vašeho citlivého a empatického přístupu při sdělování informací o vývoji zdravotního stavu otce, za což bychom rádi poděkovali i paní doktorce Macháčkové. Jsme rádi, že díky Vašemu přístupu a přístupu Vašeho týmu můžeme být stále přesvědčeni, že české zdravotnictví, včetně regionálních nemocnic, je na špičkové úrovni. A to mimo jiné díky lidem, co jsou na svém místě. Jako třeba Vy, pane primáři a kolegové z Vašeho oddělení. S úctou a přáním všeho dobrého za rodinu L. Š.


Poděkování sestřičce z dětského oddělení

19.2.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chci moc poděkovat sestřičce dětského oddělení (JIP) Nemocnice Šternberk, která měla denní službu 16. 2. 2020 a noční 17. 2. 2020. Bohužel jsem se nepodívala na jméno, ale její přístup k naší skoro 7-dmi týdenní dcerce byl naprosto úžasný. Celkově šlo vidět, že ji její práce baví a s dětmi to opravdu umí (i s takto malými). Co si dcerka normálně nenechala, to jí od této sestřičky vůbec nevadilo. Vše dělala s citem a empatií (k malé i ke mně). S paní doktorkou, se kterou sloužila 16. 2. 2020 byly sehrané a v těžkých chvílích dokázaly vytvořit velmi příjemnou atmosféru plnou zájmu o malou a za to jim oběma opravdu děkuji. Samozřejmě děkujeme celému personálu za odbornou péči, kterou nám poskytli. Za rodinu A. P.


Poděkování primářce hemodialyzačního oddělení

11.2.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych takto poděkovat, paní primářce MUDr. Ladě Janušové, za velice pěkný přístup k nám pacientům. Paní primářka je velice milá, příjemná a důsledná. Léčí mě už druhý rok, můj zdravotní stav se hodně zlepšil a stále je lepší. Lékaři si už se mnou nevěděli rady, a tak mi známí doporučili paní primářku. Jsem velice spokojená s léčbou a profesionálním přístupem. I Vaše nemocnice mě přirostla k srdci, protože jsem podstoupila řadu vyšetření a setkala se jen s příjemným a ochotným personálem. Ještě jednou děkuji. Škoda že není více takových nemocnic jako ve Šternberku. S pozdravem  Marie F.


Poděkování lékařům a sestřičkám chirurgického oddělení

27.1.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat Mudr Puszkailerovi za perfektně provedenou operaci žlučníku a lékařům a sestrám chirurgického oddělení Nemocnice Šternberk za příkladnou péči před i po operaci a přístup k pacientům což jsem měl možnost poznat během 9 dnů hospitalizace letos v lednu. J.K.


Poděkování celému chirurgickému oddělení

27.1.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den Pane primáři, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za péči, která mi byla poskytnuta při mých zdravotních potížích na Vašem oddělení v Nemocnici Šternberk. Byla jsem hospitalizována 30.12.2019, poté operována 6.1.2020. Vyřiďte prosím mé poděkování za péči všem lékařům a také samozřejmě sestřičkám na oddělení chirurgie I. i II, kteří se po celou dobu o mě velmi dobře a s úsměvem starali. Ještě jednou děkuji a přeji Vám všem hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů. S pozdravem J. Z.


Poděkování celému gynekologicko-porodnickému oddělení

14.1.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Velké poděkování celému personálu PORODNICE Nemocnice Šternberk, (porodní asistentky, doktoři, doktorky, sestřičky). Prostě všem, kteří se o nás starali. Díky velké profesionalitě jsem mohla rodit přirozeně kopcem pánevním a po třech dnech odejít bez jakéhokoliv poranění s miminkem smějící se na svět a plně kojené. Oddělení poporodní, šestinedělí, zkrátka všechno bylo nadstandardní. Já říkám jednoznačně ANO, pokud někde rodit, tak TADY. Jako prvorodičce vám se vším pomůžou a ochotně odpoví na všechny vaše otázky. P.S. Dokonce tady i dobře vaří DĚKUJEME K.N.


Poděkování JIP a internímu oddělení A

4.1.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům a sestrám za lidský a profesionální přístup, byla jsem hospitalizovaná od 28.11. do 9.12.2019 ,můj stav se velmi zlepšil díky vaší péči na JIP, posléze na interně A. Přeji hodně úsoěchů v novém roce. M.B.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

31.12.2019 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobry den, nezlobte se prosim, ze pišu..Od 4.12 do 10.12 jsem ležela u vas na odděleni, kde jsem byla na operaci a tímto bych vám chtěla moc a moc poděkovat. Přiznam se, že jsem z teho měla strach, ale už při přijmu ze mě začinal opadávat..tak přijemné sestřičky, doktory, uklizečky a všechny..jsem už dlouho nikde nezažila..Opravdu jsem se u vás citila dobře a vam všem za to děkuju..za pěkny, lidsky přistup k nam k pacientkám..Děkuju a přeju všem krásny a pohodovy Nový rok.... Martina L.


Poděkování Urologickému oddělení

31.12.2019 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, děkuji urologické ambulanci za vstřícné a bezvadné ošetřování v roce 2019. Především panu doktorovi Baťkovi a sestřičce paní Šilhanové za příkladnou péčí o mé nemocné ledviny. Jsem rád, že jsem se dostal do jejích péče a udržují mé ledviny v únosném stavu. Oběma a celé prostějovské nemocnici přeji v příštím roce především spokojené pacienty a pevné nervy s těmi nespokojenými. Zdraví Ing. Pavel P.


Poděkování ORL

26.12.2019 / Nemocnice AGEL Prostějov

Vážený pane řediteli,  vážený pane primáři, už nějakou dobu se odhodlávám sepsat toto poděkování, které z důvodu nedostatku času vzniklo až nyní. Zhruba v polovině listopadu jsem byla na doporučení dobré přítelkyně, která byla také dřív zaměstnankyní ve vaší nemocnici, přijata se synem Štěpánem (5 let) na ORL oddělení k zákroku odebrání nosní mandle a zavedení ventilačních trubiček. Původně jsem se rozhodovala mezi nemocnicí ve Vyškově a Prostějovem. Nakonec jsem na radu přítelkyně zvolila právě nemocnici v Prostějově. A ráda bych vám napsala, že šlo o jedno z velmi dobrých rozhodnutí, které jsem kdy udělala. Chtěla bych moc poděkovat za péči veškerého personálu. Naprosto všichni, od sanitářek, přes sestry a lékaře se k nám chovali opravdu velmi mile a citlivě. Ani jednou za celou dobu našeho krátkého pobytu sem se nesetkala s někým odměřeným nebo dokonce nepříjemným, což dnes bohužel není tak úplně samozřejmé. Všichni byli k synovi nesmírně laskaví, vše proběhlo na minutu přesně tak, jak bylo řečeno. Pooperační péče a kontrola byla také naprosto nadstandardní. Zejména bych chtěla poděkovat panu doktorovi Martinu Navrátilovi za to, že se nás bez řečí ujal, za jeho laskavý a přesto profesionální přístup, že nás neodmítl ani když jsme potřebovali prověřit následně po zákroku průchodnost grometky a že nám vše tak trpělivě vysvětlil. Takový přístup a zájem lékařů o dobro pacienta dnes už bohužel také není tak úplně samozřejmý. Vzhledem k tomu, že mám už i opačné zkušenosti, chtěla jsem právě proto sepsat toto poděkování. ORL oddělení v prostějovské nemocnici je opravdu špičkové a já budu jeho péči s radostí doporučovat dál.  Ještě jednou děkuji. Veronika Horelicová


Poděkování na oddělení Ortopedicko-traumatologické, ARO a celého operačního týmu

25.11.2019 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům, kteří se o mě krásně starali celou dobu mé hospitalizace 21.-23.11.2019, nejen na oddělení ortopedie, ale i pana doktora anesteziologa a celého operačního týmu. Měla jsem velký strach z operace tenisového lokte. Nakonec jsem díky Vám všem operaci zvládla skvěle. Vaši nemocnici mohu jen doporučit. S pozdravem. Kateřina Ptáčková


Poděkování oddělení Radiační onkologie

15.11.2019 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat zdravotnímu personálu onkologického oddělení za skvělou péči, kterou mi během léčby věnují. Velké poděkování patří hlavně paní primářce Zlevorové, doktoru Praskačovi a vrchní sestře Osladilové, kteří mě po celou dobu velmi podporují a dodávají mi potřebnou sílu. Ještě jednou velké díky. R. Znojilová, Prostějovičky


Poděkování oddělení Radiační onkologie

13.11.2019 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, byla jsem vyšetřena na onkologickém oddělení a chtěla bych vyjádřit svůj obdiv sestřičkám a lékařům. Tolik pacientů, kteří tu byli a tolik práce, co zde lékaři a sestřičky mají. I přes to se usmívají, trpělivě naslouchají a dělají vše pro to, aby všem a se vším pomohli. Je hodně těch, co si stěžují a o to více je potřeba vidět to obyčejné lidské zacházení. Prosím, předejte mé upřímné poděkování všem, kteří na onkologii pracují. Vážím si jejich nelehké práce. S úctou pacientka J.O.


Poděkování interně JIP

19.8.2019 / Nemocnice AGEL Šternberk

Chci poděkovat týmu sanitky ZS, a kolektivu sestřiček a lékařů ze dne 14.8. 2019 na interně JIP Nemocnice Šternberk, kteří mi zachránili život po vosím píchnutí, a následně rychlém nástupu alergické reakce...Sestřičky i paní lékařka byly velmi milé, starostlivé, profesionální, s velmi lidským přístupem. Děkuji BŠ


Poděkování chirurgii

21.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Text zprávy: Chtěla bych moc poděkovat chirurgickému oddělení,kde jsem byla na zákroku,péče a vstřícnost byla maximální,s takovou jsem se ještě nikde nesetkala. Všichni byli moc hodní a usměvaví.Děkuji i paní Erice Frydryškove za podporu a přeji hezké a klidné svátky.


Poděkování LDN

20.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

 Kam nechodí slunce, tam chodí lékař a to byl můj případ. Bylůa jsem doma, slunce daleko, moje chůze složitá.  Na LDN "B" Přerov mě vždy dostanou do formy. Týmová práce, ochota personálu, řádná rehabilitace. Správná motivace u pacienta, klid a pohoda. Děkuji za Vše M.


Poděkování za péči na neurologickém oddělení.

18.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

 V prosinci 2018 jsem byl hospitalizován na neurologickém oddělení nemocnice Přerov. Přestože jsem se fyzicky necítil zpočátku nejlépe, přístupem celého personálu a díky kvalitní zdravotní a lidské péči jsem onemocnění i pobyt v nemocnici zvládl bez zbytečných nervů a trápení. Moc Vám všem děkuji za práci, kterou děláte a přeji do budoucna mnoho sil, pozitivní energie a lásky. L.  


Telefonické poděkování zdravotníkům ortopedie, COS, ARO z dospávacího pokoje

14.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

 Jsem Vaše pacientka V.  a vyjádřuji naprostou spokojenost při  mé nedávné hospitalizaci na Ortopedicko-traumatologickém oddělení, byla jsem překvapená se všemi pracovníky, kteří se podíleli na mém vyšetření, operaci a následné péči. Velmi děkuji za tak ochotný, profesionální a přitom lidský přístup, s kterým jsem se nikde jinde nesetkala.   Pozdravuji pana primáře MUDr. Přikryla, kterému chtěla osobně poděkovat a bohužel jej už pak nezastihla. Přerovskou nemocnici budu všem doporučovat. Děkuji také paní uklízečce, která se starala o čistotu na moc pěkném a vybaveném oddělení.    


Poděkování LDN

13.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážená paní primářko, dovolte abych Vám a Vašemu týmu jménem svým i jménem manžela velice poděkovala za péči, která byla poskytnuta tchíni pani M. Díky Vaší vstřícnosti mohla dožít v klidu a důstojně a nám jste nesmírně ulehčila situaci po logistické stránce. Velice si toho vážíme. Osobně navíc mohu ocenit profesionální přístup, který dnes v našem zdarvotnictví, zejména v péči o tento typ pacientů, není samozřejmostí. Vyřiďte, prosím, naše poděkování i personálu oddělení, kde paní... ležela. V úctě a s přáním klidných svátků a vše nejlepšího v celém následujícímn roce.


Poděkování ortopedickému dodělení

1.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat Mudr. J. Václavkovi, který mě zbavil dlouhodobých bolestí pravého ramene. Po operaci, která proběhla v dubnu tohoto roku, mé problémy ustoupily a díky tomu funguji v práci téměř jako dřív. Ještě jednou mockrát děkuji. S pozdravem V. Š.  


Poděkování traumatologii

26.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování prim. MUDr. Kocourkovi za precizní a nadstandardní přístup při ošetřování a léčbě mé dcery S.B. po úraze kolene od ledna letošního roku. Zvlášť si cením jeho lidský přístup a trpělivost při vysvětlování možností a postupů , které bylo pochopitelné i laikovi.  


Poděkování chirurgii

20.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den,   ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo koncem srpna 2018 na chirurgii nemocnice Přerov. Byla jsem ošetřená na pohotovostní chirurgické ambulanci a nasledně krátce hospitalizována na chirurgickém oddělení. Všichni zdravotnící, lékaři, sestry i ostatní zdravotnický personál, se chovali velmi přívětivě, vlídně a profesionálně. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Stanislavovi Kalabusovi.   S pozdravem, J. K.


Poděkování interně a ambulanci praktického lékaře nemocnice Přerov

20.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den,   Ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo na ambulanci závodního lékaře a na interním oddělení II /interna C/ i interní ambulanci nemocnice Přerov. Všechen personál, se kterým jsem měla tu čest se za těch pár dnů setkat, se choval velmi lidsky, přívětivě a zároveň profesionálně, a dostalo se mně pomoci od mých potíží. Lékaři, sestry, ošetřovatelky, sanitářky, pani uklízečky nevyjímaje. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Pluháčkové a sestře Ježové, MUDr. Šopíkové Churavé, MUDr. Ručkovi a MUDr. Březinové. Jména sester z interny bohužel neznám, ale jak na oddělení, tak na ambulanci, poskytují vysoce profesionální práci.   S pozdravem, J.K.


Poděkování neurologii

20.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážená paní primářko, dne 18.11. se v péči Vašeho oddělení ocitla moje sestra, .... Profesionální a lidský přístup, kterého se jí, jako pacientce a mně v roli příbuzného dostalo od ošetřujících lékařek a středního zdravotního personálu rozhodně není samozřejmostí i v zařízeních mnohem větších a věhlasnějších než Přerovská nemocnice. Chci Vám proto poděkovat a popřát vše dobré do další práce. S úctou MUDr. B. V.  


Pochvala porodnímu oddělení

1.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, v pátek jsem ve vaší porodnici porodila dceru Emu. Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za úžasnou péči, jak během porodu, tak i po porodu. Za vaši úžasnou starostlivost, pochopení, zejména ochotu. Velmi si cením vaši práce, která je velice náročná. Přeji mnoho sil do budoucna. L. a E.


Poděkování internímu oddělení

23.10.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

 Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat celému internímu oddělení nemocnice 0Přerov, za velmi obětavou a důslednou péči při mé hospitalizaci. Po celou dobu mé hospitalizace  jsem se sestkávala s velmi vstřícným a lidským přístupem k mé osobě. Zvláštní poděkování patří zejména panu MUDr. Davidu Halatovi, jehož obětavý přístup a trpělivost může být příkladem dalším zaměstnancům nemocnice. Ještě jsednou děkuji A. N.


Poděkování urologii, ARO, interna

21.10.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážení, chtěla bych i tímto způsobem poděkovat za včasnou diagnostiku a akutně provedenou urologickou operaci mého syna. I když ,,spádově "k vám nepatříme profesní i lidský přístup byl neskutečně úžasný, což můžeme oba jako pracovníci ve zdravotnictví posoudit. Děkuji MUDr. Kocourkovi za telefonické rady / i když nemusel/, prim. MUDr. Jadrníčkovi a jeho zástupci MUDr. Hrabcovi za provedenou operaci, MUDr. Janotové za anestezii a i celému urologickému oddělení za vzornou a přitom lidskou a milou péči o mého syna, a to ještě v neskutečně čistém a krásném oddělení, což se s mnohými nemocnicemi v JmK nedá mnohdy ani srovnat. Já sama osobně mám podobné vysoce pozitivní zkušenosti s přístupem na interním oddělení, zvláště s MUDr. Březinovou a MUDr. Konvičkou. Všem opravdu upřímně děkuji. MUDr. H. A.


Poděkování neurologii a interně

20.10.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

  Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala za laskavou péči personálu neurologické ambulance, kam jsem 10. října dorazila k ošetření při akutní změně mého zdravotního stavu. Dále bych chtěla poděkovat celému zdravotnickému týmu interního oddělení I. (B), kde jsem byla hospitalizována od 10. do 15. října, za příkladnou profesionální a laskavou péči. Pečovali o mne s vlídností a porozuměním a personál byl velmi ochotný. U lékařů bych ještě ráda vyzdvihla jejich snahu o maximální informovanost svých pacientů. Snaha sesterského a ošetřovatelského týmu o mou spokojenost byla skvělá. Také s péčí personálu vyšetřovacích metod CT a SONO jsem byla spokojená. Oceňuji a jsem velice vděčná panu MUDr. Dulanskému za péči a plánované převzetí do následné ambulantní péče po ukončení mé hospitalizace. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v péči o pacienty a spokojenosti v práci. D.K


Poděkování dětskému oddělení

18.10.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat celému personálu dětského oddělení za skvělou péči. Moje dcera byla v září hospitalizovaná na dlouhých 21 dní, takže jsem opravdu dobře nahlédla na chod celého oddělení. Byla jsem vděčná za milý přístup celého personálu k mé dceři, snažili se jí ten pobyt co nejvíce ulehčit a já jim za to z celého srdce děkuji. Sice už jsme rádi, že je dcera vyléčená doma, ale stejně vzpomínáme v dobrém. Děkuji a přeji všem jen to dobré. Z.


Poděkování pracovníkům urologie a anestezie

5.9.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážená paní magistro, v době od 31. 8. - 3. 9. 2018 jsem byla hospitalizovaná v nemocnici na odd. urologie. Chtěla bych vyjádřit poděkování všem pracovníkům oddělení, sestřičky byly velmi milé, vstřícné a ochotné. Z lékařů oceňuji zejména přístup MUDr. Kabilky a dále MUDr. Dvořákové, která se mi velmi věnovala při zákroku na operačním sále. Přeji mnoho zdaru a spokojených pacientů i do budoucnosti. S pozdravem D. J.


Poděkování pracovníkům z oddělení dětské, anestezie, ortopedie, rentgenu, operačních sálů..

30.8.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážené vedení nemocnice, vážená paní předsedkyně, pane předsedo, obracím se na Vás s upřímným poděkováním a ohromnou pochvalou, kterou snad ani nebudu umět slovy vyjádřit, ale pokusím se.   Náš příběh je velmi složitý, tak jej zkrátím tak, že jsem, byť sama s těžkým fyzickým postižením lomivostí kostí, maminkou 2 letého synka, se kterým jsme minulý týden absolvovali ve Vaší nemocnici v Přerově ortopedickou operaci - narovnání a výztuž kosti - Fassier Duval hřebemvedenou Mudr. Ročákem. S ním a s paní Ing. Milenou Křivinkovou se známe již cca 1 rok, po který nám oba velice pomáhali na nelehké cestě vůbec se k možnosti takové operace dostat, oba je to stálo mnoho hodin práce navíc, upřímného zájmu o to pomoci nám a možná i několik vrásek na čele. Děkujeme!! S lékařským personálem jsem já osobně v kontaktu celý život, i se synem jsme teď prošli mnoho "odborníků", a tak můžeme svědomitě říci, že panu Ročákovi se ve znalostech o našem vzácném onemocnění, zručnosti i úžasném přístupu k lidem nikdo nevyrovná. Je to obrovská věc, mít na dosah někoho takového - a pan doktor je opravdu na dosah, jak v nemocnici, tak i doma na telefonu nebo emailu. Patří mu náš obrovský dík! Stejný bych ráda vyslala i na adresu Dětského oddělení, dalších lékařů ortopedie i pracovníků Anestezie, sálových sester nebo sester na rentgenu. Zažili jsme toho v nemocnicích opravdu hodně a často to vůbec nebyly hezké věci, a tak jsme vždycky raději "připraveni na cokoliv". V Přerově jsme si ale připadali buď jako na hotelu nebo jako v náručí milujících tetiček. Tolik krásného lidského přístupu, něhy, zájmu, úcty a respektu jsem se synem ještě nikdy nezažila. Za celou dobu v kontaktu s personálem ani jednou nezaplakal - snad jen, když se trochu bál rentgenu. Ráda bych Vám vyjmenovala všechny věci, kterých si nesmírně cením, nevím ale vůbec, jestli to bude vše :) : Lékaři i sestry klepou než vejdou, zdraví, představují se, mluví na děti, hrají si s nimi, hladí je - každé vyšetření proběhlo pro kluka jako hra a to se lékařů bojí! Každá sestra mi byla kdykoliv k ruce a zase naopak nikdy žádnou péči nenutila a nesnižovala moje schopnosti o syna pečovat, každá sestra oznamovala co dává synovi za léky apd.. Všichni, počínaje úžasnou paní doktorkou z Anesteziologického oddělení, včetně sestřiček na rentgenu či zdravotního zřízence obrovsky dbali na to, aby malého nic nebolelo, ohromně ho opečovávali, opravdu jemně s ním manipulovali a také dbali na to, aby měl maminku na dosah naprosto kdykoliv (např. předání na sál/ze sálu, vše naprosto klidné, milé, rychlé)...To je pro nás s onemocněním křehkých kostí něco ohromného!...Až slzy na krajíčku mám, když to píši, protože po těch "hrůzách", co máme se synem za sebou byl pro nás pobyt v Přerově jako balzám na tělo i duši, ačkoliv šlo o náročnou operaci. V poslední řadě, to je a pro nás byla třešnička na dortu :), bych chtěla moc poděkovat tomu, kdo zařídil a realizoval interiér Dětského oddělení včetně toho, jak vypadá nadstandartní pokoj (ano, takhle má vypadat bezbariérový pokoj, to jsem nezažila ještě v žádné nemocnici), jak vypadají chodby nebo dětská herna. Ještě nás čeká dlouhá cesta k co nejplnějšímu fyzickému zdraví, ale věříme, že právě do takový přístav, jako je nemocnice Přerov, nám vždycky dodá potřebnou sílu a budeme se do něj s klidem a důvěrou vracet, protože zde je opravdu svět v pořádku, zde jsou lidé na správném místě. Pokud bychom se mohli jakkoliv podílet na odměně tamních pracovníků, pokud by se využil někde nějaký dar nebo jakkoliv jinak bychom se mohli odvděčit (článkem do novin, čímkoliv...), dejte prosím vědět. Nyní tak činíme alespoň takto. Klobouk dolů a ještě jednou - veliký dík!! D. M. a synek V.


poděkování Chirurgii a RDG

21.8.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážené vedení nemocnice Přerov, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování.  Byla jsem  přivezena ZZS po autonehodě, již první kontakt v ambulantní části se sestrou Máčkovou a MUDr.Jankovou, následně s MUDr. Polzerem byl velmi příjemný a profesionální.S vděčností vzpomínám také na sestru Hanu Zdráhalovou, která mi byla na pracovišti CT velkou oporou. Hospitalizace proběhla na oddělení chirurgie, zde děkuji nelékařskému personálu, zejména sestře Markétě Lysákové za ochotný a lidský přístup. Velký dík patří primáři MUDr. Hanincovi a jeho týmu lékařů. Největší poděkování chci vyjádřit MUDr. Kalabusovi za jeho vstřícnost, empatii, ochotu a zájem o pacienta. S pozdravem MT


Poděkování dětskému oddělení

8.8.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Pro vedení nemocnice Přerov Dobrý den, byli jsme teď se synem hospitalizovaní na 9 nocí na dětském oddělení v Přerově. Za tu dobu mě oddělení přesvědčilo, že jde o opravdové profesionály. Diagnostika onemocnění, ale i celková péče a přístup personálu byl víc než skvělý. Nechyběl ani lidský přístup. Za celou tu dobu jsem se nesetkala s ani jednou protivnou sestřičkou, nebo doktorem. Všichni byli úžasní. Opravdu od uklízečky až po primáře. Tímto ještě jednou mockrát za vše děkuji ! Jen tak dál. S pozdravem a přáním hezkého dne R.


Poděkování pracovníkům traumatologie

19.7.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování Mudr. Hoplíčkovi a ošetřujícím zdravotním sestrám. Dobrý den, v podvečer 3.května jsem byl ošetřen ve Vaší nemocnici na traumatologii po amputaci části palce pravé ruky. Pan doktor Hoplíček mi velice pomohl a díky jeho práci budu moci svou ruku v budoucnu snad zase naplno využívat. V tuto chvíli se léčím na oddělení plastické chirurgie ve FN v Olomouci, ale touto cestou Vám chci sdělit, že si moc vážím Vaší odvedené práce a ještě jednou děkuji. S pozdravem M. D.