Název operačního programu: Integrovaný regionální operační program
Název projektu: Přístrojová obměna a modernizace na oddělení Centra léčebné rehabilitace Nemocnice Prostějov
Reg. číslo projektu: CZ.06.2.56/0.0/0.0/16_043/0001585
Prioritní osa: Zkvalitnění veřejných služeb a podmínek života pro obyvatele regionů
Číslo výzvy: 06_16_043    31. výzva – Zvýšení kvality návazné péče

Předmětem projektu je vytvoření funkčního návazného systému péče na regionální úrovni s vazbou na vysoce specializovanou péči. Realizací projektu dojde k modernizaci přístrojového a zdravotnického vybavení. Zlepšení návazné péče v rámci rehabilitace a fyzikální medicíny bude spočívat v modernizaci vybavení v podobě rehabilitačních přístrojů a ergoterapeutických zařízení. Díky tomu se zlepší kvalita a dostupnost péče o pacienty. Tímto se významně zkvalitní poskytovaná léčba, přičemž se pomohou narovnat regionální rozdíly v oblasti poskytování návazné péče.

Na tento projekt je poskytována finanční podpora z Evropské unie.