Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 582 315 111
+420 582 359 169
+420 582 359 170

O nás

Poděkování a pochvaly

Poděkování porodnímu oddělení

30.6.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, Obracím se k vám s recenzí na porodní oddělení. Začnu nejdříve tím, že jsme Přerovskou porodnici vybrali díky předporodním kurzům paní Válkové, do té doby jsme na 90% zvažovali Olomouckou porodnici, avšak pouhý 1. kurz stačil k tomu, aby jsme vše přehodnotili. Kurzy byly skvěle připraveny, obsahovaly opravdu věcné informace a hlavně přístup paní Válkové na nás působil velice klidně a přátelsky. Po 4. Kurzu už jsme se nemohli dočkat, až přijde náš čas a zažijeme si vše na vlastní kůži v tak příjemném prostředí. V červnu přišel náš čas a i přesto, že náš porod nebyl jednoduchý a trval od příjezdu do porodnice 56 hodin, tak si nemůžeme na nic stěžovat! Poté jsme strávili v porodnici dalších 5 dnů a z toho důvodu si troufám říct, že jsme poznali všechny směny doktorů, porodních asistentek, novorozeneckých sestřiček a provozních zaměstnanců. A tito všichni nám náš nelehký start do života našeho syna velice zpříjemňovali každý den! Poslední den se nám ani nechtělo opustit porodnici. Každý z výše jmenovaných dělal své maximum, aby se nám dostalo NADSTANDARDNÍ péče jak zdravotní, tak psychické. Kéž bych mohla jmenovat opravdu každého zvlášť a osobně ještě jednou poděkovat za Vše, co pro nás udělali. Shrnu jmenovité poděkování na 2 osoby a to paní Válkovou, která vede porodní tým opravdu správným směrem a bez ní si troufám říct, že by nebyla tak příjemná a rodinná atmosféra v porodnici. A dále pana primáře Boháče, který nás přišel při porodu zachránit a dodat odvahu. Děkujeme! Prosím Vás vedení, abyste tomuto celému týmu ještě jednou poděkovali za nás. S pozdravem maminka, tatínek a Mikulášek.    


Poděkování Domácí péči

27.6.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

 Dovolte mi ocenit vysoce profesionální přístup  a  ochotu sestřiček z domácí péče. Maximální spokojenost. K. N.


Poděkování dětskému-novorozeneckému oddělení

25.6.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Zdravim Vas, ctu v brozurce po propusteni po porodu, ze je vhodne napsat zpetnou vazbu, tak chci jen strucne podekovat :) Jste vsichni uzasni! Moc mi sestricky z novorozeneckeho pomohly! Rozkojila jsem se a s Jonáškem, kter uz je zpatky na sve porodni vaze, si uzivame druhy tyden sestinedeli doma. Moc dekujeme za nasazeni vas vsech a opravdovou touhu pomoci. Jedna sestra od vas mi pomohla i svym smyslem pro humor a ja si nepamatuji jeji jmeno. Mela dva dny hodne nakraply hlas, ma cerne vlasy a prisla mi desne vtipna :) i humor pomaha!  Dekuji! A. N.


Poděkování chirurgii

23.6.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Děkuji všem zaměstnancům chirurgie za jejich ochotu, lidskost, vstřícnost a profesionální přístup během mého vyšetření, operace a hospitalizace. Moc si vaší práce vážím. P. From: nobody@agel.cz [mailto:nobody@agel.cz]Sent: Sunday, June 23, 2024 5:01 PM To: kvalita@npr.agel.czSubject: WEB - Nemocnice AGEL Přerov - napište nám Jméno a příjmení: Hana Pospíšilová e-mail: pospisilova.troubky@seznam.cz Děkuji všem zaměstnancům chirurgie za jejich ochotu, lidskost, vstřícnost a profesionální přístup během mého vyšetření, operace a hospitalizace. Moc si vaší práce vážím.


Poděkování očnímu oddělení

21.6.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Ráda bych vyjádřila velikánské poděkování a uznání kolektivu očního oddělení Nemocnice Agel Přerov. Absolvovala jsem před 10 dny operaci šedého zákalu na tomto oddělení zlatými rukami paní primářky MUDr. Moniky Daňkové. Jsem nadšená z přístupu nejen paní primářky, ale i ostatního personálu oddělení. Empatie, pozornost, podpora. Každému bych doporučila absolvovat případnou operaci očí na tomto oddělení . Ještě jednou velký dík. J.  


Poděkování urologie

8.6.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování Dobrý den, dne 23.3.2024 jsem byl donucen se dobrovolně přihlásit na lůžkové oddělení urologie v nemocnici Agel Přerov, se zánětem močových cest. Nebudu se rozepisovat co,kde,proč atd. Prostě jsem musel strávit v nemocnici 14 dnů. A teď se dostávám k tomu proč píši , za těch 14 dnů jsem byl svědkem neskutečné souhry všech pracovníků urologického oddělení. Nebudu a ani nechci jmenovat jednotlivě, prosťe od úklidového personálu až po pana primáře. Nejvíce ale musím ocenit práci sester a ošetřujícího personálu, ta je opravdu nedoceněná!!! s pozdravem a úctou Š.  


Poděkování zaměstnancům ortopedicko-traumatologického oddělení

7.6.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Vážené vedení prostějovské nemocnice, vážená paní primářko, vážení pánové primáři, vážení lékaři a milé sestřičky, Velmi rád bych se tímto podělil o své zkušenosti při úrazu mého čtyřletého syna Vincenta. V polovině března 2024 si po pádu zlomil pažní kost na levé ruce. Už od samotného přijetí na „urgentu“ byl k nám personál velice vlídný a pozorný. (Podotýkám, že jsme přijeli rovnou z místa úrazu v opravdu chatovém outfitu a hodně špinaví.) Oba lékaři MUDr. Tomáš Nevrla a MUDr. Jan Dušátko měli ten den opravdu pernou službu, ale přesto byli k malému pacientovi milí a kamarádští, stejně jako sestra. I mě jako dospělému (poněkud vystresovanému doprovodu) se snažili vše vysvětlit a udržet mě v klidu. Opravdu jsem měl pocit, že se jedná o rutinní záležitost, i když teď už vím, o jak náročnou operaci se jednalo. Na dětském oddělení nás přijali, jako bychom přijeli na dovolenou do hotelu. Službu měla paní primářka MUDr. Šigutová a opět jsme se cítili opečovávaní a hýčkaní. Samozřejmě nás navštívil anesteziolog MUDr. Jan Kittner – jeho přístup byl velmi osobní a přátelský. Sestřičky mi připomínaly hodné tety (vybavuje se mi za všechny paní Frélichová). Všichni se nám snažili nepříjemnou situaci ulehčit a přivést nás na jiné myšlenky.  Panovala okolo nás taková uklidňující atmosféra, že se Vincentek na operační sál vyloženě těšil. Nervózní tatínek se tedy těšil, až bude mít chlapečka zase na očích, ale i tak podvědomě věděl, že je o něj skvěle postaráno. Když byl pak Vincentek zpátky na pokoji, dostal jsem zprávy o průběhu operace. To mě uklidnilo, a jakmile na mě ospalý kluk mrknul, a řekl, že je mu fajn, upadl jsem do krátkého spánku na připravené posteli pro rodiče. Ne, že bychom se ráno netěšili domů, ale čekání na propouštěcí zprávu nebylo nijak nekonečné. MUDr. Jindřich Kratochvíl nás potěšil, a my se mohli pakovat vstříc dalšímu dobrodružství. Za příkladnou následnou péči děkuji traumatologům MUDr. Nevrlovi a MUDr. Dušátkovi a také sestře v ambulanci, která vždy Vincenta něčím rozptýlila. Nyní jsme ukončili rehabilitaci u Mgr. Davida Lisického a nezbývá, než zase jen chválit. DĚKUJEME VŠEM, KDO SE PODÍLÍ NA PŘÍKLADNÉ PÉČI O PACIENTY, A KDO BUDUJÍ DOBRÉ JMÉNO PROSTĚJOVSKÉ NEMOCNICE. S pozdravem Aleš P.


Poděkování ambulancím

3.6.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, Byl jsem velmi spokojený s poskytnutou péčí a přístupem jmenovaných, prosím předejte kolegům.  Poděkování panu MUDr. Plhalovi a sestřičce z ambulance Léčby bolesti a také MUDr. Bašovi a sestřičce z gastroenterologické ambulance na interně.   A. D.  


Poděkování rehabilitaci

21.5.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den,  ráda bych  touto cestou poděkoval paní doktorce Kaprálikové z rehabilitačního oddělení za její, milý, laskavý a profesionální přístup ke mně jako k pacientovi V. Z.  


Poděkování internímu oddělení

20.5.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Děkuji všem lékařům, sestřičkám a dalším pracovníkům z interního oddělení za příkladnou péči. S pozdravem Bohumil P.


Poděkování urologii

19.5.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den. Jsem hospitalizován na lůžkovém oddělení urologie v pátém patře Nemocnice v Přerově. Chtěl bych tímto poděkovat za nadstandardní péči od zdravotních sestřiček i ošetřujících lékařů. Sestřičky jsou velmi milé, profesionální a obětavou prací přispívají k mému rychlému uzdravení. Mé další poděkování prosím adresujte i personálu který připravuje stravu.Jidlo je opravdu chutné. Děkuji. V. P., Přerov  


Poděkování chirurgii

16.5.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, moc děkujeme za záchranu života našeho syna Václava D. celému oddělení chirurgické jednotky intenzivní péče pod vedením prim. MUDr.Alojze Hanince. Osobní díky za rychlou pomoc MUDr.Zatloukalové a MUDr.Babincovi( ARO). S díky a pozdravem V. a P. D. 


Poděkování traumatologii

16.5.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěli bychom s manželem touto cestou moc poděkovat za péči o našeho dvouletého syna. Dne 15.5. mezi 18. a 19. hodinou jsme byli nuceni navštívit traumatologickou pohotovost a jen třeba říct, že s takto skvělým přístupem jsme se již dlouho nesetkali. Rádi bychom vyzdvihli práci celého celého kolektivu ambulance, zejména empatii, pochopení, lidský přístup a také trpělivost nejen vůči synovi, ale také i vůči nám jako rodičům v extrémně stresové situaci. Přejeme mnoho uzdravených pacientů do budoucna. L. V.


Poděkování dětského odd.

13.5.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou vyjádřila svou hlubokou vděčnost a obdiv vůči práci na dětském oddělení v Přerově. Praktická zkušenost na dětském oddělení v Přerově byla pro mě naprosto inspirativní. Každý den jsem byla svědkem neuvěřitelného úsilí a oddanosti, kterou tamní tým prokazoval dětem i jejich rodinám. Díky této praxi jsem získala nejenom nové odborné dovednosti, ale také jsem se naučila hodnotě empatie a soucitu. Ráda bych v této chvíli vyjádřila svůj obdiv a vděčnost sestřičce Olze Rakové, Dis. Její profesionalita, laskavost a péče o každého jednotlivce neznala mezí. Její neúnavná snaha a ochota pomáhat byly pro mě skutečným příkladem toho, jak se starat o druhé s láskou a respektem. Děkuji Vám, sestřičko Olgo, za vaši neocenitelnou práci a za vaši nekonečnou trpělivost a příkladnou péči, kterou jste poskytovala dětem i nám, studentům. Vaše oddanost a lidský přístup jsou zářným světlem v oblasti zdravotnictví. Moc si vaší práce vážím a budu si vaše příklady brát s sebou do budoucna. S úctou a vděčností,        Tereza V., Všeobecné ošetřovatelství, 2. ročník, prezenční bakalářské studium  


Pochvala pro LDN C

13.5.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

 S péčí na LDN C jsem byl spokojen, je tu milý personál, vstřícný a měl pochopení pro mne. Sestřičkám přeji hodně pevné nervy, jsou výborné. M. S.


Poděkování chirurgii a traumatologii a LPS

11.5.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Chci touto cestou poděkovat přerovské nemocnici - akutnímu přijmu a traumatologii. Manželka utrpěla v sobotu bolestivou pohmožděninu - výron prstu na pravé ruce. Byla velmi spokojena s přístupem personálu i lékařů a jim patří její i moje poděkování. MUDr Tomáši Drozdovi, sestře paní Máčkové a MUDr. Ondřeji Ručkovi. Úspěchy, zdraví a spokojenost přeji manželé - A. a J. C., Přerov


Poděkování LDN

10.5.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Chtěla bych poděkovat velmi sestřičkám za ochotu, péči a pomoc. U jídla jsem byla zpočátku velice nadšená, později  s ohledem na dlouhou dobu hospitalizace  mi chybělo trochu víc zeleniny a ovoce, jinak si nemohu stěžovat. S přístupem paní doktorky jsem byla také spokojená, dávala mi velmi dobré rady ohledně cvičení. Chodila jsem pravidelně cvičit s rehabilitační sestřičkou. Některé noci byly dlouhé, ale dalo se to zvládnout, no přeci doma je doma :-). Kdybych se musela někdy k vám vrátit tak to bez problému příjmu. Ještě bych chtěla podoktnout, že je tu vzorná čistota. Tak děkuji za pobyt u vás v nemocnici. E.M.


Poděkování Urologii

9.5.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování urologii Děkuji panu primáři a celému urologickému oddělení za výbornou péči při operaci, kterou jsem absolvoval a 16. dubna 2024. Velká spokojenost! L.P. Prostějov  


Poděkování chirurgii

6.5.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobry den, dne 6.5 2024 jsem musela navštívit chirurgickou ambulanci.Touto cestou bych ráda poděkovala p.MUDr. Jankové a samo i sestřičce za lidský, profesionální a příjemný přístup.  A pochvala i čekací doba na ošetření. Do půlhodiny jsem měla po zákroku. Děkuji O.


Pochvala pro LDN

3.5.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

 Na oddělení LDN C jsem strávila 3 měsíce. Sestřičky byly velice příjemné, s péčí jsme byla spokojena. Skvělý přístup, jak ze strany paní doktorky tak i paní primářky. Děkuji za příjemně strávený pobyt v nemocnici. Děkuji V.


Poděkování urologii

2.5.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěl bych touto cestou moc poděkovat všem pracovníkům urologie, lůžkové odd. , za péči, která mi byla poskytována během mého dubnového pobytu po operačním zákroku.Velký dík patří primáři MUDr. Robertu Szabo, MUDr. Dmitriji Tarasenko, MUDr. Jiřímu Losovi, též děkuji všem sestřičkám a vrchní sestře Mgr. Ivoně Bohdanové. F. F.


Poděkování očnímu oddělení

18.4.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, v minulých dnech jsem se podrobil zákroku na očním oddělení prostějovské nemocnice AGEL - odstranění šedého zákalu na obou očích. Chtěl bych poděkovat celému personálu očního oddělení za profesionální a současně lidský přistup. Byl jsem velice spokojen a prosím, abyste mým jménem poděkovali zaměstnancům očního oddělení. Myslím, že je zbytečné aby pacienti s podobným onemocněním vyhledávali ošetření v jiných nemocnicích či ambulancích v okolí Prostějova. V. A.


Poděkování Onkologickému oddělení

24.3.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, jsem pacientem onkologie a tímto bych chtěl poděkovat za milý, laskavý a profesionální přístup MUDr. Petra Praskače, který pokaždé svou pohodovou náladou dokáže povzbudit a kterého si nesmírně vážím. Ale převážně patří můj obrovský velký dík a velká pochvala za ten nejlepší a úžasný přístup s kterým jsem se setkal a to pouze u vrchní sestry Bc. Marty Osladilové a jejich sestřiček Petry Sofkové a Evičky Štvrtecké, u kterých se pravidelně setkávám vždy s úsměvem , dobrou náladou a kolegiálním přístupem k pacientovi. Jejich odborný kvalifikace práce jsou dosaženy na tý největší špičkové profesionální úrovni odbornosti. A nejenom tyhle tři sestry jsou mimořádně nadané ale rovněž jsou okrasou celého onkologického oddělení. Ještě jednou moc děkuji za vše, co pro mě a ostatní pacienty děláte!!! V Prostějově 24.3. 2024 K. Roman


Poděkování ORL oddělení

5.3.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Děkuji týmu pracovníků lůžkového oddělení ORL za péči při hospitalizaci mého vnuka. Velice chválím přístup celého personálu jak k dítěti - pacientovi, tak i ke mně - doprovodu Bezchybná organizace i péče. Jolana S.


Poděkování Novorozeneckému oddělení

1.3.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěli by jsme touhle cestou moc poděkovat oddělením novorozenecké,šestinedělí, sestřičkám na porodním sále,gynekologům-především paní doktorce Štafové. Nejde ani slovy vyjádřit naše velké díky za jejich profesionální a zároveň přátelský přístup při příchodu na svět našeho syna. Budeme na vás všechny s láskou vzpomínat. PS.: děkujeme za Filípka Kristýna a Honza V.


Operace šedého

28.2.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Velice spokojena. Přístup personálu perfektní. Všichni ochotní, vstřícní, milí. Velká pochvala všem. Děkuji. H.  


Poděkování personálu onkologické ambulanci

22.2.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Děkuji za profesionální, a zároveň lidský přístup k pacientům personálu onkologické ambulance, více takových zdravotníků


Poděkování Gastroenterologickému oddělení

19.2.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den. Dnes jsem k vám byla objednaná na kolonoskopii a přiznávám, že do nemocnice jsem šla s velkým stresem a nervozitou. Ukázalo se, že úplně zbytečně, protože pan doktor Konvička a všechny sestřičky na oddělení jsou fakt úžasní a skvěle sehraní. Děkuju... Jste nej


Poděkování celému oddělení LDN “D”

10.2.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den. Chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu LDN “D” za profesionální a vzornou péči o mého tatínka. Velmi si práce všech lékařů, sester i pomocného personálu vážím. Není slov, která by mou vděčnost vyjádřila. Velmi krásné prostředí oddělení a profesionalita všech vytváří klidné a důstojné podmínky všem pacientům i jejich rodinám. Poděkování samozřejmě patří i vedení nemocnice Prostejov. Prosím o zveřejnění na stránkách nemocnice. Díky, Irena B. (Stará)


Poděkování Onkologickému oddělení v Prostějově

9.2.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval celému kolektivu onkologie pod vedením primářky MUDr.Zlevorové Jsem pacientem onkologie již dlouhou dobu vždy obdivuji neobyčejně lidský a profesionální přístup MUDr. Praskače, který pokaždé svou pohodovou náladou dokáže povzbudit. Velice si vážím úžasného přístupu k pacientům vrchní sestry Bc.Osladilové a sestřiček Sofkové ,Štvrtecké a Nantlové,u kterých se setkávám vždy s úsměvem a dobrou náladou. Ještě jednou moc děkuji za vše, co pro mě a ostatní pacienty děláte !!! V Prostějově 9.2.2024 K. Jaromír


Poděkování onkologickému oddělení

9.2.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem lékařům a zdravotním sestřičkám onkologického oddělení. Vážím si jejich ochoty, profesionality a pochopení. Moc Vám všem děkuji, jste všichni úžasní. Mgr. Libor M.


Poděkování Gastroenterologickému oddělení

13.1.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtel bych touto cestou moc podekovat celemu oddeleni gastroenterologie a to zejmena Mudr. Konvickovi a Mudr. Arnostove za lidskost a skvele odvedenou praci. Pan doktor se mi maximalne venoval a udelal pro mne vse co bylo v jeho silach. Pani doktorka me vysetrila tak obavanou kolonoskopii kterou provedla tak setrne ze jsem vse zvladnul bez sedaci a rajskeho plynu. Sestricky skvele ochotne poradi uklidni vas. Jeste jednou moc dekuji vsem na gastru. K. Oldrich. PROSIM O ZVEREJNENI NA STRANKACH NEMOCNICE V SEKCI POCHVALY.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

12.1.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobry den, z celeho srdce bych chtela podekovat personalu gynekologicko-porodnickeho oddeleni. Ochota, usmevavost a profesionalita kazdeho z nich byla neuveritelna. Mnohokrat dekuji za peci na kterou budu velice rada vzpominat. D.


Poděkování oddělení NIP

9.1.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den chtěla bych poděkovat doktorům a sestřičkami na oddělení NIP pro děti za příkladnou péči o mojí postiženou vnučku. Vím že je to těžká a náročná práce a ještě jednou velké díky. Všem pracovníkům vaší nemocnice přeji krásný rok 2024.


Poděkování LPS

24.12.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý štědrovečerní podvečer. Moc děkuji paní doktorce a sestřičce na pohotovosti Agel PV. Vážím si jejich ochoty při telefonickém řešení komplikací u manželky dnes 24.12. okolo 11,00 hod. Díky jejich vstřícné ochotě a i přes nutnost opakovaného volání pro výpadek signálu 25 km od PV se podařilo vyřešit a manželce je po podání léků na e-recept lépe. Moc děkuji a přeji pohodové vánoční svátky! Václav Z. - Konice, Čunín


Poděkování na oddělení LDN

22.12.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Rádi bychom touto cestou chtěli popřát krásné a pohodové vánoční svátky skvělému týmu LDN "B" Nemocnice AGEL Prostějov. Zdravíme rovněž obětavé a vstřícné sociální pracovnice a docházející specialistky z oborů logopedie a fyzioterapie. Moc Vám všem děkujeme! Anet, Lucie a Tomáš Strakerlovi


Pochvala Centru léčebné rehabilitace

22.11.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den paní Kubíková, chtěl bych moc poděkovat všem pracovníkům oddělení lůžkové rehabilitace, všem fyzioteraputum ergoteraputkám, panu primáři Petru Konečnému, paní doktorce Mizeríkové, sestřičkám a sanitářkám za péči o moji osobu. Zvláštní poděkování patří fyzioterapeutce paní Veronice Horké za péči o moje tělo. Na tomto oddělení jsem byl hospitalizován vednech 14. 8. do 28. 8. 2023. Na rehabilitaci jezdím již 20let, a ikdyž jsme se před necelými dvěma lety přestěhovali do malé vesničky v okrese Beroun, tak na vaše oddělení nedám dopustit. Přeji všem pracovníkům vše dobré a mnoho spokojených pacientů. Pěkný den přeje Jakub Vevera.


Poděkování Nemocnici AGEL Prostějov

2.10.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Ak nemôžete spať a celú noc sa bezútešne prevaľujete a hľadáte si tú najlepšiu bezbolestnú polohu, no nájsť ju neviete . Ak aj na chvíľu síce zaspíte, aby ste sa znovu prebudili a otáčali sa v posteli s nádejou, že nájdete opäť tú vytúženú spánkovú polohu. Mnohí to poznáte. Pár týždňov to takto vydržíte, až do chvíle, keď vám už žiadna poloha nevyhovuje a spravili by ste hocičo, a najlepšie ihneď, len aby vás tej bolesti „niečo“ alebo „niekto“ zbavil. Aj ja som to dopracoval do „bodu zlomu“. Rozhodnutie bolo správne, teraz po dvoch mesiacoch od výmeny bedrového kĺbu spím dobre, pokojne a bez bolesti. Srdečne ďakujem pánovi primárovi MUDr. Leopoldovi Hoferekovi, primárovi ortopedicko-traumatologického oddelenia a jeho tímu za túto zmenu. Ďakujem pánovi primárovi centra liečebnej rehabilitácie doc. MUDr. Petrovi Konečnému a rehabilitačnému tímu za starostlivosť a ozdravné cvičenia. A veľmi rád sa poďakujem nutričným terapeutkám za výdatnú a pestrú stravu. Oceňujem každodenný priateľský, citlivý a profesionálny prístup a ochotu pomôcť. Ďakujem vedeniu nemocnice Agel za týchto skvelých ľudí, ktorí ma previedli dvoma náročnými týždňami. Prajem Vám všetkým veľa entuziazmu a nekonečný prílev energie vo vašom náročnom povolaní.     Paľo Korček


Poděkování očního oddělení

5.9.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěla bych tímto moc poděkovat za ochotu, vstřícnost a lidský přístup. Pan primář kopal operoval manžela a vůbec nelituji hodinovou cestu sem. Děkujeme. Prostějov 5. 9. 2023


Poděkování kolektivu očního oddělení

3.8.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Rád bych vyslovil poděkování kolektivu očního oddělení za velmi citlivý přístup při operaci šedého zákalu mých očí. Mohu víc než poděkovat a doporučit dalším, kteří přemýšlejí, zda podobnou operaci podstoupit. Díky. J. D.


Poděkování všem z porodnice

10.12.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, Měl jsem možnost být u 5ti porodů. Dva proběhly v FNOL a poslední 3 ve šternberské porodnici. FNOL by se měla od vaší porodnice učit. Chci vyjádřit obdiv a poděkování všem kdo se podílí na chodu a vzhledu porodnice. Krásné prostředí, kde je radost přivést na svět další život. A zároveň se důstojně rozloučit. Od druhého porodu tady u vás jsme se s manželkou vrátili sami bez miminka. Důstojně se rozloučit v takové chvíli je nesmírně důležité. Poslední porod byl nádherný a my máme našeho V. Moc děkuji úžasným sestřičkám, milým lékařům, dámám starajícím se o úklid a prostě všem, kteří vytváří tuhle bezva porodnici. Hlavně chci poděkovat své ženě, která se rozhodla přistoupit vědomě k V. porodu. Název kurzu mě trochu odrazoval, ale to nejmenší, co můžu udělat je podpora. Teď zpětně jsem za to nevýslovně rád. Umět poznat fáze porodu. Vědět, jak se v nich chovat, co dělat a nedělat. Vytvořit si s lektorem osobní vztah na základě jeho přístupu a zkušeností. Nepopsatelné je mít tohoto člověka jako porodní asistentku, která moji ženu provedla porodem tak jak si moje paní přála a jak bylo v danou chvíli možné. Moje žena dostala možnost se připravit a prožít úžasný porod a já vidět největší sílu a energii. Vy všichni, kteří milujete svojí práci, věříte v to, co děláte, máte moji hlubokou úctu. Díky tomu totiž máte sílu dělat věci jinak, lépe. To je pro nás rodiče důležité. Mockrát děkuji za mé nejsilnější a nejkrásnější zážitky v mém životě. V úctě váš „hrdý otec“.


Poděkování lékařům a sestřičkám za péči na ARO oddělení

2.11.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych jménem celé naší rodiny poděkovat Vašim lékařům a sestřičkám za veškerou péči, kterou poskytli tatínkovi. Byl hospitalizován na ARO Nemocnice Šternberk a pan primář nám denně poskytoval ochotně informace a umožnil nám tatínka navštěvovat. Bohužel, do života už se nám nevrátil.  V našich srdcích ale žije dál. Ještě jednou díky za obětavost, lidský přístup a přejeme hlavně zdraví všem pracovníkům na ARO. Za rodinu dcera R.L.


Nejsrdečnější poděkování porodnici

1.11.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou co nejsrdečněji poděkovat za narození naší dcery, která přišla na svět plánovaných CS 1.9.2022. V tento den v 9:21h se nám změnil život a i když start naší dcery byl komplikovanější, Váš tým na sále odvedl úžasnou práci a já i nyní se slzami v očích děkuji a smekám před vámi. Přístup lékařů i sester byl naprosto úžasný, a to i včetně poporodní péče. Takový přístup bych přála každé nastávající mamince, a proto mohu vaši porodnici jen doporučit.   Děkujeme za záchranu naší dcery. Do konce života vám za ni budu vděčná. Ať se daří. Krásný den přeje H.R.


Pochvala porodnického oddělení

8.10.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Chtěla bych moc a moc pochválit šternberskou porodnici, ve které jsem přivedla na svět dceru. Bohužel si nepamatuji konkrétní jména, ale každý doktor/ka i sestřička, se kterými jsem zde přišla do kontaktu byli neuvěřitelně příjemní a ochotni vše se mnou konzultovat, kdykoliv poradit, podpořit a potěšit dobrým slovem a hlavně spoustou praktických rad. Z doslechu vím, že není běžné u některých porodnic setkat se hlavně na oddělení šestinedělí s lidským přístupem. Tady je to nadstandardní a opravdu všichni pomohou novopečeným maminkám na startu nové životní epizody po všech ohledech. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala tuto porodnici a doporučuju všemi deseti. Nehledě na krásné prostředí, dobrou stravu, vybavení, přístup k přáním rodičky, služby. Jste úžasní, děkuji moc:) Určitě se nebráním zveřejnění pochvaly kdekoliv vám to přijde vhod. Ať se vám daří! V.G.


Poděkovaní celému chirurgicko-traumatologickému oddělení za jejich obětavou péči

30.9.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému chirurgicko traumatologickému oddělení Nemocnice Šternberk za profesionální a lidský přístup při mé operaci žaludku. Zvláště bych chtěl poděkovat všem směnám (lékařům a sestrám) na lůžkové části traumatologie (III. patro) za starost a obětavou péči, kterou nám, jako jejich pacientům věnují. Děkuji všem. T.O.


Srdečné poděkování celému týmu porodnicko-gynekologickému oddělení

25.9.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, Ráda bych touto cestou vyjádřila srdečné poděkování celému týmu porodnicko-gynekologickému oddělení Nemocnice Šternberk, ale především panu primáři MUDr. Tomášovi Látalovi a porodní asistence Mgr. Kláře Augustinové. Děkuji jim za jejich perfektní profesionální, odborný a zároveň lidský přístup. Jejich práce je odváděna s přesahem. S jejich pomocí jsem mohla hladce na svět přivést holčičku koncem pánevním a na porod budu vzpomínat s láskou. Stejně tak oceňuji velmi kvalitní péči pana primáře Látala v prenatální poradně. Porodnici pod tímto vedením můžu jen doporučit všem maminkám. S pozdravem J.K.


Poděkování personálu gynekologie za jejich profesionalitu, vstřícnost a ochotu

23.8.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat za skvělou péči personálu na pooperačním oddělení gynekologie Nemocnice Šternberk, který měl v den 16.8.2022 službu a i přes spoustu pracovní vytíženosti, která v ten den byla, byly sestřičky velmi vstřícné, ochotné, milé, no prostě supeeeer, tímto bych chtěla poděkovat i personálu, který dne 16.8.2022 měl službu na zákrokovém operačním sále. Děkuji za jejich vřelý přístup, který se nedá ani slovy popsat, škoda, že neznám personál jak na oddělení, tak operačním sále jmény, velice ráda bych jim poděkovala jmenovitě. Pokud by to bylo jen trochu možné a dozvěděla bych se jejich jména, ráda bych jim poděkovala malou pozorností. Jsem velice ráda, že i v těžkých chvílích života člověka se najde dobrá duše, která svému povoláním dělá čest a svou přítomností udělá i ty nejbolestivější chvíle příjemnější. MOOOC VÁM VŠEM DĚKUJU L.K.


Ze srdce velká pochvala za pěkný přístup na dětském oddělení

26.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, byla jsem teď několik dnů hospitalizována s dcerou na dětském oddělení. Chtěla bych poděkovat a že srdce pochválit přístup a péči všech zaměstnanců vašeho oddělení. Lékaři, sestřičky, sanitárky, všichni byli úžasní. Všechno vysvětlili, trpěliví, milí, dceři se téměř nechtělo domu. Sama jsem sestra a možná tím spíš "klobouk dolů". Ať vám všem daří a všichni zůstanete stejní. S pozdravem S. L. a D.  


Poděkování dětskému a porodnickému oddělení za vzornou péči

26.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat dětskému a porodnickému oddělení za vzornou péči o mou budoucí snachu a vnoučka. Oceňuji obětavý a milý přístup dětských sester a porodních asistentek. Velké díky vrchním sestrám Bc. Evě Kolářové, Radce Sedláčkové a staniční sestře novorozeneckého oddělení Bc. Martině Muchové. S pozdravem P.H.


Pochvala za perfektní přístup na RDG oddělení

14.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, ve čtvrtek 7.7. jsem po úrazu čtyřletého syna navštívila chirurgickou pohotovost v odpoledních hodinách, kde jsme byly odkázáni na rentgen ruky. Chtěla bych vyjádřit pochvalu panu doktorovi, který obsluhoval zařízení. Syn vyloženě nemá rád cizí muže, ale to, jakým citlivým způsobem s ním pan doktor hovořil, vše vysvětlil, musím velmi ocenit. Málokdy se člověk setká s někým, k dětem tak empatickým, jako byl pan doktor. Bohužel, jméno nevím, abych mohla označit konkrétně.  Moc děkuji za perfektní přístup, klobouk dolů.  Přeji krásné slunečné dny.  A.V.


Pochvala kvality péče

11.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, moje mamka u Vás na oddělení kvality řešila před pár dny nějaký problém ohledně její léčby na chirurgii. Poprosila mě abych za ni poděkoval za Váš osobní a ochotný přístup k danému problému. Vím, že není vše tak jednoduché, jak si moje mamka představuje, ale když se při tomto problému střetne s ochotou, tak se vše řeší jednodušeji. S pozdravem a úctou syn R.P.                                                                           


Poděkování za profesionální přístup internímu oddělení

7.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Vážená paní ředitelko, včera (06.07.2022 státní svátek) jsem v dopoledních hodinách přivezla do Nemocnice Šternberk na pohotovost svou nemocnou matku (roč. 1932). Čekárna plná lidí, mnozí z nich tam byli zcela zbytečně (jak je v našem luxusním zdravotním systému běžné), takže jsme samozřejmě dost dlouho musely čekat. Musím však říct, že paní MUDr. Škrabalová (doufám, že jsem si jméno správně zapamatovala) byla velmi ochotná a kromě profesionálního přístupu ke starší a špatně slyšící osobě byla navíc po celou dobu velmi příjemná a milá. Vyšetření mé matky a její hospitalizace pak už proběhlo velmi rychle a bezproblémově, také díky sestřičce. Rovněž paní doktorka a sestřička na příjmu na interně byly přívětivé a milé. Chtěla bych všem touto cestou moc poděkovat, mám dceru lékařku, která před odchodem na mateřskou dovolenou taky sloužila služby, od ní vím, jak je to náročné, jak dovedou být lidé agresivní, nepříjemní, a proto zejména oceňuji lidský a milý přístup Vašich zaměstnanců. S pozdravem N. S.


Poděkování porodníkům

29.6.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

19.6. jsem u vás v porodnici porodila naši dcerku T. Moc bychom touto cestou chtěli poděkovat porodní asistentce Kateřině Běhalové, která se o mě celou tu dobu starala na více než 100 %,  byla úplně skvělá a díky ní je to pro nás hezký zážitek, na který budeme vzpomínat. Děkujeme moc i panu doktoru Radimu Lužnému, který byl na konci porodu a následně i u propouštění z porodnice. Díky jejich příjemnému lidskému a profesionálnímu přístupu se člověk cítil příjemně a v bezpečí. S vřelými pozdravy manželé K.


Poděkování celému týmu z gynekologicko–porodnického oddělení

26.5.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den. Chtěla bych velice poděkovat paní doktorce Hájkové a celému týmu z Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Šternberk za precizně provedenou operaci, profesionalitu a lidský přístup:) I.N.


Poděkování novorozeneckému oddělení a oddělení šestinedělí

9.5.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, dne 29.4.2022 se nám u vás v Nemocnici Šternberk plánovanou sekcí narodil syn Lukášek. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří byli při narození syna na sále, zejména porodníkovi MUDr. Radimu Lužnému, a dále všem sestřičkám z oddělení šestinedělí a z novorozeneckého oddělení, hlavně těm sestřičkám, které měli 29.4. noční službu, díky jejich skvělé péči jsem mohla mít i po sekci syna celou dobu u sebe. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem J.F.


Poděkování

26.4.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, rád bych aspoň touto cestou poděkoval panu doktoru Puszkailerovi za jeho přístup ke mně jako pacientovi, profesionálně provedenou operaci tříselné kýly a celému kolektivu, který kolem sebe má. Byla to má první operace a vůbec jsem nevěděl, co mne čeká. Sestřičky den před operací, v den operace, na operačním sále a po operaci o mne pečovali ve dne v noci až mi bylo z toho trapně. Opravdu velký dík a moc si Vás všech vážím a děkuji Vám. Je to málo Vám všem a panu doktorovi poděkovat a zasloužili byste daleko více. Přeji Vám všem pevné zdraví, normální pacienty a mnoho štěstí. ještě jednou velký DÍK !!!! R. H.


Velké poděkování za krásný přístup paní doktorce z dětského oddělení

8.4.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chci Vás informovat o mé včerejší (7.4. 2022) zkušenosti s návštěvou dětské pohotovosti, respektive s paní doktorkou MUDr. Terezou Blažkovou. Včera, po 18. hodině jsem přijel na pohotovost se svým 6 letým synem D.Č. Měl vysoké horečky, zvracel, hnisavý zánět oka,.. celkově byl naprosto unavený a vyčerpaný, navíc vystrašený z návštěvy nemocnice. Ale paní doktorka MUDr. Tereza Blažková byla naprosto ÚŽASNÁ!! Tak skvělý, lidský, pozitivní a profesionální přístup jsem u doktora zažil poprvé. Synovi nevynechala jedinou, byť i banální věc - brala naprosto vážně zřetel na každou jeho stížnost, co ho bolí a co mu je. Měla k němu jako k dítěti tak úžasný, vřelý, milý a profesionální přístup, že se syn přestal bát a byl klidný. Věnovala se mu dokonale! Mě jako rodiči vše vysvětlila a o všem poučila tak, že jsem neměl problém porozumět a pochopit vše co bylo třeba. Jsem naprosto nadšený přístupem tak skvělé doktorky. Prosím o pochvalu a motivační ohodnocení tak skvělé doktorky MUDr. Terezy Blažkové, protože kdyby byli všichni doktoři tak svědomití, profesionální a lidští jako je ona, byla by Vaše Nemocnice AGEL Šternberk tou nejlepší nemocnicí. Protože vše je o lidech a o jejich chování. A to paní doktorka má andělské!!! Děkuji. Přeji vám, mnoho úspěchů a samé skvělé profesionály, jako je paní Tereza Blažková. S přáním hezkého dne M.Č.


Poděkování oddělení ARO a chirurgii za skvělou péči

27.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Krásný den přeji, chci touto cestou poděkovat sestřičkám i lékařům nebo spíše všem andělům oddělení ARO a chirurgie Nemocnice Šternberk za skvělou péči, laskavost, pozornost a starostlivost o mé tělo v době předvánoční i vánoční. Děkuji mnohokrát :-). Slovy nelze vyjádřit vděčnost, jak moc si vážím Vaší práce. Přeji Vám všem pohodu a lásku v srdci i v duši. I.S.


Poděkování a ocenění kvalitní péče

27.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den. Chtěla bych ocenit kvalitu péče v Nemocnici Šternberk. Od 14.3. do 18.3.2022 jsem byla hospitalizovaná na gynekologii Vaší nemocnice. Prosím poděkujte všem od ambulance přes oddělení a operační sály za příkladnou péči, empatii, vysokou odbornost a vstřícnost. Klinika pod vedením primáře MUDr. Látala odvádí skvělou práci. Děkuji J.Z.


Poděkování lůžkovému oddělení chirurgie

15.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat a ocenit práci sester a lékařů lůžkového oddělení chirurgie Nemocnice Šternberk, zejména jejich fundovanost a přístup, ve kterém se vzácně pojí rozum, profesionalita a lidský přístup. V našem případě pomohli vyřešit akutní zdravotní stav mého otce, ohrožující jeho život a také jemu i nám dopomohli pochopit a přijmout lidsky nesnadno přijatelné řešení – amputaci levé dolní končetiny. Děkujeme za vaši péči a přejeme vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě. Bůh vám žehnej! A.P.  


Online formuláře: